Veikalu formāti

Rimi Latvia tirgū pārstāvēts ar šādiem veikaliem

Ģimenes iknedēļas pirkumiem – viss nepieciešamais vienuviet

Viss ģimenes iknedēļas pirkumiem – sākot ar jau gatavām maltītēm, beidzot ar mājsaimniecības precēm. Šis ir mūsu lielākais veikals ar plašāko svaigas pārtikas un ikdienas preču sortimentu.

Svaiga pārtika un lielisks serviss septiņas dienas nedēļā

Šajos veikalos atradīsi plašu pārtikas preču sortimentu tuvu mājām. Veikalos pieejamas gan svaigas preces, gan uz vietas gatavotas smalkmaizītes un produkti līdzņemšanai.

Veikals ar personīgāko attieksmi un ātrāko servisu

Rimi Mini ir labākie veikali tuvu mājām, kas piedāvā personisku apkalpošanu. Tajos pieejams viss ātriem un ērtiem pirkumiem. Veikali atrodas gan reģionu pilsētās, gan dzīvojamajos rajonos.

Mūsdienīgs piedāvājums steidzīgajiem pilsētniekiem

Rimi Express ātrās iepirkšanās veikalu sortimentā pieejami ēšanai gatavi produkti steidzīgajiem pilsētniekiem, kam svarīgi, lai iepirkšanās būtu ātra, ērta un piemērota pilsētas ritmam.

Zemo cenu līderis

Supernetto piedāvā nepieciešamākās ikdienas preces par konkurējoši zemām cenām, kā arī ērtu iepirkšanās vietu tuvu mājām vai darbam.

Rimi veikalu formāti*

 • Rimi Hyper
  32
 • Rimi Super
  32
 • Rimi Mini
  45
 • Rimi Express
  9
 • Supernetto
  9
 • Veikali kopā
  127

*2019. gada jūnijs

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas.