Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g
    2
    49 €
    22,64 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plūmes Skrīveru tumšajā šokolādē 110g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 31,73 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Konfektes Rimi Gotiņa klasiskā kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Rimi Gotiņa klasiskā kg

    6.49 € par kg

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Čipsi Ādažu ar tomātu garšu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar tomātu garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Musli batoniņš Rimi ar žāvetām aprikozēm 30g
    4 un vairāk
    -22%
    0
    25 €
    0,32 €
    8,33 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Musli batoniņš Rimi ar žāvetām aprikozēm 30g

    0.32 € par gab.

    Cena par vienību: 10,67 €/kg

  • Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 87% 90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg

    Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 87% 90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Zefīrs Laima ar melleņu garšu 200g
    1
    79 €
    8,95 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima ar melleņu garšu 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Baltā šokolāde Poesia 100g

    Baltā šokolāde Poesia 100g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,90 €/kg

  • Konfektes Raffaello 150g

    Konfektes Raffaello 150g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 35,27 €/kg

  • Šokolādes batoniņi Snickers 10x50g

    Šokolādes batoniņi Snickers 10x50g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

  • Cepumi Rimi Caramel 175g

    Cepumi Rimi Caramel 175g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

  • Rozīnes Awake bez kauliņiem 150g

    Rozīnes Awake bez kauliņiem 150g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,93 €/kg

  • Pistācijas Awake grauzdētas un sālītas, 400 g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pistācijas Awake grauzdētas un sālītas, 400 g

    6.39 € par gab.

    Cena par vienību: 15,97 €/kg

  • Batoniņš Corny Big piena šokolādes banānu 50g
    0
    99 €
    19,80 €/kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Batoniņš Corny Big piena šokolādes banānu 50g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,80 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Sviesta cepumi Selection by Rimi 100g
    2 un vairāk
    -15%
    2
    19 €
    2,59 €
    21,90 €/kg

    Sviesta cepumi Selection by Rimi 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Linsēklas Rimi 200g
    Labākai dzīvei

    Linsēklas Rimi 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Žāvētas plūmes Rimi bez kauliņiem 500g
    3
    99 €
    7,98 €/kg

    Žāvētas plūmes Rimi bez kauliņiem 500g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,78 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Kakao cepumi Oreo Vanilla 154g
    1
    79 €
    11,62 €/kg

    Kakao cepumi Oreo Vanilla 154g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Kart. čipsi Estrella skābā kr., sīp. g. 240g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kart. čipsi Estrella skābā kr., sīp. g. 240g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,29 €/kg

  • Kart. čipsi Salling skābā kr., sīp. g. 200g

    Kart. čipsi Salling skābā kr., sīp. g. 200g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/kg

  • Krekeri Tuc mini siera 100g

    Krekeri Tuc mini siera 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Batoniņš Nestle Fitness šokolādes 23,5g
    0
    42 €
    17,50 €/kg

    Batoniņš Nestle Fitness šokolādes 23,5g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,58 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,59 €

  • Musli batoniņi Salling ar sāļo karameli 6 gab

    Musli batoniņi Salling ar sāļo karameli 6 gab

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Marmelāde Sfeks Saldā Leģenda klasiskā 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Marmelāde Sfeks Saldā Leģenda klasiskā 200g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,45 €/kg

  • Cepumi Mājas ar sezamu 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Mājas ar sezamu 450g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,42 €/kg

  • Īriss Milky Splash ar piena pildījumu 1kg
    Izdevīga cena katru dienu!

    Īriss Milky Splash ar piena pildījumu 1kg

    6.49 € par kg

    Cena par vienību: 6,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Prjaņiki ķiršu dārzs kg

    Prjaņiki ķiršu dārzs kg

    4.19 € par kg

    Cena par vienību: 4,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.28 kg 0.28kg

  • Cepumi Rimi Sfogliatine 200g

    Cepumi Rimi Sfogliatine 200g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,75 €/kg

  • Konfektes Toffifee 125g

    Konfektes Toffifee 125g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,92 €/kg

  • Kukurūzas uzkoda ar sieru Rimi 200g

    Kukurūzas uzkoda ar sieru Rimi 200g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Cepumi Siguldas Maiznieks Minūtīte 400g
    2
    49 €
    6,22 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Siguldas Maiznieks Minūtīte 400g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 8,22 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,29 €

  • Tumšās šokolādes plāksnes Salling 30 gab 120g
    2 un vairāk
    -11%
    2
    65 €
    2,99 €
    22,08 €/kg

    Tumšās šokolādes plāksnes Salling 30 gab 120g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,92 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Salling ar sāli 250g

    Kartupeļu čipsi Salling ar sāli 250g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,16 €/kg

  • Želejkonfektes Tutti Frutti Original 180g
    Piemērots vegāniem

    Želejkonfektes Tutti Frutti Original 180g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,83 €/kg

  • Žāvētas dzērvenes Naturfood 100g

    Žāvētas dzērvenes Naturfood 100g

    1.05 € par gab.

    Cena par vienību: 10,50 €/kg

  • Mērcīte čipsiem Ādažu Dipi ar dārzeņu g. 14g
    Nesatur lipekli

    Mērcīte čipsiem Ādažu Dipi ar dārzeņu g. 14g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 103,57 €/kg

  • Prjaņiki Rimi Smart ar šokolādes garšu 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Prjaņiki Rimi Smart ar šokolādes garšu 200g

    0.74 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/kg

  • Konfektes Vāverīte 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Vāverīte 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Turku zirņi Rimi grauzdēti, sālīti 150g

    Turku zirņi Rimi grauzdēti, sālīti 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Kakao cepumi Oreo vaniļas garšas pild. 160g
    2
    19 €
    13,69 €/kg

    Kakao cepumi Oreo vaniļas garšas pild. 160g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,19 €

  • Cepumi Selga Party klasiskie 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga Party klasiskie 250g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 9,00 €/kg

Filtrs

Filtrs