Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • B.v. J.P.Chenet Moelleux 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. J.P.Chenet Moelleux 12% 0,75l

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,19 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,39 €

    Regulārā cena: 8,55 €

  • R.v. Laroche L Rose Pay Doc 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    R.v. Laroche L Rose Pay Doc 12,5% 0,75l

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,72 €/l

  • S.v. Arrumaco 11% 0.75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. Arrumaco 11% 0.75l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,12 €/l

  • B.v.Ruppertsber. Riesl.Troc. 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.Ruppertsber. Riesl.Troc. 12,5% 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • S.v. Monte Zovo Ripasso Sup 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Monte Zovo Ripasso Sup 13,5% 0,75l

    10.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,69 €

    Regulārā cena: 17,39 €

  • Šamp.Laurent Perrier La Cuvee Brut 12 % 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp.Laurent Perrier La Cuvee Brut 12 % 0,75l

    60.99 € par gab.

    Cena par vienību: 81,32 €/l

  • S.v. Marani Akhasheni 11.5% 0.75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Marani Akhasheni 11.5% 0.75l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,65 €/l

  • S.v.Western Cellars Zinfandel 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts ASV

    S.v.Western Cellars Zinfandel 14% 0,75l

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 8,25 €/l

  • B.v.J.Brunner Riesling Rh.10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.J.Brunner Riesling Rh.10,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,59 €

    Regulārā cena: 8,19 €

  • B.v. J.P. Chenet Colombard Chard. 11,5% 3l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. J.P. Chenet Colombard Chard. 11,5% 3l

    17.19 € par gab.
    Regulārā cena: 26,75 €

    Cena par vienību: 5,73 €/l

  • S.v. Adati Saperavi 14% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Adati Saperavi 14% 0,75l

    13.59 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/l

  • S.v. El Chivo Merlot 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v. El Chivo Merlot 13,5% 0,75l

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,39 €/l

  • S.v.B&G Cabernet Sauvignon Res. 13%0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v.B&G Cabernet Sauvignon Res. 13%0,75l

    10.75 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/l

  • S.v.Matua Valley Pinot Noir 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    S.v.Matua Valley Pinot Noir 13% 0,75l

    15.39 € par gab.

    Cena par vienību: 20,52 €/l

  • B.v. B&G Chardonnay Reserve 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. B&G Chardonnay Reserve 13% 0,75l

    10.75 € par gab.

    Cena par vienību: 14,33 €/l

  • S.v.Zonin Ripasso Valpolicella 14%0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v.Zonin Ripasso Valpolicella 14%0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 10,99 €

    Regulārā cena: 15,39 €

  • B.v. Monte Zovo Pinot Grigio 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Monte Zovo Pinot Grigio 12,5% 0,75l

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,25 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,69 €

    Regulārā cena: 13,59 €

  • S.v. Portal S.Braz Alentejano 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    S.v. Portal S.Braz Alentejano 13,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

  • B.v.Louis Eschneauer Bor.S.Blanc 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v.Louis Eschneauer Bor.S.Blanc 11% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,49 €

  • S.v. Cono Sur Cab. Sauv. 13% 0.75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v. Cono Sur Cab. Sauv. 13% 0.75l

    6.79 € par gab.
    Regulārā cena: 8,99 €

    Cena par vienību: 9,05 €/l

  • S.v. Zantho Zweigelt 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Austrija

    S.v. Zantho Zweigelt 13% 0,75l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • B.v. Zantho Sauvignon Blanc 12% 0,75L
    Izcelsmes valsts Austrija

    B.v. Zantho Sauvignon Blanc 12% 0,75L

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • S.v. Sensi Chianti Riserva 14,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Sensi Chianti Riserva 14,5% 0,75l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

    Regulārā cena: 20,49 €

  • S.v. Rupper. Pfalz Pin. Noir 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    S.v. Rupper. Pfalz Pin. Noir 13% 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • Vīns Abavas Ābolkūka 10% 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vīns Abavas Ābolkūka 10% 0,75l

    5.79 € par gab.
    Regulārā cena: 6,59 €

    Cena par vienību: 7,72 €/l

  • Dz. vīns Una Rose 10% 0,2l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Dz. vīns Una Rose 10% 0,2l

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • B.v. Le Grand Noir Viognier 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Le Grand Noir Viognier 13% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • Dz.v. Abavas Rabarberu 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dz.v. Abavas Rabarberu 12% 0,75l

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,99 €/l

  • Šamp.Veuve Doussot Demi-Seco 12,5%0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp.Veuve Doussot Demi-Seco 12,5%0,75l

    42.49 € par gab.

    Cena par vienību: 56,65 €/l

  • Šamp. Veuve Doussot Brut, sausais 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Veuve Doussot Brut, sausais 12,5% 0,75l

    25.29 € par gab.

    Cena par vienību: 33,72 €/l

    30 dienu zemākā cena: 24,99 €

    Regulārā cena: 40,79 €

  • Sarkanvīns Umano Kindzmarauli 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    Sarkanvīns Umano Kindzmarauli 11,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 12,79 €

  • Baltvīns Zantho Grüner Veltliner 12% 0,25l
    Izcelsmes valsts Austrija

    Baltvīns Zantho Grüner Veltliner 12% 0,25l

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 19,16 €/l

  • Dz. vīns Segura Viudas Brut Reserva 12% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Dz. vīns Segura Viudas Brut Reserva 12% 0,75l

    12.39 € par gab.

    Cena par vienību: 16,52 €/l

  • B.v. J.Faber Spatlese Riesling 8,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. J.Faber Spatlese Riesling 8,5% 0,75l

    15.59 € par gab.

    Cena par vienību: 20,79 €/l

  • Dz.v. Botter Prosecco Rose 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Botter Prosecco Rose 11% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,13 €

    Regulārā cena: 11,65 €

  • B.v. Montalto Pinot Grigio 13% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Montalto Pinot Grigio 13% 3l

    21.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,33 €/l

    30 dienu zemākā cena: 16,99 €

    Regulārā cena: 25,99 €

  • Sarkanvīns Adati Khvanchkara 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    Sarkanvīns Adati Khvanchkara 11% 0,75l

    25.79 € par gab.

    Cena par vienību: 34,39 €/l

  • Dz.v. Moutard Blanc de Blancs 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v. Moutard Blanc de Blancs 12% 0,75l

    16.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,99 €/l

  • B.v. Grimaldi Gavi 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Grimaldi Gavi 12,5% 0,75l

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 17,19 €

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • R.v. Abavas Rabarberu 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    R.v. Abavas Rabarberu 12% 0,75l

    5.79 € par gab.
    Regulārā cena: 6,59 €

    Cena par vienību: 7,72 €/l

Filtrs

Filtrs