Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Baltv. Luna Argenta Bianco Appas. 12,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Baltv. Luna Argenta Bianco Appas. 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,59 €

  • S.v. Monte Zovo Amarone15% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Monte Zovo Amarone15% 0,75l

    22.99 € par gab.

    Cena par vienību: 30,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 22,99 €

    Regulārā cena: 32,99 €

  • B.v. Cielo Pinot Grigio Delle Ven. 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Cielo Pinot Grigio Delle Ven. 12% 0,75l

    6.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/l

  • Stipr. augļu v. Beloff balts 18% 0,5l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Stipr. augļu v. Beloff balts 18% 0,5l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Stipr. augļu v. Beloff sarkans 18% 0,5l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Stipr. augļu v. Beloff sarkans 18% 0,5l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,18 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Sarkanvīns Umano Mukuzani, sauss 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    Sarkanvīns Umano Mukuzani, sauss 13% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 11,75 €

  • B.v. Laroche Art Des Sens Chardon. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Laroche Art Des Sens Chardon. 13% 0,75l

    16.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,12 €/l

  • S.v. Casi. Del Diablo Dark Red 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v. Casi. Del Diablo Dark Red 13,5% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • Baltvīns Bellissimo pussausais 11% 3l
    Izcelsmes valsts Francija

    Baltvīns Bellissimo pussausais 11% 3l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,33 €/l

  • B.v. Earth Garden Sauv. Blanc Org. 14% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Earth Garden Sauv. Blanc Org. 14% 0,75l

    19.99 € par gab.

    Cena par vienību: 26,65 €/l

  • S.v. Cottini Stile Naturale Org. 13% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Cottini Stile Naturale Org. 13% 0,75l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • R.v. Cottini Bardolino Organic 12,5% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    R.v. Cottini Bardolino Organic 12,5% 0,75l

    12.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • B.v. Umano Kisi 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    B.v. Umano Kisi 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 10,85 €

  • B.v. Umano Tsinandali 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    B.v. Umano Tsinandali 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 10,79 €

  • S.v. Ramblas Reales Reserva 13% 0,75l
    Piemērots vegāniem Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Ramblas Reales Reserva 13% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 8,25 €

  • Sarkanvīns Maori Bay Shiraz '20 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Sarkanvīns Maori Bay Shiraz '20 14% 0,75l

    5.99 € par gab.
    Regulārā cena: 8,59 €

    Cena par vienību: 7,99 €/l

  • B.v. Gran Castillo Viura pussalds 11% 3l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Gran Castillo Viura pussalds 11% 3l

    20.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,00 €/l

  • B.v. Detective Viognier 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Detective Viognier 13,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Dz.v.Maschio Prosecco Spumante 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v.Maschio Prosecco Spumante 11% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,59 €

    Regulārā cena: 11,35 €

  • B.v. Soave Classico Montefoscarino 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Soave Classico Montefoscarino 12% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Dz. vīns Veuve du Vernay ice rose 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz. vīns Veuve du Vernay ice rose 11% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 10,59 €

  • B.v. Ruppertsberger S.Blanc 12% 0,75l, sauss
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Ruppertsberger S.Blanc 12% 0,75l, sauss

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • Dz.vīns Moscato Asti Donelli 7% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.vīns Moscato Asti Donelli 7% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

    Regulārā cena: 11,75 €

  • Rozā vīns Umano Rose, pussausais 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    Rozā vīns Umano Rose, pussausais 12% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 13,99 €

  • Šampanietis Jean Pernet Blanc De 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šampanietis Jean Pernet Blanc De 12% 0,75l

    42.59 € par gab.

    Cena par vienību: 56,79 €/l

  • S.v. Umano Saperavi Qvevri, saus. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Umano Saperavi Qvevri, saus. 13% 0,75l

    10.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,69 €

    Regulārā cena: 13,99 €

  • B.v. Umano Rkatsiteli Qvevri 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    B.v. Umano Rkatsiteli Qvevri 12,5% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

    Regulārā cena: 13,99 €

  • Baltv. Badgers Creek Chardonnay 12% 0,25l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Baltv. Badgers Creek Chardonnay 12% 0,25l

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,36 €/l

  • S.v. Papale Primitivo Manduria 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Papale Primitivo Manduria 14% 0,75l

    16.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,12 €/l

  • Dz. vīns Martini Prosecco 11,5% 0,2l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. vīns Martini Prosecco 11,5% 0,2l

    4.95 € par gab.

    Cena par vienību: 24,75 €/l

  • B.v. Weinhaus Steffen sauss 11,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Weinhaus Steffen sauss 11,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

  • Aroniju vīns Abavas pussausais 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Aroniju vīns Abavas pussausais 11% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

  • B.v. Kiwi Island Sauvignon 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Kiwi Island Sauvignon 13% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • Dz. vīns Martini Frizzante Dolce 9,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. vīns Martini Frizzante Dolce 9,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,39 €

    Regulārā cena: 12,35 €

  • B.v. Pasal De Esile Godello s. 13% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Pasal De Esile Godello s. 13% 0,75l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

    Regulārā cena: 18,59 €

  • S.v. Grimaldi Barbaresco Manz. saus.15% 0,75%
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Grimaldi Barbaresco Manz. saus.15% 0,75%

    28.49 € par gab.

    Cena par vienību: 37,99 €/l

  • Dz. vīns Poll Fabaire Brut 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Luksemburga

    Dz. vīns Poll Fabaire Brut 12,5% 0,75l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 11,99 €

    Regulārā cena: 18,99 €

  • Baltvīns Adele I sauss 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrija

    Baltvīns Adele I sauss 12,5% 0,75l

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,32 €/l

  • Dz. vīns B&G Cremant de Bordeaux 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz. vīns B&G Cremant de Bordeaux 12% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

    Regulārā cena: 16,19 €

  • Dz. vīns Marcel Martin Rose Brut 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz. vīns Marcel Martin Rose Brut 12,5% 0,75l

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

    Regulārā cena: 16,99 €

Filtrs

Filtrs