Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Maizes čipsi Bon chance siera ķipl. 120g

    Maizes čipsi Bon chance siera ķipl. 120g

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 21,25 €/kg

  • Konfektes Pergale Nomeda kg

    Konfektes Pergale Nomeda kg

    11.79 € par kg

    Cena par vienību: 11,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Čipsi Pringles ar picas garšu 165g

    Čipsi Pringles ar picas garšu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Makadāmijas rieksti, grauzdēti un sālīti 80g

    Makadāmijas rieksti, grauzdēti un sālīti 80g

    7.75 € par gab.

    Cena par vienību: 96,88 €/kg

  • Konfekšu izlase Pergale Riga 348g
    4
    99 €
    14,34 €/kg

    Konfekšu izlase Pergale Riga 348g

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 21,81 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

  • Konfektes Geisha ar karameli un jūras s. 150g

    Konfektes Geisha ar karameli un jūras s. 150g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 37,93 €/kg

  • Čipsi Lorenz Naturals jūras sāls, piparu 100g

    Čipsi Lorenz Naturals jūras sāls, piparu 100g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 20,50 €/kg

  • Mandeles Arimex 300g
    Labākai dzīvei

    Mandeles Arimex 300g

    7.39 € par gab.

    Cena par vienību: 24,63 €/kg

  • Studentu brokastis Arimex Premium 250g

    Studentu brokastis Arimex Premium 250g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,96 €/kg

  • Želejas konfektes Haribo TropiFrutti 175g

    Želejas konfektes Haribo TropiFrutti 175g

    2.85 € par gab.

    Cena par vienību: 16,29 €/kg

  • Šokolādes konf. M&M's ar rīsu pildījumu 77g

    Šokolādes konf. M&M's ar rīsu pildījumu 77g

    2.35 € par gab.

    Cena par vienību: 30,52 €/kg

  • Karameles Sour Madness Crush 60g

    Karameles Sour Madness Crush 60g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 28,17 €/kg

  • Čipsi skābā krējuma, čili Estrella 115g

    Čipsi skābā krējuma, čili Estrella 115g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 24,26 €/kg

  • Košļājamā gumija Love is 4,2g

    Košļājamā gumija Love is 4,2g

    0.19 € par gab.

    Cena par vienību: 47,50 €/kg

  • Piena šokolādes trifeles Pure ar pild. kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piena šokolādes trifeles Pure ar pild. kg

    22.59 € par kg

    Cena par vienību: 22,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Piena šokolāde Karl Fazer ar dražejām 180g

    Piena šokolāde Karl Fazer ar dražejām 180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

  • Čipsi Pringles krējuma siera, garšaugu 165g

    Čipsi Pringles krējuma siera, garšaugu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Piena šok. Milka ar sasmalc. lazdu riek. 90g

    Piena šok. Milka ar sasmalc. lazdu riek. 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

  • Piena šokol. Pergale laims, Himalaju sāls 85g
    2 un vairāk
    -32%
    1
    49 €
    2,19 €
    17,53 €/kg

    Piena šokol. Pergale laims, Himalaju sāls 85g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 25,76 €/kg

  • Šokolāde Merci ar marcipānu 112g

    Šokolāde Merci ar marcipānu 112g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 44,55 €/kg

  • Cukurotas dzērvenes Alvo 100g

    Cukurotas dzērvenes Alvo 100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Rozīņu un riekstu maisījums Alvo Draugu 70g

    Rozīņu un riekstu maisījums Alvo Draugu 70g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 26,43 €/kg

  • Šokolādes olas Aha Zoo 20g

    Šokolādes olas Aha Zoo 20g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 59,50 €/kg

  • Košļ. gumija Bubbly Tutti Frutti 11g

    Košļ. gumija Bubbly Tutti Frutti 11g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 117,27 €/kg

  • Šok. konfektes ar Balzamu un rudzu rīvm. 160g
    7
    69 €
    48,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šok. konfektes ar Balzamu un rudzu rīvm. 160g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 62,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Grauzd., sālītas saulespuķu sēklas Karat 120g

    Grauzd., sālītas saulespuķu sēklas Karat 120g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 12,92 €/kg

  • Košļājamās konfekt. Poesia ar augļu garšu 38g

    Košļājamās konfekt. Poesia ar augļu garšu 38g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 20,79 €/kg

  • Piena šokolādes tāfelīte KitKat 99g

    Piena šokolādes tāfelīte KitKat 99g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,20 €/kg

  • Konfektes TicTac apels.,piparmētru miks 255g

    Konfektes TicTac apels.,piparmētru miks 255g

    11.40 € par gab.
    Regulārā cena: 16,29 €

    Cena par vienību: 44,71 €/kg

  • Šokolādes konf. M&M's ar rīsu pildījumu 187g

    Šokolādes konf. M&M's ar rīsu pildījumu 187g

    4.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,40 €/kg

  • Dražejas M&M's Minis kraukšķ. glaz. 176g

    Dražejas M&M's Minis kraukšķ. glaz. 176g

    4.75 € par gab.

    Cena par vienību: 26,99 €/kg

  • Konfektes Laima Serenāde 235g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Serenāde 235g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 46,77 €/kg

  • Šokolādes konfektes Laima asorti 470g

    Šokolādes konfektes Laima asorti 470g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,89 €/kg

  • Konfektes Raffaello 40g

    Konfektes Raffaello 40g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 42,25 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar zaļo lociņu g. 130g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar zaļo lociņu g. 130g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,69 €/kg

  • Piena šokolādes izlase Merci 250g

    Piena šokolādes izlase Merci 250g

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 34,36 €/kg

  • Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 150g

    Pistācijas Rimi grauzdētas un sālītas 150g

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 28,33 €/kg

  • Čipsi Estrella ar dillēm, rievoti, 180g

    Čipsi Estrella ar dillēm, rievoti, 180g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,83 €/kg

  • Šokolāde Geisha ar karameli un jūras s. 100g

    Šokolāde Geisha ar karameli un jūras s. 100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Sukādes Rāmkalni asorti 300g
    Rimi Klēts produkts Izcelsmes valsts Latvija

    Sukādes Rāmkalni asorti 300g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,63 €/kg

Filtrs

Filtrs