Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • B.v.Ruppertsberg. Pinot Blank 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v.Ruppertsberg. Pinot Blank 12,5% 0,75l

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,79 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

    Regulārā cena: 11,59 €

  • Sarkanv. Luna Argenta Negr. Prim. 14% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Sarkanv. Luna Argenta Negr. Prim. 14% 0,75l

    12.59 € par gab.

    Cena par vienību: 16,79 €/l

  • B.v. Muscat Barza Neagra 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Moldāvija

    B.v. Muscat Barza Neagra 12,5% 0,75l

    5.39 € par gab.
    Regulārā cena: 8,15 €

    Cena par vienību: 7,19 €/l

  • B.v. L.Eschenauer Chard.13.5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. L.Eschenauer Chard.13.5% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 10,39 €

  • B.v. Cono Sur Sauv. Blanc 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    B.v. Cono Sur Sauv. Blanc 13% 0,75l

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,99 €/l

  • Šamp. Moët & Chandon Nectar 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moët & Chandon Nectar 12,5% 0,75l

    50.99 € par gab.

    Cena par vienību: 67,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 45,99 €

    Regulārā cena: 63,49 €

  • Šamp.Laurent Perrier La Cuvee Brut 12 % 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp.Laurent Perrier La Cuvee Brut 12 % 0,75l

    60.99 € par gab.

    Cena par vienību: 81,32 €/l

  • R.v. Jp.Chenet Moelleux Bl. 11,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    R.v. Jp.Chenet Moelleux Bl. 11,5% 0,75l

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,19 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,39 €

    Regulārā cena: 8,55 €

  • S.v.El Chivo Cabernet Sauvig.13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    S.v.El Chivo Cabernet Sauvig.13,5% 0,75l

    4.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,39 €/l

  • Dz.v. Rupper. Sekt Riesling 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Dz.v. Rupper. Sekt Riesling 12% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

    Regulārā cena: 15,19 €

  • Dz.v. St. Clair Vicar's Choice 13% 0,75l
    Izcelsmes valsts Jaunzēlande

    Dz.v. St. Clair Vicar's Choice 13% 0,75l

    23.59 € par gab.

    Cena par vienību: 31,45 €/l

  • Dzirks.vīns Da Luca Prosecco Doc 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dzirks.vīns Da Luca Prosecco Doc 11% 0,75l

    13.65 € par gab.

    Cena par vienību: 18,20 €/l

  • S.v. Teliani Valley Saperavi 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Teliani Valley Saperavi 12,5% 0,75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,49 €

    Regulārā cena: 10,99 €

  • B.v. Jacob's Creek Chard. 12,5% 0,187l
    Izcelsmes valsts Austrālija

    B.v. Jacob's Creek Chard. 12,5% 0,187l

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 19,20 €/l

  • S.v. Marani Telavuri 11.5% 0.75l
    Izcelsmes valsts Gruzija

    S.v. Marani Telavuri 11.5% 0.75l

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,29 €

    Regulārā cena: 8,89 €

  • Dz.v. Donelli Lambrusco Biologico 9% 0,75l
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Donelli Lambrusco Biologico 9% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 9,85 €

  • B.v. J.P.Chenet Moelleux Bl. 12% 0,25L
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. J.P.Chenet Moelleux Bl. 12% 0,25L

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,56 €/l

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

    Regulārā cena: 4,49 €

  • Baltvīns Crudo Cataratto Zibibbo 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Baltvīns Crudo Cataratto Zibibbo 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.
    Regulārā cena: 11,25 €

    Cena par vienību: 10,65 €/l

  • S.v.Leon Perdigal C.Du Rhone 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v.Leon Perdigal C.Du Rhone 13,5% 0,75l

    7.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,12 €/l

    30 dienu zemākā cena: 7,59 €

    Regulārā cena: 13,65 €

  • S.v. L. Marques Rioja Reserva 13% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    S.v. L. Marques Rioja Reserva 13% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

  • S.v. Chocolate Tube Primitivo 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Chocolate Tube Primitivo 12,5% 0,75l

    13.25 € par gab.

