1
0,00 €
Piegāde no 0,89 EUR! Rezervē laiku šeit

Rimi Privātā preču zīme


Visticamāk mūsu veikalu plauktos pamanīji produktus, kuru iepakojums ir marķēts ar Rimi logotipu. Tā ir Rimi privātās preču zīmes produkcija, kuras piedāvājumā vari atrast pārtiku gan ikdienai, gan svinībām. Šajā lapā atradīsi arī vieglas receptes, kurās veiksmīgi iederas Rimi produkti.

 

Ko nozīmē Rimi privātā preču zīme?


Visos produktos, kuri ir atzīmēti ar Rimi zīmola marķējumu, ir apvienotas augstas kvalitātes sastāvdaļas un pieejama cena. Rimi privāta preču zīme ir sazarota tā, lai ikviens klients varētu atrast sev piemērotu produktu nišu.
Novērojam, ka pircēju vidū popularitāti ir guvušas 3 preču līnijas – “Rimi”, “Selection by Rimi”, “Rimi Smart”; kuras arī cenšamies pastāvīgi paplašināt.  

Labākais kvalitātes un cenas līdzsvars

Labākā kvalitāte katru dienu

Rimi

Rimi zīmola produkti ir radīti, ņemot vērā ģimenes ikdienas vajadzības un nodrošinot kvalitātes un cenas līdzsvaru - veselīgi piena produkti, augļi un dārzeņi, graudaugi, brokastu pārslas, kvalitatīva un svaiga gaļa no drošiem izcelsmes avotiem, kā arī daudzi citi produkti. Rimi logotips uz iepakojuma ir pastāvīgi augstas kvalitātes garantija.
 

Rimi products >

Selection by Rimi

Selection by Rimi ir mūsu izcilākās kvalitātes produktu klāsts, kas īpaši piemeklēts dzīves garšīgākajiem mirkļiem. Tikai labākās sastāvdaļas no to sākotnējām izcelsmes vietām kopā ar unikālām receptēm padara produktus īpaši baudāmus. Ar ieguldītajām zināšanām, paaudzēs nodotajām tradīcijām un īstas mīlestības pieskārienu Selection by Rimi produktu izlase ir kļuvusi par īstu meistardarbu.

Selection by Rimi products >

Rimi Smart

Rimi Smart sastāv no produktiem bez kuriem nav iedomājama ikdienas mājas dzīve tajā pašā laikā   ietver plašu preču piedāvājumu no maltīšu pamata sastāvdaļām līdz uzkodām un desertiem. Rimi Smart produktu zemo cenu nodrošina vienkāršs iepakojums un transportēšanas izmaksas. Jau tagad liela daļa mājsaimniecību savām ikdienas maltītēm izvēlas Rimi Smart produktus un uzskata tos par labiem un cenas ziņā atbilstošiem.    

Rimi Smart produkti

Rimi Greatlife

Rimi Greatlife ļauj vieglāk izvēlēties veselīgos pārtikas produktus. Pārtika ar šo logo satur vairāk šķiedrvielu, pilngraudu produktu un arī labo tauku. Rimi Greatlife produktos ir pazemināts pievienota cukura un sāls saturs, kā arī tie nesatur trans-taukskābes, ĢMO un sintētiskās pārtikas piedevas. Ražošanā netiek pievienoti papildu saldinātāji, garšas un smaržas pastiprinātāji.

Rimi Greatlife products >

Rimi Planet

Rimi Planet produktu līnija sniedz eksotisku ēdienu cienītājiem iespēju iepazīties ar kulinārijas īpatnībām dažādās pasaules malās. Atklāj Āzijas, Dienvidamerikas, Vidusjūras un Tuvo Austrumu garšas, baudot jau gatavas maltītes vai pagatavojot populārus ēdienus mājās.

Rimi Planet products >

Rimi FreeFrom

Rimi FreeFrom produkti ir specializēta pārtika tiem, kuri ir jutīgāki pret nepanesamību izraisošām ēdiena sastāvdaļām vai vēlas ieviest dažādību savā ēdienkartē. Rimi komanda rūpīgi pārbauda katru produktu pirms to iekļaušanas Rimi FreeFrom klāstā, kā arī pārliecinās, lai gan tā kvalitāte, gan garša būtu augstā līmenī.

Rimi FreeFrom products >

Rimi Express

Rimi Express ir ideāla izvēle dienās, kad nav laika stundām ilgi stāvēt pie plīts. Rimi Express piedāvājumā ir gan gatavas maltītes sātīgai ēdienreizei, gan "to eat on the go" produkti, kurus vari uzņemt, nezaudējot dienas ritmu.

Rimi Express products >

Vieglas receptes no Rimi produktiem

Atvērtais vistas cepetis ar kartupeļiem

Sātīgo pusdienu vai vakariņu recepte, kas pagatavota no Rimi preču zīmola produktiem. Pusotras stundas laikā taps sulīga un smaržīga maltīte itāļu noskaņās.


 

Apskatīt recepti

Paplātes pica Margarita

Viegli, ātri un garšīgi. Īstā plāna mīkla, ķiploku un bazilika piesātināta tomātu mērce, dabīgs mozzarella siers un svaiga rukola – viss, kas ir nepieciešams, lai izbaudītu picu.  

Apskatīt recepti

Grilēta Halloumi kabatiņa ar tomātiem

Svaiga siera, siltas mīklas un saldskābas mērces kombinācija 30 minūšu laikā. Laiku neprasošs un fascinējoši garšīgs ēdiens austrumu gaumē.

Apskatīt recepti

Mans profils

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME.

ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDĀŠANĀS UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.

Sākums Piegāde
1 0,00 €