Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • B.v. Grimaldi Gavi 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Grimaldi Gavi 12,5% 0,75l

    12.99 € par gab.
    Regulārā cena: 17,19 €

    Cena par vienību: 17,32 €/l

  • R.v. Abavas Rabarberu 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Latvija

    R.v. Abavas Rabarberu 12% 0,75l

    5.79 € par gab.
    Regulārā cena: 6,59 €

    Cena par vienību: 7,72 €/l

  • B.v. Les Mougeotte G.R.Blanc 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Les Mougeotte G.R.Blanc 11% 0,75l

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,12 €/l

  • Sarkanvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 1l
    Izcelsmes valsts Francija

    Sarkanvīns Bellissimo pussaldais 10,5% 1l

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,49 €/l

  • Ro.v.Obra Prima Rose Escolha 11% 0,75l,sauss
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Ro.v.Obra Prima Rose Escolha 11% 0,75l,sauss

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 8,99 €

  • R.v. Poggio Fiorito Pinot Grigio Blush 12% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    R.v. Poggio Fiorito Pinot Grigio Blush 12% 3l

    26.85 € par gab.

    Cena par vienību: 8,95 €/l

  • B.v. Matua Sauvignon Blanc 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    B.v. Matua Sauvignon Blanc 13% 0,75l

    23.65 € par gab.

    Cena par vienību: 31,53 €/l

  • Dz. vīns Veuve du Vernay ice 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz. vīns Veuve du Vernay ice 11% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 10,65 €

  • Dz. rozā v. Gran Sativa Cava Brut 12% 0,75l
    Piemērots vegāniem Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Dz. rozā v. Gran Sativa Cava Brut 12% 0,75l

    13.59 € par gab.

    Cena par vienību: 18,12 €/l

  • Dz.v. Pignoletto Vino Donelli 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Pignoletto Vino Donelli 11% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 9,85 €

  • B.v. Les Mougeottes Speciale 13% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Les Mougeottes Speciale 13% 0,75l

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,99 €/l

  • Granātābolu vīns Vedi-Alco 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Armēnija

    Granātābolu vīns Vedi-Alco 12% 0,75l

    8.85 € par gab.

    Cena par vienību: 11,80 €/l

  • S.v. Cocoon Zinfandel, sausais 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts ASV

    S.v. Cocoon Zinfandel, sausais 13,5% 0,75l

    12.59 € par gab.

    Cena par vienību: 16,79 €/l

  • Dz. vīns Veuve du Vernay ice rose 11% 0,2l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz. vīns Veuve du Vernay ice rose 11% 0,2l

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 19,45 €/l

  • Dab. granātābolu vīns Vedi-Alco 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Armēnija

    Dab. granātābolu vīns Vedi-Alco 12% 0,75l

    8.85 € par gab.

    Cena par vienību: 11,80 €/l

  • B.v. Casa Charlize Floreale Grigio 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Casa Charlize Floreale Grigio 12% 0,75l

    9.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,79 €/l

  • Dz.vī. Martini Frizzante Semiseco 10,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.vī. Martini Frizzante Semiseco 10,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 8,39 €

    Regulārā cena: 12,35 €

  • Rozā v. Casa Charlize Floreale Blush 12% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Rozā v. Casa Charlize Floreale Blush 12% 3l

    25.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,56 €/l

  • Rozā v. Comte Dumas Bordeaux sauss 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Rozā v. Comte Dumas Bordeaux sauss 12% 0,75l

    8.45 € par gab.

    Cena par vienību: 11,27 €/l

  • Dzirkstošs augļu vīns Wolu zemeņu 6% 0.75l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dzirkstošs augļu vīns Wolu zemeņu 6% 0.75l

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,12 €/l

    + depozīts 0,10 €

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

    Regulārā cena: 5,59 €

  • Dz. v. Maison Castel Cremant Brut 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz. v. Maison Castel Cremant Brut 11,5% 0,75l

    14.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,45 €/l

  • Rozā vīns Chill Out Spain 12% 3l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Rozā vīns Chill Out Spain 12% 3l

    20.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,93 €/l

  • Dz. v. Ackerman Bulle Royale Brut 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz. v. Ackerman Bulle Royale Brut 11,5% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 12,99 €

    Regulārā cena: 19,69 €

  • Dz.v. Maison Castel Cuvee Bl. Brut 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v. Maison Castel Cuvee Bl. Brut 11% 0,75l

    12.19 € par gab.

    Cena par vienību: 16,25 €/l

  • Dz.v. dzēr. Alita Sunday pussausais 7,5% 0,2l
    Izcelsmes valsts Lietuva

    Dz.v. dzēr. Alita Sunday pussausais 7,5% 0,2l

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,95 €/l

    + depozīts 0,10 €

  • Ro.v. Casa Charlize Floreale Blush 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Ro.v. Casa Charlize Floreale Blush 12% 0,75l

    10.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,12 €/l

  • S.v. Luna Argenta Puglia Primitivo 13,5% 3l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Luna Argenta Puglia Primitivo 13,5% 3l

    25.69 € par gab.

    Cena par vienību: 8,56 €/l

  • Rozā vīns Ruppertsberger P. Noir 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Rozā vīns Ruppertsberger P. Noir 12,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 8,25 €

  • Sarkanvīns Ruppertsberger P. Noir 13% 2,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Sarkanvīns Ruppertsberger P. Noir 13% 2,25l

    14.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,66 €/l

    30 dienu zemākā cena: 14,99 €

    Regulārā cena: 17,59 €

  • Rozā vīns Bree Pinot Noir pussau. 11,5% 0,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Rozā vīns Bree Pinot Noir pussau. 11,5% 0,25l

    2.55 € par gab.

    Cena par vienību: 10,20 €/l

  • Rozā vīns Gran Castillo Ibiza Bobal 11% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    Rozā vīns Gran Castillo Ibiza Bobal 11% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

    Regulārā cena: 8,55 €

  • B.v. Gran Castillo Barc. pussalds 11% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Gran Castillo Barc. pussalds 11% 0,75l

    8.55 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/l

  • Rozā vīns Bree Pinot Noir pussau. 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Rozā vīns Bree Pinot Noir pussau. 11,5% 0,75l

    7.25 € par gab.

    Cena par vienību: 9,67 €/l

  • Ro.v. Hans Baer Pinot Noir sauss 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Ro.v. Hans Baer Pinot Noir sauss 11,5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

  • S.v.Campagnola Valpolicella sauss 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v.Campagnola Valpolicella sauss 12,5% 0,75l

    8.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,92 €/l

  • Stiprināts deserta s.v. Madere Cruz 17% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Stiprināts deserta s.v. Madere Cruz 17% 0,75l

    13.99 € par gab.
    Regulārā cena: 25,35 €

    Cena par vienību: 18,65 €/l

  • B.v. Carlo Rossi 10.5% 0,75l
    Izcelsmes valsts ASV

    B.v. Carlo Rossi 10.5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,75 €

    Regulārā cena: 8,99 €

  • B.v. Masi Masianco Pinot Grig. 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Masi Masianco Pinot Grig. 13% 0,75l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 13,99 €

    Regulārā cena: 21,99 €

  • S.v. Casal Garcia Red 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    S.v. Casal Garcia Red 13,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,29 €

    Regulārā cena: 10,29 €

  • S.v. Laroche L Pinot Noir 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v. Laroche L Pinot Noir 12,5% 0,75l

    13.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,72 €/l

Filtrs

Filtrs