    Cena par vienību: 17,67 €/l

  • B.v. Ancien Temps Sauvignon 11% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Ancien Temps Sauvignon 11% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,99 €

    Regulārā cena: 11,35 €

  • B.v. Gran Castillo FS Chard. puss. 11% 0,75l
    Vīna izcelsmes valsts Spānija

    B.v. Gran Castillo FS Chard. puss. 11% 0,75l

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,99 €/l

    30 dienu zemākā cena: 5,29 €

    Regulārā cena: 8,85 €

  • S.v. Montalto Nero D'Avola 13,5% 0,187l
    Izcelsmes valsts Itālija

    S.v. Montalto Nero D'Avola 13,5% 0,187l

    3.75 € par gab.

    Cena par vienību: 20,05 €/l

  • B.v. Sensi Mandriano Verement. 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Sensi Mandriano Verement. 12,5% 0,75l

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,32 €/l

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

    Regulārā cena: 15,59 €

  • B.v. Ihringer Weisser Burgunder 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Ihringer Weisser Burgunder 12,5% 0,75l

    13.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,65 €/l

  • B.v. Bernard Defaix Chablis 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    B.v. Bernard Defaix Chablis 12,5% 0,75l

    19.99 € par gab.
    Regulārā cena: 24,39 €

    Cena par vienību: 26,65 €/l

  • Portvīns Noval Fine Ruby Port 19,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Portugāle

    Portvīns Noval Fine Ruby Port 19,5% 0,75l

    21.65 € par gab.

    Cena par vienību: 28,87 €/l

  • B.v. Cono Sur Chardonnay 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Čile

    B.v. Cono Sur Chardonnay 13,5% 0,75l

    6.79 € par gab.
    Regulārā cena: 8,99 €

    Cena par vienību: 9,05 €/l

  • Dz.v. G&M Cremant de Loire Prestige 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Dz.v. G&M Cremant de Loire Prestige 12% 0,75l

    16.49 € par gab.

    Cena par vienību: 21,99 €/l

  • Šamp. Moet&Chandon Brut Imper. Rose 12% 0,2l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moet&Chandon Brut Imper. Rose 12% 0,2l

    17.99 € par gab.

    Cena par vienību: 89,95 €/l

  • Dz.v. Donelli Prosecco 11,5% 1,5l
    Izcelsmes valsts Itālija

    Dz.v. Donelli Prosecco 11,5% 1,5l

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,66 €/l

    30 dienu zemākā cena: 15,59 €

    Regulārā cena: 21,99 €

  • S.v.Laroche Art des Sens Grenache 13,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    S.v.Laroche Art des Sens Grenache 13,5% 0,75l

    16.59 € par gab.

    Cena par vienību: 22,12 €/l

  • Šamp. Moet&Chandon Brut Imper. 12% 0,2l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moet&Chandon Brut Imper. 12% 0,2l

    16.79 € par gab.

    Cena par vienību: 83,95 €/l

  • B.v. Zantho Sauvignon Blanc 12% 0,75L
    Izcelsmes valsts Austrija

    B.v. Zantho Sauvignon Blanc 12% 0,75L

    15.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,32 €/l

  • B.v. Rupper. Hofstück Riesling 11% 0,25l
    Izcelsmes valsts Vācija

    B.v. Rupper. Hofstück Riesling 11% 0,25l

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,96 €/l

    30 dienu zemākā cena: 2,99 €

    Regulārā cena: 4,79 €

  • Baltvīns Blue Nun Gewurztraminer 10% 0,75l
    Izcelsmes valsts Vācija

    Baltvīns Blue Nun Gewurztraminer 10% 0,75l

    11.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,32 €/l

  • Šamp. Moët & Chandon Rose 12,5% 0,75l
    Izcelsmes valsts Francija

    Šamp. Moët & Chandon Rose 12,5% 0,75l

    67.49 € par gab.

    Cena par vienību: 89,99 €/l

  • Baltv. Luna Argenta Bianco Appas. 12,5% 0,75l
    Piemērots vegāniem Izcelsmes valsts Itālija

    Baltv. Luna Argenta Bianco Appas. 12,5% 0,75l

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,65 €/l

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

    Regulārā cena: 12,59 €

  • B.v. Cielo Pinot Grigio Delle Ven. 12% 0,75l
    Izcelsmes valsts Itālija

    B.v. Cielo Pinot Grigio Delle Ven. 12% 0,75l

    6.25 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/l

Filtrs

Filtrs