Mēs katru dienu padarām mazliet vieglāku

Mēs radām aizvien vienkāršākus un labākus risinājumus mūsu klientiem, lai viņi var iepirkties vēl ērtāk, gatavot labākas maltītes un dzīvot veselīgāku dzīvi ilgtspējīgā sabiedrībā.

Mēs veidojam nākotnes iepirkšanās pieredzi.
Mēs atbalstām veselīgas un ilgtspējīgas izvēles, kas ietekmē līdzcilvēkus un sabiedrību.
Mēs darām to katru dienu.

Rimi misija

Mēs veidojam nākotnes iepirkšanās pieredzi

Mēs bijām vieni no pirmajiem modernās mazumtirdzniecības ieviesējiem Baltijā. Mēs nepārtraukti rūpējamies par augstu standartu nodrošināšanu veikalu vidē, kvalitāti un sortimenta daudzveidību, kā arī servisu un attieksmi pret sabiedrību un darbiniekiem. Mēs šo pieeju vēlamies saglabāt arī laikā, kad cilvēku iepirkšanās paradumi, gaidas un dzīvesveids mainās. Lai kāda būtu iepirkšanās nākotne – e-komercija, ātrās iepirkšanās koncepta veikali, ledusskapji, kas iepērkas cilvēku vietā – mēs būsim vēstneši, kas cilvēkus visā Baltijā iepazīstinās ar aizvien jaunākām un ērtākām iepirkšanās iespējām.

Mēs atbalstām veselīgas un ilgtspējīgas izvēles, kas ietekmē līdzcilvēkus un sabiedrību

Mēs neesam tikai uzņēmums, mēs esam daļa no sabiedrības. Mēs esam līdzatbildīgi par to, kāda nākotnē būs mūsu sabiedrība, ģimenes un cilvēki. Mūsu sortimentā vienmēr būs veselīgas, videi draudzīgas un ilgtspējīgai izvēlei atbilstošas preces. Tomēr mēs neesam tikai pasīvs piegādātājs. Ar mūsu komunikācijas, sociālo projektu un citu iniciatīvu palīdzību mēs aktīvi izglītosim un motivēsim ikvienu veikt labākas izvēles, kas radīs labāku nākotnes sabiedrību.

 

Mēs padarām katru dienu mazliet vieglāku

Rimi vīzija

Katru dienu mūsu veikalā iepērkas tūkstošiem cilvēku. Tā ir gan atbildība, gan iespēja būt pārmaiņu vēstnešiem.

Mēs esam pārliecināti, ja katru dienu domāsim kā savu ikdienu padarīt mazliet vieglāku un mazliet labāku – kopā mēs radīsim ko īpašu. 

Rimi Latvia

Rimi Latvia ir viens no vadošajiem pārtikas mazumtirdzniecības uzņēmumiem valstī. Šobrīd pircējiem visā Latvijā ir atvērti vairāk nekā 135 Rimi veikali. Rimi Latvia strādā vairāk nekā 5 000 darbinieku.

Rimi Latvia tirgū pārstāvēts ar šādiem veikaliem

  • 38 Rimi Hyper
  • 35 Rimi Super
  • 61 Rimi Mini
  • 6 Rimi Express
  • 140 Veikali kopā

Rimi Baltic

Rimi Latvia ir daļa no Rimi Baltic – Rimi Baltijas valstīs pārstāv trīs uzņēmumi – Rimi Latvia SIA (www.rimi.lv), Rimi Lietuva UAB (www.rimi.lt) un Rimi Eesti Food AS (www.rimi.ee). 

Šobrīd kompānijas pārziņā ir vairāk nekā 260 Rimi veikali Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Kompānijā visās trīs Baltijas valstīs tiek nodarbināti vairāk nekā 12 300 cilvēki.

Centrālais birojs atrodas Rīgā, A.Deglava ielā 161.
Vairāk informācijas par uzņēmumu var atrast Rimi Baltic mājaslapā www.rimibaltic.com

ICA Gruppen 

ICA Gruppen ir 100% Rimi Baltic īpašnieks. ICA Gruppen ir vadošais mazumtirdzniecības uzņēmums Ziemeļvalstu reģionā, kas fokusējas uz pārtikas tirdzniecību un veselību. Grupā ietilpst ICA Sweden un Rimi Baltic, kas fokusējas uz pārtikas mazumtirdzniecību, Apotek Hjärtat, kas darbojas farmācijas biznesā, ICA Real Estate, kas darbojas nekustamo īpašumu biznesā un ICA Bank, kas piedāvā finanšu pakalpojumus. Grupā darbojas arī mājas preču veikalu ķēde Hemtex.

Vairāk informācijas par ICA Gruppen var atrast mājaslapā www.icagruppen.se.
 

Vairāk informācijas par uzņēmumu var atrast Rimi Baltic mājaslapā www.rimibaltic.com