Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Sarkanvīns Dehesa La Granja 15% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Sarkanvīns Dehesa La Granja 15% 0,75l

    16.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,85 €/l

  • Dz.v. Simonsig Kaapse Vonkel Brut 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Dienvidāfrika

    Dz.v. Simonsig Kaapse Vonkel Brut 12% 0,75l

    16.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,12 €/l

  • R.v. Montalto Nero D'Avola 12% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    R.v. Montalto Nero D'Avola 12% 0,75l

    12.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,25 €/l

  • S.v. Gran Castillo Shiraz 13% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Gran Castillo Shiraz 13% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

    Regulārā cena: 8,55 €

  • Šamp.V.Clicqout Pons.Brut Box 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp.V.Clicqout Pons.Brut Box 12% 0,75l

    60.19 € par gab.

    Cena par vienību: 80,25 €/l

  • B.v. Gran Castillo FS Chard. puss. 11% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Gran Castillo FS Chard. puss. 11% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

    Regulārā cena: 8,85 €

  • S.v. Monte Zovo Valpolicella 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Monte Zovo Valpolicella 13,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

    Regulārā cena: 16,59 €

  • B.v. Montalto Pinot Grigio 12% 0,187l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Montalto Pinot Grigio 12% 0,187l

    3.75 € par gab.

    Cena par vienību: 20,05 €/l

  • B.v.Doma.Wa.Granit Grun.Velt.12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrija

    B.v.Doma.Wa.Granit Grun.Velt.12,5% 0,75l

    15.75 € par gab.

    Cena par vienību: 21,00 €/l

  • S.v. C.Charlize Cuvee Forte Tosc. 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. C.Charlize Cuvee Forte Tosc. 13,5% 0,75l

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,32 €/l

  • Sarkanvīns Sensi Ninfato Sangiovese 12,5% 0,7
    Izcelsmes valsts Itālija

    Sarkanvīns Sensi Ninfato Sangiovese 12,5% 0,7

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

    Regulārā cena: 18,59 €

  • B.v. Francois Martenot Chablis 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Francois Martenot Chablis 12,5% 0,75l

    19.99 € par gab.
    Regulārā cena: 26,19 €

    Cena par vienību: 26,65 €/l

  • B.v. Marcel Martin Sancerre 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Marcel Martin Sancerre 12,5% 0,75l

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,99 €/l

  • B.v. Marcel Martin Vouvray 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Marcel Martin Vouvray 11% 0,75l

    8.99 € par gab.
    Regulārā cena: 17,89 €

    Cena par vienību: 11,99 €/l

  • S.v. Masi Passo Rosso BIO 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Argentīna

    S.v. Masi Passo Rosso BIO 14% 0,75l

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/l

  • R.v.Pasqua 11 minutes Trev.IGT 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    R.v.Pasqua 11 minutes Trev.IGT 12,5% 0,75l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

    Regulārā cena: 18,89 €

  • Rozā vīns Sensi Tua Rosa 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Rozā vīns Sensi Tua Rosa 12,5% 0,75l

    9.39 € par gab.

    Cena par vienību: 12,52 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,39 €

    Regulārā cena: 15,59 €

  • Rozā vīns Cielo P.Grigio Blush 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Rozā vīns Cielo P.Grigio Blush 12% 0,75l

    6.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/l

  • R.v. Monte Zovo Bardolino 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    R.v. Monte Zovo Bardolino 12,5% 0,75l

    13.65 € par gab.

    Cena par vienību: 18,20 €/l

  • Sarkanvīns E,Guigal Cotes-Du-Rhone 15% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Sarkanvīns E,Guigal Cotes-Du-Rhone 15% 0,75l

    16.39 € par gab.

    Cena par vienību: 21,85 €/l

  • S.v. Crudo Nero d'Avola Cab.Sauv. 14,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Crudo Nero d'Avola Cab.Sauv. 14,5% 0,75l

    11.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,92 €/l

  • S.v. Chianti DOCG Campoluce Org 12,5% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Chianti DOCG Campoluce Org 12,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

    Regulārā cena: 18,59 €

  • Rozā vīns Ruppertsberger Pfalz 11%, 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Rozā vīns Ruppertsberger Pfalz 11%, 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • B.v. J.Brunner Gewürztraminer 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. J.Brunner Gewürztraminer 11% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

    Regulārā cena: 8,19 €

  • Šamp.Veuve Doussot Brut Rose 12,5%0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp.Veuve Doussot Brut Rose 12,5%0,75l

    43.75 € par gab.

    Cena par vienību: 58,33 €/l

  • B.v. Kim Crawford Marlb. 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Kim Crawford Marlb. 12,5% 0,75l

    20.79 € par gab.

    Cena par vienību: 27,72 €/l

  • Dz.v.Martini Asti 7,5% 0,2l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v.Martini Asti 7,5% 0,2l

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 21,45 €/l

  • S.v.Monte Zovo Doppio Sasso R.Verona 14% 1,5l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v.Monte Zovo Doppio Sasso R.Verona 14% 1,5l

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,33 €/l

    30 dienu zemākā cena: 22,99 €

    Regulārā cena: 27,69 €

  • Šampanietis Dom Perignon 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šampanietis Dom Perignon 12% 0,75l

    256.99 € par gab.

    Cena par vienību: 342,65 €/l

  • Sārtvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Sārtvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 0,75l

    5.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/l

  • Šampanietis Mumm Rose 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šampanietis Mumm Rose 12% 0,75l

    40.99 € par gab.

    Cena par vienību: 54,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 39,99 €

    Regulārā cena: 76,75 €

  • Arom.vīna dzēr. Sangria Bellissimo 7,5% 1l
    Izcelsmes valsts Francija

    Arom.vīna dzēr. Sangria Bellissimo 7,5% 1l

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,99 €/l

  • S.v. Teliani Valley Kvanchkara 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Teliani Valley Kvanchkara 11% 0,75l

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 18,65 €

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • S.v. B&G Pinot Noir Res.11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. B&G Pinot Noir Res.11,5% 0,75l

    11.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,92 €/l

  • S.v. San Felice IL Grigio Chianti 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. San Felice IL Grigio Chianti 13,5% 0,75l

    21.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,32 €/l

  • B.v. Edna Valley Chardonnay 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts ASV

    B.v. Edna Valley Chardonnay 14% 0,75l

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 19,99 €

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • Arom.vīna dzēriens Bellissimo Sobor 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Arom.vīna dzēriens Bellissimo Sobor 11% 0,75l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,99 €/l

  • Sarkanvīns Bellissimo pussausais 11% 3l
    Izcelsmes valsts Francija

    Sarkanvīns Bellissimo pussausais 11% 3l

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 18,59 €

    Cena par vienību: 4,33 €/l

  • Portvīns Graham’s Tawny Reserve 20% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Portvīns Graham’s Tawny Reserve 20% 0,75l

    23.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,99 €/l

  • Portvīns Graham’s Fine Ruby Port 19% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Portvīns Graham’s Fine Ruby Port 19% 0,75l

    21.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,32 €/l

Filtrs

Filtrs