Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sviesta standziņas Selection by Rimi 100g

    Sviesta standziņas Selection by Rimi 100g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 25,90 €/kg

  • Musli batoniņš Nestle ar šokolādi 35g

    Musli batoniņš Nestle ar šokolādi 35g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,71 €/kg

  • Dateles Arimex Premium bez kauliņiem 300g

    Dateles Arimex Premium bez kauliņiem 300g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 11,30 €/kg

  • Zemesriekstu halva Rimi 300g

    Zemesriekstu halva Rimi 300g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 5,83 €/kg

  • Pralinē Baron Trick or Treat 100g
    Jaunums

    Pralinē Baron Trick or Treat 100g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Pie.šok.Millennium ar šok. tiramisu 50% 100g
    Jaunums

    Pie.šok.Millennium ar šok. tiramisu 50% 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Brazīlijas rieksti Rimi 150g

    Brazīlijas rieksti Rimi 150g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 28,60 €/kg

  • Piena šokolāde Karl Fazer ar ogām 180g
    3
    59 €
    19,94 €/kg

    Piena šokolāde Karl Fazer ar ogām 180g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Uzkoda Bits! melleņu bez pievieno.cukura 70g

    Uzkoda Bits! melleņu bez pievieno.cukura 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Pastilas Rimi 150g

    Pastilas Rimi 150g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/kg

  • Cepumi Flora Mājas 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Flora Mājas 1kg

    6.69 € par kg

    Cena par vienību: 6,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Saulespuķu sēklas Rimi lobītas kg
    Labākai dzīvei

    Saulespuķu sēklas Rimi lobītas kg

    3.19 € par kg

    Cena par vienību: 3,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Augļu un riekstu maisījums Exotic Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Augļu un riekstu maisījums Exotic Rimi 500g

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 13,18 €/kg

  • Čipsi Ādažu ar diļļu garšu 130g
    1
    74 €
    13,38 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu ar diļļu garšu 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,69 €

  • Siera cepumi Rimi, kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Siera cepumi Rimi, kg

    7.79 € par kg

    Cena par vienību: 7,79 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Žāvētas plūmes Awake bez kauliņiem150g
    Jaunums

    Žāvētas plūmes Awake bez kauliņiem150g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 9,67 €/kg

  • Konfektes Candy Collection Halloween 140g
    Jaunums

    Konfektes Candy Collection Halloween 140g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 19,93 €/kg

  • Granola baton. Axa ar pistācijām un šoko. 30g
    Jaunums

    Granola baton. Axa ar pistācijām un šoko. 30g

    0.55 € par gab.

    Cena par vienību: 18,33 €/kg

  • Šokolādes konfektes Fortūna kg

    Šokolādes konfektes Fortūna kg

    8.69 € par kg

    Cena par vienību: 8,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Salmiņi Rimi sāļie 150g

    Salmiņi Rimi sāļie 150g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 5,93 €/kg

  • Salmiņi Salling sāļie 250g

    Salmiņi Salling sāļie 250g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Dracula 200g
    Jaunums

    Želejkonfektes Trolli Dracula 200g

    2.09 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 10,45 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Super Brain 100g
    Nesatur laktozi Jaunums

    Želejkonfektes Trolli Super Brain 100g

    1.23 € par gab.
    Regulārā cena: 1,75 €

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

  • Pie.šok.Millennium aveņu sie.kūkas 19% 100g
    Jaunums

    Pie.šok.Millennium aveņu sie.kūkas 19% 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Pie.šok.Millennium ar ķiršu pild. 19% 100g
    Jaunums

    Pie.šok.Millennium ar ķiršu pild. 19% 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Piena šok. konf. Only Skeletons and Eyes 84g
    Jaunums

    Piena šok. konf. Only Skeletons and Eyes 84g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 16,55 €/kg

  • Pastilas Red Band Tutti Frutti augļu 15g

    Pastilas Red Band Tutti Frutti augļu 15g

    0.48 € par gab.

    Cena par vienību: 32,00 €/kg

  • Kukurūzas nūjiņas Draugu saldās 130g
    1
    19 €
    9,15 €/kg

    Kukurūzas nūjiņas Draugu saldās 130g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,19 €

  • Čipsi Cheetos ar siera garšu 165g

    Čipsi Cheetos ar siera garšu 165g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/kg

  • Cepumi Selga Klasika bez cukura ar sald. 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga Klasika bez cukura ar sald. 180g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,39 €/kg

  • Krekeri Kondis Maigais kg

    Krekeri Kondis Maigais kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Pistācijas Frunica grauzdētas, sālītas 1kg

    Pistācijas Frunica grauzdētas, sālītas 1kg

    18.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

  • Auzu cepumi Pie tējas 300g

    Auzu cepumi Pie tējas 300g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

  • Cepumi Milka ar piena šokolādes gab. 156g

    Cepumi Milka ar piena šokolādes gab. 156g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,17 €/kg

  • Cepumi Selga ar citronu garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar citronu garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Auzu pārslu cepumi Flora ar šok. mand. 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Auzu pārslu cepumi Flora ar šok. mand. 300g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 14,30 €/kg

  • Uzkodas siera bumbas Ādažu Kraukšķi 100g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Uzkodas siera bumbas Ādažu Kraukšķi 100g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 23,90 €/kg

  • Konfektes Raffaello 230g
    5
    69 €
    24,74 €/kg

    Konfektes Raffaello 230g

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 33,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,69 €

  • Šokolādes batoniņi Bounty 5x57g
    2
    99 €
    10,49 €/kg

    Šokolādes batoniņi Bounty 5x57g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Piena šokolāde Laima Ķepainītis 90g

    Piena šokolāde Laima Ķepainītis 90g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 28,78 €/kg

Filtrs

Filtrs