Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dz.v. dzēr. Alita Sunday saldais 7,5% 0,2l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dz.v. dzēr. Alita Sunday saldais 7,5% 0,2l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,95 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Casa Charlize Terre Siciliane 12% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Casa Charlize Terre Siciliane 12% 3l

    25.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,56 €/l

  • S.v. Casa Charlize Primitivo 13,5% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Casa Charlize Primitivo 13,5% 3l

    25.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,56 €/l

  • Baltvīns Roccarosa Vermentino 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Baltvīns Roccarosa Vermentino 12,5% 0,75l

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,92 €/l

  • Baltvīns Hans Baer Riesling sauss 11% 0,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltvīns Hans Baer Riesling sauss 11% 0,25l

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 9,16 €/l

  • Baltvīns Hans Baer Riesling sauss 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltvīns Hans Baer Riesling sauss 11% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • S.v. Maia Primitivo BIO pussauss 13,5% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Maia Primitivo BIO pussauss 13,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 8,25 €

  • B.v. L'amour du Chocolat Chardonnay 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. L'amour du Chocolat Chardonnay 13% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • R.v. L'amour du Chocolat Rosé 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    R.v. L'amour du Chocolat Rosé 12% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • B.v. Soave Classico Montefoscarino 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Soave Classico Montefoscarino 12% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Dzirkstošais vīns Felicita Asti 7% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dzirkstošais vīns Felicita Asti 7% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • Dz.v.Villa Maria Spark. Sauv. Blanc 10% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    Dz.v.Villa Maria Spark. Sauv. Blanc 10% 0,75l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/l

  • Dzirkstoš.vīns Grand Cavalier Brut 11% 0.75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dzirkstoš.vīns Grand Cavalier Brut 11% 0.75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • Dzirkstoš. vīns Rīgas Oriģinālais 11,5% 0,2l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkstoš. vīns Rīgas Oriģinālais 11,5% 0,2l

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 13,95 €/l

  • Dz.v. Törley Fortuna Doux 10,5% 0,75l

    Dz.v. Törley Fortuna Doux 10,5% 0,75l

    6.55 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/l

  • Dz.v. Törley Charmant Doux 10,5% 0,75l

    Dz.v. Törley Charmant Doux 10,5% 0,75l

    6.55 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/l

  • Šampanie. Taittinger Brut Reserve 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šampanie. Taittinger Brut Reserve 12,5% 0,75l

    62.49 € par gab.

    Cena par vienību: 83,32 €/l

  • B.v. Badgers Creek Chard-Semil 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    B.v. Badgers Creek Chard-Semil 12% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

  • S.v. Badgers Creek Shiraz 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    S.v. Badgers Creek Shiraz 13,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

  • Šamp. Moët&Chandon Imper. ar kasti 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moët&Chandon Imper. ar kasti 12% 0,75l

    60.59 € par gab.

    Cena par vienību: 80,79 €/l

  • B.v. Villa Maria Pr. Bin Riesling 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Villa Maria Pr. Bin Riesling 11,5% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • B.v. F.Martenot Chardonnay 13%  0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. F.Martenot Chardonnay 13% 0,75l

    20.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,99 €/l

  • S.v. F.Martenot Pinot Noir 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. F.Martenot Pinot Noir 13% 0,75l

    22.59 € par gab.

    Cena par vienību: 30,12 €/l

  • B.v. Montalto Collezione 12,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Montalto Collezione 12,5% 0,75l

    11.79 € par gab.

    Cena par vienību: 15,72 €/l

  • R.v. Gassier Coteaux D'Aix BIO 12,5% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Francija

    R.v. Gassier Coteaux D'Aix BIO 12,5% 0,75l

    11.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,92 €/l

  • B.v. Jacobs Creek Riesling 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    B.v. Jacobs Creek Riesling 11,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • B.v.Casillero Del Diab. Chard.13,5%0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    B.v.Casillero Del Diab. Chard.13,5%0,75l

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 10,99 €

    Cena par vienību: 9,32 €/l

  • S.v. Rioja Coto De crianza 13,5% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Rioja Coto De crianza 13,5% 0,75l

    14.15 € par gab.

    Cena par vienību: 18,87 €/l

  • S.v. Masi Campofiorin Rosso 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Masi Campofiorin Rosso 13% 0,75l

    20.59 € par gab.

    Cena par vienību: 27,45 €/l

  • S.v. Jacob's Creek Shiraz 13,9% 0,187l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    S.v. Jacob's Creek Shiraz 13,9% 0,187l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,20 €/l

  • S.v. Chateau La Grave 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Chateau La Grave 14% 0,75l

    15.59 € par gab.

    Cena par vienību: 20,79 €/l

  • Vīnu saturošs dzēriens Sangria 7% 1,5l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Vīnu saturošs dzēriens Sangria 7% 1,5l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,33 €/l

  • S.v. J.P. Chenet Moelleux Rouge 13% 0,25l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. J.P. Chenet Moelleux Rouge 13% 0,25l

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,56 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

    Regulārā cena: 4,49 €

  • S.v. L. Marques Rioja Gr.Res. 13% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. L. Marques Rioja Gr.Res. 13% 0,75l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/l

  • S.v.Chevaux Patache d’Aux Medoc 13%0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v.Chevaux Patache d’Aux Medoc 13%0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • B.v. Leon Perdigal Rhone 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Leon Perdigal Rhone 13,5% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

    Regulārā cena: 13,65 €

  • Vīns augļu Pomegranate 12.5% 0.75l
    Izcelsmes valsts Armēnija

    Vīns augļu Pomegranate 12.5% 0.75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

  • S.v. Marani Alazansk. Dol. 11.5% 0.75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Marani Alazansk. Dol. 11.5% 0.75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 12,65 €

  • B.v. Robertson Sauvignon Blanc 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Dienvidāfrika

    B.v. Robertson Sauvignon Blanc 12% 0,75l

    9.75 € par gab.

    Cena par vienību: 13,00 €/l

  • Sarkanvīns Dehesa La Granja 15% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Sarkanvīns Dehesa La Granja 15% 0,75l

    16.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,85 €/l

Filtrs

Filtrs