Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Konfektes Laima Prozit liķiera 180g

    Konfektes Laima Prozit liķiera 180g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 55,50 €/kg

  • Konfektes Laima Prozit Kokteilļi liķiera 180g
    6
    59 €
    36,61 €/kg

    Konfektes Laima Prozit Kokteilļi liķiera 180g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 61,06 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

  • Šok. konfektes ar Balzamu un rudzu rīvm. 160g
    7
    69 €
    48,06 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šok. konfektes ar Balzamu un rudzu rīvm. 160g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 62,44 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Konfekšu izlase ar Rīgas Melno balzamu 420g
    8
    99 €
    21,40 €/kg

    Konfekšu izlase ar Rīgas Melno balzamu 420g

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

  • Tumš.šok. trifeles Pure konjaka kr. pild. 108
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tumš.šok. trifeles Pure konjaka kr. pild. 108

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 46,20 €/kg

Filtrs

Filtrs