Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Konfektes Raffaello 230g
    5
    69 €
    24,74 €/kg

    Konfektes Raffaello 230g

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 33,43 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,69 €

  • Žāvētas aprikozes Awake bez kauliņiem 150g
    Jaunums

    Žāvētas aprikozes Awake bez kauliņiem 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Šok. konf. Sorini ar piena krēmu ķirbji 100g
    Jaunums

    Šok. konf. Sorini ar piena krēmu ķirbji 100g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Cepumi Rimi ar sviestu un tumšo šokol. 200g
    Jaunums

    Cepumi Rimi ar sviestu un tumšo šokol. 200g

    3.09 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/kg

  • Uzkodu spainītis Snako helovīnu 500g
    Jaunums

    Uzkodu spainītis Snako helovīnu 500g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 6,98 €/kg

  • Cepumi Nordthy Halloween Green 146g
    Jaunums

    Cepumi Nordthy Halloween Green 146g

    1.74 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 11,92 €/kg

  • Pie.šok.Millennium zemeņu sier.kūkas 50% 100g
    Jaunums

    Pie.šok.Millennium zemeņu sier.kūkas 50% 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Šerbets Laima zemesriekstu 200g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šerbets Laima zemesriekstu 200g

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 14,45 €/kg

  • Čipsi Ādažu krēmīgais čili 130g
    1
    79 €
    13,77 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu krēmīgais čili 130g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,15 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,49 €

  • Krekeri Tuc krējuma un sīpolu 100g

    Krekeri Tuc krējuma un sīpolu 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Musli batoniņš Nestle zemeņu 35g

    Musli batoniņš Nestle zemeņu 35g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 19,71 €/kg

  • Piena šok. pralinē Sorini ar piena krēmu 105g
    Jaunums

    Piena šok. pralinē Sorini ar piena krēmu 105g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 13,24 €/kg

  • Vafeļu konfektes ar zaļu, skābu krēmu kg
    Jaunums

    Vafeļu konfektes ar zaļu, skābu krēmu kg

    6.99 € par kg
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Musli bat. The Beginnings ar rīsiem, zem. 20g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Jaunums

    Musli bat. The Beginnings ar rīsiem, zem. 20g

    1.16 € par gab.

    Cena par vienību: 58,00 €/kg

  • Cukurvate Floss 20g
    Jaunums

    Cukurvate Floss 20g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 64,50 €/kg

  • Saldumi Marshmallow Castle helovīnu ķirb. 45g
    Jaunums

    Saldumi Marshmallow Castle helovīnu ķirb. 45g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 30,89 €/kg

  • Pie.šok.Millennium ar dubul.zemesrie.23% 105g
    Jaunums

    Pie.šok.Millennium ar dubul.zemesrie.23% 105g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,95 €/kg

  • Zefīri Sweetpeople spocīgie ķirbji 20g
    Jaunums

    Zefīri Sweetpeople spocīgie ķirbji 20g

    1.74 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 87,00 €/kg

  • Zefīri Sweetpeople spocīgā seja 20g
    Jaunums

    Zefīri Sweetpeople spocīgā seja 20g

    1.74 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 87,00 €/kg

  • Konfektes Candy Collection Clown 150g
    Jaunums

    Konfektes Candy Collection Clown 150g

    2.79 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 18,60 €/kg

  • Piena šokolādes konfektes Only uz kociņa 78g
    Jaunums

    Piena šokolādes konfektes Only uz kociņa 78g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 17,82 €/kg

  • Krekeri Tuc ar papriku 100g

    Krekeri Tuc ar papriku 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Piena šokolāde Kinder chocolate 200g
    3
    39 €
    16,95 €/kg

    Piena šokolāde Kinder chocolate 200g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

  • Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 70% 90g

    Īpaši tumšā šokolāde Laima Lukss 70% 90g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,22 €/kg

  • Cepumi Selga ar banānu garšu 180g
    0
    95 €
    5,28 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Selga ar banānu garšu 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,29 €

  • Batoniņš Kinder Bueno šokolādes 43g
    1
    09 €
    25,35 €/kg

    Batoniņš Kinder Bueno šokolādes 43g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 32,33 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Batoniņš Musli Tekmar meža ogu jog. glaz. 30g

    Batoniņš Musli Tekmar meža ogu jog. glaz. 30g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,00 €/kg

  • Kēkss St. Michel Biscuits mini ar šok. 175g
    1
    99 €
    11,37 €/kg

    Kēkss St. Michel Biscuits mini ar šok. 175g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,37 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,29 €

  • Konfektes Toffifee Halloween 375g
    Jaunums

    Konfektes Toffifee Halloween 375g

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 18,64 €/kg

  • Šokolādes konfekte Belfine uz kociņa 25g
    Jaunums

    Šokolādes konfekte Belfine uz kociņa 25g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 55,60 €/kg

  • Pie.šok.Millennium cepum.,zemesr. 32% 100g
    Jaunums

    Pie.šok.Millennium cepum.,zemesr. 32% 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Konfekte Fizzy Helovīna gaismas bumba 6g
    Jaunums

    Konfekte Fizzy Helovīna gaismas bumba 6g

    4.19 € par gab.
    Regulārā cena: 5,99 €

    Cena par vienību: 698,33 €/kg

  • Konfekte Fizzy Monster Pop uz kociņa 40g
    Jaunums

    Konfekte Fizzy Monster Pop uz kociņa 40g

    1.18 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 29,50 €/kg

  • Konfekte Fizzy helovīna Pop Up uz kociņa 9g
    Jaunums

    Konfekte Fizzy helovīna Pop Up uz kociņa 9g

    1.51 € par gab.
    Regulārā cena: 2,15 €

    Cena par vienību: 43,14 €/kg

  • Konfektes Woogie Monster Sour Mix 60g
    Jaunums

    Konfektes Woogie Monster Sour Mix 60g

    1.04 € par gab.
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 17,33 €/kg

  • Konfektes Johny Bee Party Balloon Scary 8g
    Jaunums

    Konfektes Johny Bee Party Balloon Scary 8g

    1.18 € par gab.

    Cena par vienību: 14,75 €/kg

  • Šokolādes konfektes La Suissa Halloween kg
    Jaunums

    Šokolādes konfektes La Suissa Halloween kg

    20.99 € par kg

    Cena par vienību: 20,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Želejkonfektes Haribo Ghostly 90g
    Jaunums

    Želejkonfektes Haribo Ghostly 90g

    1.25 € par gab.

    Cena par vienību: 15,63 €/kg

  • Želejkonfektes Haribo Happy Halloween 250g
    Jaunums

    Želejkonfektes Haribo Happy Halloween 250g

    3.14 € par gab.

    Cena par vienību: 12,56 €/kg

  • Zefīri Trolli Apple Mallow 150g
    Jaunums

    Zefīri Trolli Apple Mallow 150g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

Filtrs

Filtrs