Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Zefīri Trolli Choco Bananas 150g
    Jaunums

    Zefīri Trolli Choco Bananas 150g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/kg

  • Želejkonfektes Trolli Sour Spookers 150g
    Jaunums

    Želejkonfektes Trolli Sour Spookers 150g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 13,93 €/kg

  • Batoniņš Bounty šokolādes 57g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Batoniņš Bounty šokolādes 57g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 24,39 €/kg

  • Konfektes Trifele 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Konfektes Trifele 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Cepumi Flora auzu pārslu 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepumi Flora auzu pārslu 1kg

    7.39 € par kg

    Cena par vienību: 7,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Želejkonfektes Lācīši Rimi 100g
    0
    79 €
    7,90 €/kg

    Želejkonfektes Lācīši Rimi 100g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 9,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,95 €

  • Cepumi Lotus Biscoff karamelizēti 125g

    Cepumi Lotus Biscoff karamelizēti 125g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Kart. čipsi Salling skābā barbekjū g. 200g

    Kart. čipsi Salling skābā barbekjū g. 200g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,45 €/kg

  • Žāvētas dateles Rimi bez kauliņiem 200g
    Labākai dzīvei

    Žāvētas dateles Rimi bez kauliņiem 200g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,25 €/kg

  • Želejkonfektes Fini Magic carpets 90g
    0
    99 €
    11,00 €/kg

    Želejkonfektes Fini Magic carpets 90g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 16,11 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,45 €

  • Uzkoda Bits! apelsīnu bez pievieno.cukura 70g

    Uzkoda Bits! apelsīnu bez pievieno.cukura 70g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 28,43 €/kg

  • Cepumi Gullon Tea Biscuits 200g

    Cepumi Gullon Tea Biscuits 200g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,45 €/kg

  • Kukurūzas nūjiņas Rimi ar citrona garšu 150g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas nūjiņas Rimi ar citrona garšu 150g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,60 €/kg

  • Kukurūzas nūjiņas Rimi ar iebiez. pienu 130g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kukurūzas nūjiņas Rimi ar iebiez. pienu 130g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,62 €/kg

  • Konfektes Roshen Candy Nut ar zemesr. kg

    Konfektes Roshen Candy Nut ar zemesr. kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Batoniņš Corny Big Sandwich Dark&White 40g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Batoniņš Corny Big Sandwich Dark&White 40g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 32,25 €/kg

  • Cepumi Milka ar apelsīnu pildījumu 147g

    Cepumi Milka ar apelsīnu pildījumu 147g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,94 €/kg

  • Karamele Rimi Smart Mētra 100g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Karamele Rimi Smart Mētra 100g

    0.40 € par gab.

    Cena par vienību: 4,00 €/kg

  • Saulespuķu sēklas Rimi grauzd.,sālītas 300g
    1
    99 €
    6,63 €/kg

    Saulespuķu sēklas Rimi grauzd.,sālītas 300g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Kartupeļu plāksnes ar bekona garšu 75g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļu plāksnes ar bekona garšu 75g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 10,53 €/kg

  • Augļu un riekstu maisījums Fancy Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Augļu un riekstu maisījums Fancy Rimi 500g

    6.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,30 €/kg

  • Humusa čipsi Eat Real tomātu, bazilika g. 45g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Piemērots veģetāriešiem

    Humusa čipsi Eat Real tomātu, bazilika g. 45g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 35,33 €/kg

  • Konfektes Rudzupuķe 1kg
    12
    99 €
    12,99 €/kg

    Konfektes Rudzupuķe 1kg

    18.99 € par kg

    Cena par vienību: 18,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 18,99 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Mandeles Awake 150g
    Labākai dzīvei

    Mandeles Awake 150g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,60 €/kg

  • Vafeles Selga mini ar šokolādes garšu 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeles Selga mini ar šokolādes garšu 250g

    3.15 € par gab.

    Cena par vienību: 12,60 €/kg

  • Riekstu un ogu maisījums Trail Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Riekstu un ogu maisījums Trail Rimi 500g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,38 €/kg

  • Čipsi Ādažu šašliks un grauzdēti sīpoli 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Čipsi Ādažu šašliks un grauzdēti sīpoli 180g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,61 €/kg

  • Vafeļu torte Retro 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Retro 350g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,83 €/kg

  • Auzu cepumi ar rozīnēm 300g

    Auzu cepumi ar rozīnēm 300g

    1.65 € par gab.

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

  • Batoniņš Nestle Nesquik pārslu 25g

    Batoniņš Nestle Nesquik pārslu 25g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,60 €/kg

  • Krekeri Tuc ar bekonu 100g

    Krekeri Tuc ar bekonu 100g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 14,50 €/kg

  • Čipsi Pringles ar siera un sīpolu garšu 165g

    Čipsi Pringles ar siera un sīpolu garšu 165g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,09 €/kg

  • Maisījums salātiem Awake 150G
    Labākai dzīvei

    Maisījums salātiem Awake 150G

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,27 €/kg

  • Popkorns Pophouse Classic karamelizēts 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Popkorns Pophouse Classic karamelizēts 180g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,17 €/kg

  • Vafeles Selga ar sāļās karameles garšu 180g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeles Selga ar sāļās karameles garšu 180g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,17 €/kg

  • Holandes vafeles ar karameli Salling 252g

    Holandes vafeles ar karameli Salling 252g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,90 €/kg

  • Vafeļu torte Vāverīte 40g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vafeļu torte Vāverīte 40g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 27,25 €/kg

  • Zemesrieksti Awake grauzdēti sālīti 150g

    Zemesrieksti Awake grauzdēti sālīti 150g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,93 €/kg

  • Žāvētas dzērvenes Rimi 200g

    Žāvētas dzērvenes Rimi 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Batoniņš Pergale Nomeda 44g

    Batoniņš Pergale Nomeda 44g

    0.65 € par gab.

    Cena par vienību: 14,77 €/kg

Filtrs

Filtrs