Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dz. v. Andrea Bocelli Prosecco 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. v. Andrea Bocelli Prosecco 11% 0,75l

    15.19 € par gab.

    Cena par vienību: 20,25 €/l

  • Dz. vīns Maia Blanc de Blancs Doc 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. vīns Maia Blanc de Blancs Doc 11,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 9,25 €

  • Dz. vīns Maia Sp. Mille. Prosecco 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz. vīns Maia Sp. Mille. Prosecco 11,5% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

    Regulārā cena: 11,25 €

  • Dzirkst. vīns Bellissimo Bruts 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkst. vīns Bellissimo Bruts 11,5% 0,75l

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,25 €/l

  • Dz.v. Piccini 1882 Spumante 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Piccini 1882 Spumante 11% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 7,99 €

  • B.v. Frontera Chardonnay 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    B.v. Frontera Chardonnay 12,5% 0,75l

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

    Regulārā cena: 7,65 €

  • B.v. Ruppertsberger Gewürzt. 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Ruppertsberger Gewürzt. 11% 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • B.v.Tierra Imperial Chardonnay 13% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v.Tierra Imperial Chardonnay 13% 0,75l

    14.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,45 €/l

  • B.v.Faber Riesling Mosel Sweet 9% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.Faber Riesling Mosel Sweet 9% 0,75l

    11.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,99 €/l

  • B.v. Teliani Valley Alazani 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    B.v. Teliani Valley Alazani 12% 0,75l

    6.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,05 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 8,99 €

  • B.v. Italo Cescon Pinot Grig. 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Italo Cescon Pinot Grig. 12% 0,75l

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,99 €/l

  • Dz.v. Donelli Lambrusco Biologico 9% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Donelli Lambrusco Biologico 9% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 9,85 €

  • S.v. L.Marques Rioja Crianza 13% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. L.Marques Rioja Crianza 13% 0,75l

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,92 €/l

  • B.v.Les Mougeottes Chardonnay 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v.Les Mougeottes Chardonnay 13% 0,75l

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,12 €/l

  • B.v. El Chivo Sauvignon 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    B.v. El Chivo Sauvignon 12,5% 0,75l

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,39 €/l

  • S.v. Gran Castillo Cabernet Sauv. 12,5% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Gran Castillo Cabernet Sauv. 12,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

    Regulārā cena: 8,55 €

  • S.v. Louis Jadot saus. 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Louis Jadot saus. 12,5% 0,75l

    27.59 € par gab.

    Cena par vienību: 36,79 €/l

  • Augļu v. Abavas upeņu saldais 10% 0,5l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Augļu v. Abavas upeņu saldais 10% 0,5l

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 21,18 €/l

  • B.v.Louis Jadot Bourgogne Chardonn. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v.Louis Jadot Bourgogne Chardonn. 13% 0,75l

    29.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,99 €/l

  • S.v. Encostas de Lisboa Region. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    S.v. Encostas de Lisboa Region. 13% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

  • S.v. Doppio Passo Negroamaro 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Doppio Passo Negroamaro 12,5% 0,75l

    11.85 € par gab.

    Cena par vienību: 15,80 €/l

  • S.v. Big Game Malbec Syrah Org. 14,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Argentīna

    S.v. Big Game Malbec Syrah Org. 14,5% 0,75l

    15.25 € par gab.

    Cena par vienību: 20,33 €/l

  • Dz.v. Zantho Gruner Veltliner Brut 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrija

    Dz.v. Zantho Gruner Veltliner Brut 12% 0,75l

    18.65 € par gab.

    Cena par vienību: 24,87 €/l

  • B.v. Monte Zovo Doppio Bianco 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Monte Zovo Doppio Bianco 13% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 14,59 €

  • B.v. Chardonnay Kabinett 12,5% 0,75l, sauss
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Chardonnay Kabinett 12,5% 0,75l, sauss

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,32 €/l

  • B.v.Pinot Grigio 1890 Col. 12,5% 0,75l, sauss
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v.Pinot Grigio 1890 Col. 12,5% 0,75l, sauss

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

  • R.v. Les Mougeottes Speciale 12,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Francija

    R.v. Les Mougeottes Speciale 12,5% 0,75l

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,12 €/l

  • Baltvīns Zonin Pinot Grigio DOC 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Baltvīns Zonin Pinot Grigio DOC 12% 0,75l

    13.59 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/l

  • S.v. Badgers Creek Shiraz Caber. 13% 0,25l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    S.v. Badgers Creek Shiraz Caber. 13% 0,25l

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,36 €/l

  • Dzirkst. vīna sat. dzēr. Bellissimo 8% 0,75l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkst. vīna sat. dzēr. Bellissimo 8% 0,75l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,79 €/l

  • S.v. Grimaldi Nebbiolo sauss 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Grimaldi Nebbiolo sauss 14% 0,75l

    17.59 € par gab.

    Cena par vienību: 23,45 €/l

  • R.v. La Jaglerie d'Anjou pussauss 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    R.v. La Jaglerie d'Anjou pussauss 10,5% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

  • Dz.v.Ackerman Bulle Royale Rose Brut 12%0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v.Ackerman Bulle Royale Rose Brut 12%0,75l

    19.69 € par gab.

    Cena par vienību: 26,25 €/l

  • Vīna dz.Bosca Anniv. Gold salds 8,5% 0,2l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Vīna dz.Bosca Anniv. Gold salds 8,5% 0,2l

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 7,75 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Vīna dz.Bosca Anniversary Red salds 8,5% 0,2l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Vīna dz.Bosca Anniversary Red salds 8,5% 0,2l

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Dzirkst.vīns Belliss.ekstra saus. 11,5% 750ml
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkst.vīns Belliss.ekstra saus. 11,5% 750ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,65 €/l

  • Baltvīns Chill Out Chenin Blanc 12% 3l
    Izcelsmes valsts Dienvidāfrika

    Baltvīns Chill Out Chenin Blanc 12% 3l

    20.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,93 €/l

  • Baltvīns Maori Bay Pinot Grigio 12% 2l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    Baltvīns Maori Bay Pinot Grigio 12% 2l

    20.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,25 €/l

  • Baltvīns Bree Gewürztraminer 10% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltvīns Bree Gewürztraminer 10% 0,75l

    7.25 € par gab.

    Cena par vienību: 9,67 €/l

  • B.v. Campagnola Pinot Grigio sauss 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Campagnola Pinot Grigio sauss 12% 0,75l

    8.25 € par gab.

    Cena par vienību: 11,00 €/l

Filtrs

Filtrs