Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • S.v. Teliani Val. Kindzmar. 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Teliani Val. Kindzmar. 12% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,39 €

    Regulārā cena: 12,39 €

  • B.v. Dr. Loosen Riesling 8,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Dr. Loosen Riesling 8,5% 0,75l

    11.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,45 €/l

  • S.v. dzēriens Don Simon Sangria 7% 1,5l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. dzēriens Don Simon Sangria 7% 1,5l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Saint Clair Sauv. Marlb. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Saint Clair Sauv. Marlb. 13% 0,75l

    21.75 € par gab.

    Cena par vienību: 29,00 €/l

  • Dz. v. Codorniu Clasico Cava Brut 11,5% 0,20l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Dz. v. Codorniu Clasico Cava Brut 11,5% 0,20l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/l

  • S.v. Vinni Salpitelli Sangiovese 10% 1l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Vinni Salpitelli Sangiovese 10% 1l

    4.25 € par gab.

    Cena par vienību: 4,25 €/l

  • S.v. Le Grand Noir Malbec 13% 0,75
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Le Grand Noir Malbec 13% 0,75

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • Sarkanv.Luna Argento Rosso Appas. 13,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Sarkanv.Luna Argento Rosso Appas. 13,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,59 €

  • S.v. Ihringer Spätburgunder 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    S.v. Ihringer Spätburgunder 13% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • B.v. Zantho Grüner Veltliner 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrija

    B.v. Zantho Grüner Veltliner 12% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • S.v. Les Mougeottes G. Reserve 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Les Mougeottes G. Reserve 13,5% 0,75l

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,12 €/l

  • Dz.v.Törley Muscateller Doux 10,5% 0,75l

    Dz.v.Törley Muscateller Doux 10,5% 0,75l

    6.55 € par gab.

    Cena par vienību: 8,73 €/l

  • S.v.Tierra Imperial Gran Reserva14%0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v.Tierra Imperial Gran Reserva14%0,75l

    14.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,45 €/l

  • S.v.L.Eschenauer Cabern.Sauv. 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v.L.Eschenauer Cabern.Sauv. 13,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 10,39 €

  • B.v. Luna Argenta Bianco Appasite 12,5% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Luna Argenta Bianco Appasite 12,5% 3l

    24.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/l

  • R.v. Ruppertsberger Rosé 11,5% 3l, pusausais
    Izcelsmes valsts Vācija

    R.v. Ruppertsberger Rosé 11,5% 3l, pusausais

    16.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,53 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,99 €

    Regulārā cena: 25,99 €

  • Cidoniju-ābolu vīns Abavas 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cidoniju-ābolu vīns Abavas 12% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

  • Arom. vīn. dzēr. Carlo Rossi zemeņu 10% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Arom. vīn. dzēr. Carlo Rossi zemeņu 10% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,75 €

    Regulārā cena: 8,99 €

  • Dz.v. Ricordi Prosecco Brut Rose 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Ricordi Prosecco Brut Rose 11% 0,75l

    11.29 € par gab.

    Cena par vienību: 15,05 €/l

  • B.v.Maori Bay Sauv.Blanc Australia 12% 0,187l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    B.v.Maori Bay Sauv.Blanc Australia 12% 0,187l

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,64 €/l

  • S.v. Primasole Primitivo pussauss 13,5% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Primasole Primitivo pussauss 13,5% 3l

    15.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,26 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,99 €

    Regulārā cena: 17,69 €

  • S.v. Gran Castillo Sevilla pussalds 12% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Gran Castillo Sevilla pussalds 12% 0,75l

    8.55 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/l

  • S.v. Hans Baer Pinot Noir sauss 12% 0,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    S.v. Hans Baer Pinot Noir sauss 12% 0,25l

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/l

  • S.v. Frontera Cabernet Sauvignon 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v. Frontera Cabernet Sauvignon 12,5% 0,75l

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

    Regulārā cena: 7,65 €

  • Sarkanvīns Teliani Valley Alazani 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    Sarkanvīns Teliani Valley Alazani 12% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 8,99 €

  • S.v. Monte Zovo Doppio Rosso 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Monte Zovo Doppio Rosso 14% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 14,59 €

  • Dz.v. Zonin Prosecco Cuvee 1821 11% 0,2l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Zonin Prosecco Cuvee 1821 11% 0,2l

    3.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,45 €/l

  • B.v.Matua Valley Sauvignon Bl. 13%0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v.Matua Valley Sauvignon Bl. 13%0,75l

    15.39 € par gab.

    Cena par vienību: 20,52 €/l

  • Dz. vīns Una Bianco 10% 0,2l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Dz. vīns Una Bianco 10% 0,2l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Peter Mertes Riesling 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Peter Mertes Riesling 11% 0,75l

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,65 €/l

  • S.v.Masseria Pietrosa Primitivo 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v.Masseria Pietrosa Primitivo 14% 0,75l

    21.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,32 €/l

  • Sarkanvīns Zantho Zweigelt 13% 0,25l
    Izcelsmes valsts Austrija

    Sarkanvīns Zantho Zweigelt 13% 0,25l

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,16 €/l

  • S.v. Charlize Passonata Primitivo 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Charlize Passonata Primitivo 14% 0,75l

    12.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,05 €/l

  • S.v. Daos Cabernet Sauvignon 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Moldāvija

    S.v. Daos Cabernet Sauvignon 12% 0,75l

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 5,59 €

    Cena par vienību: 6,65 €/l

  • Rozā v. Anciens Temps Cinsault 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Rozā v. Anciens Temps Cinsault 12% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 11,35 €

  • S.v. Poggio Fiorito Primitivo Puglia 13% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Poggio Fiorito Primitivo Puglia 13% 3l

    26.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,92 €/l

  • Baltvīns Koningsmosel Riesling 8,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltvīns Koningsmosel Riesling 8,5% 0,75l

    9.25 € par gab.

    Cena par vienību: 12,33 €/l

  • Sarkanvīns Salentein Malbec Reserve 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Argentīna

    Sarkanvīns Salentein Malbec Reserve 14% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • S.v. Zantho Blaufränkisch sauss 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrija

    S.v. Zantho Blaufränkisch sauss 13,5% 0,75l

    14.75 € par gab.

    Cena par vienību: 19,67 €/l

  • Dzirkstošs augļu vīns Wolu rabarberu 6% 0.75l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkstošs augļu vīns Wolu rabarberu 6% 0.75l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

    Regulārā cena: 5,59 €

Filtrs

Filtrs