Single image Single mobile image

ERNESTA GULBJA UN RIMI STIPENDIJAS

Vienreizēja iespēja bērniem visā Latvijā vienu gadu trenēties tenisā bez maksas!  Latviešu tenisa spožākā zvaigzne Ernests Gulbis un Rimi radījuši stipendiju programmu bērniem tenisa talantu attīstībai.

Tās ietvaros 50 bērniem gada garumā būs iespēja apgūt tenisa prasmes dažādās Latvijas pilsētās.

Pieteikšanās beigusies! Paldies visiem, kas pieteicās!

 

KAM PAREDZĒTAS STIPENDIJAS?

Stipendijām aicināti pieteikties 5 līdz 8 gadus veci bērni ar vai bez tenisa priekšzināšanām no visas Latvijas.  Ja redzi, ka Tavam bērnam varētu būt tenisa zvaigznes potenciāls, vai viņš vienkārši ir aktīvs, sportisks un azartisks, vai arī nekad dzīvē nav turējis rokā tenisa raketi, bet fano par pasaules spicākajiem tenisistiem, – piesakies! 

KO NODROŠINĀS STIPENDIJAS?

Iespēju 50 bērniem apmeklēt tenisa treniņus gada garumā bez maksas, trenējoties tenisa centros kvalificētu treneru vadībā dažādās Latvijas pilsētās.  

KĀ IEGŪT STIPENDIJAS?

Aizpildi pieteikuma formu

Lai pieteiktu savu bērnu tenisa stipendijai, vispirms aizpildi pieteikuma anketu, kas atrodama zemāk.

500 kandidātu atlase

Ernests Gulbis kopā ar tenisa treneru komandu izvēlēsies 500 stipendiju kandidātus, kuri tiks aicināti uz īpašo STIPENDIJU ATLASES DIENU. Nosakot stipendiju kandidātus, tiks ievērots proporcionāls sadalījums pa reģioniem, dodot iespēju pretendēt uz stipendijām bērniem no dažādiem Latvijas reģioniem.

Ierodies uz stipendiju atlases dienu 12.novembrī

Svētdien, 12. novembrī, tenisa centrā “Lielupe” (O.Kalpaka prospektā 16, Jūrmalā) stipendiju kandidātiem būs jāveic dažādi fiziski uzdevumi un pārbaudījumi, kuru laikā Latvijas tenisists Ernests Gulbis kopā ar vietējo un ārvalstu treneru komandu vērtēs bērnu fizisko sagatavotību, motivāciju un azartu. Tenisa treneru komanda Ernesta Gulbja vadībā izvēlēsies 50 bērnus ar lielāko tenisa talanta potenciālu, sniedzot viņiem iespēju veselu gadu trenēties tenisā bez maksas.   

Kā paziņos stipendiju ieguvējus un piešķirs stipendijas?

  • Stipendiju ieguvēji tiks paziņoti 17. novembrī, publicējot viņu vārdus šajā mājaslapā, kā arī nosūtot individuālu paziņojumu e-pasta formātā katram stipendijas ieguvējam.
  • Lai saņemtu stipendiju, ar katru stipendijas ieguvēja oficiālo pārstāvi tiks slēgts līgums, vienojoties par stipendiju izmantošanas nosacījumiem.
  • Stipendija segs tenisa treniņu izmaksas pie kvalificētiem tenisa treneriem tenisa centros dažādās Latvijas pilsētās, tā netiks izmaksāta naudas veidā katram stipendiju ieguvējam individuāli.
  • Stipendiju programmā paredzētos tenisa treniņus paredzēts uzsākt 2024. gada sākumā, iepriekš vienojoties ar katru stipendiju ieguvēju individuāli par precīzu treniņu uzsākšanas laiku.
  • Vienu reizi ceturksnī visiem stipendiju ieguvējiem būs unikāla iespēja piedalīties īpašā tenisa treniņā Ernesta Gulbja vadībā.

Stipendiju atlases norise jeb notikumu kalendārs

23.10.  Paziņojums par pieteikšanos stipendijām

23.10.–03.11. Pieteikšanās stipendijām 

06.11.–07.11. Stipendiju kandidātu izziņošana dalībai Stipendiju atlases dienā 

08.11.–09.11. Vecāku apstiprinājums bērnu dalībai Stipendiju atlases dienā

10.11. Stipendiju atlases dienas norises izziņošana

12.11. STIPENDIJU ATLASES DIENA tenisa centrā “Lielupe” (Oskara Kalpaka prospektā 16, Jūrmalā)

17.11. Stipendiju ieguvēju paziņošana 

2024. gada sākums – tenisa treniņu uzsākšana

Nepalaid garām sava bērna iespēju iepazīt un iemīlēt tenisu!

Pildīt anketu