Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Tumšā šokolāde Pergale 72% 85g
    1
    49 €
    17,53 €/kg

    Tumšā šokolāde Pergale 72% 85g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 28,12 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,39 €

  • Kartup. čipsi Lay's ar zaļo lociņu garšu 180g

    Kartup. čipsi Lay's ar zaļo lociņu garšu 180g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,39 €/kg

  • Kartupeļu plāksnes ar siera garšu 75g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļu plāksnes ar siera garšu 75g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,53 €/kg

  • Popkorns Rimi sālīts 90g

    Popkorns Rimi sālīts 90g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

  • Vafeļu rullīši Rimi ar vaniļas pildījumu 280g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeļu rullīši Rimi ar vaniļas pildījumu 280g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,32 €/kg

  • Cepumi Milka Choco STIX ar šokolādi 112g

    Cepumi Milka Choco STIX ar šokolādi 112g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 22,23 €/kg

  • Vafeļu torte Moka 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Moka 350g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,83 €/kg

  • Zefīrs Laima krējuma ar vafeļu skaidiņām 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Zefīrs Laima krējuma ar vafeļu skaidiņām 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Čipsi Estrella skābā krējuma un sīpolu 120g

    Čipsi Estrella skābā krējuma un sīpolu 120g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 20,75 €/kg

  • Musli bat. Rimi ar kokosr. un piena šok. 30g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Musli bat. Rimi ar kokosr. un piena šok. 30g

    0.32 € par gab.

    Cena par vienību: 10,67 €/kg

  • Želejkonfektes Tutti Frutti Passion 180g
    Piemērots vegāniem

    Želejkonfektes Tutti Frutti Passion 180g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,83 €/kg

  • Krekeri Selga Nature ar olīveļļu 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krekeri Selga Nature ar olīveļļu 200g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 16,95 €/kg

  • Dražejas Skawa Korsarz kokoss šokolādē 70g

    Dražejas Skawa Korsarz kokoss šokolādē 70g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 12,14 €/kg

  • Kartupeļu čipsi Lay's ar siera garšu 180g

    Kartupeļu čipsi Lay's ar siera garšu 180g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,39 €/kg

  • Zemesrieksti Awake lobīti 400g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zemesrieksti Awake lobīti 400g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Konfektes Laima Sarkanā magone kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Laima Sarkanā magone kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Ciedru rieksti Arimex 50g
    Labākai dzīvei

    Ciedru rieksti Arimex 50g

    4.09 € par gab.

    Cena par vienību: 81,80 €/kg

  • Cepumi Rimi Smart ar šokol. garšu 160g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Cepumi Rimi Smart ar šokol. garšu 160g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 3,44 €/kg

  • Kukurūzas nūjiņas Rimi saldās 130g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas nūjiņas Rimi saldās 130g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 6,54 €/kg

  • Vafeles Selga ar kokosriekstu garšu 180g
    1
    45 €
    8,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vafeles Selga ar kokosriekstu garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Cepumi Zoo kg
    2
    99 €
    2,99 €/kg

    Cepumi Zoo kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Prjaņiki Rimi Smart ar vaniļas garšu 200g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Prjaņiki Rimi Smart ar vaniļas garšu 200g

    0.74 € par gab.

    Cena par vienību: 3,70 €/kg

  • Kartup. uzkoda Long Chips medus, bārbekjū 75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kartup. uzkoda Long Chips medus, bārbekjū 75g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,53 €/kg

  • Konfektes Woogie Monster Lollipops 150g
    Jaunums

    Konfektes Woogie Monster Lollipops 150g

    1.04 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 6,93 €/kg

  • Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Tumšā šokolāde Rimi ar apelsīnu gab.100g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

  • Kartupeļu čipsi Estrella maiga siera g. 240g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļu čipsi Estrella maiga siera g. 240g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,29 €/kg

  • Vafeļu torte Klasika 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Klasika 350g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,83 €/kg

  • Graudu musli batoniņš Nestle banānu šok. 35g

    Graudu musli batoniņš Nestle banānu šok. 35g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,71 €/kg

  • Musli bat. Rimi ar banāniem, piena šok. 30g

    Musli bat. Rimi ar banāniem, piena šok. 30g

    0.35 € par gab.

    Cena par vienību: 11,67 €/kg

  • Konfektes Astra helovīna 150g
    Jaunums

    Konfektes Astra helovīna 150g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 9,27 €/kg

  • Cepumi Selga sāļās vaniļas garšas pild. 205g
    1
    79 €
    8,73 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga sāļās vaniļas garšas pild. 205g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,61 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Karamelizētas mandeles Alvo ar medu 150g

    Karamelizētas mandeles Alvo ar medu 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Batoniņu izlase Mixed Minis 400g

    Batoniņu izlase Mixed Minis 400g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,97 €/kg

  • Pastilas Rimi 150g

    Pastilas Rimi 150g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/kg

  • Ceptās saulespuķu sēklas ar sāli 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ceptās saulespuķu sēklas ar sāli 150g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,60 €/kg

  • Dateles Arimex Premium bez kauliņiem 300g

    Dateles Arimex Premium bez kauliņiem 300g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Uzkoda Bits! ķiršu bez pievienota cukura 70g

    Uzkoda Bits! ķiršu bez pievienota cukura 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Zefīrs Pergale glazēts 550g

    Zefīrs Pergale glazēts 550g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,71 €/kg

  • Cepumi Rimi Brownie 200g

    Cepumi Rimi Brownie 200g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,95 €/kg

  • Sviesta standziņas Selection by Rimi 100g

    Sviesta standziņas Selection by Rimi 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

Filtrs

Filtrs