Grilē garšīgi kopā ar Rimi! Grilē garšīgi kopā ar Rimi!

Ja sirdī esi grilētājs, Tu esi īstajā vietā!

Grila sezona ir atklāta! Kopīgām pusdienām dārzā vai siltiem vakariem uz terases piestāv grilēti gardumi. Iedvesmai piedāvājam ieskatīties Rimi šefpavāra Normunda Baranovska video padomos.
Vērtīgi ieteikumi un gardas grila receptes katrai gaumei, no uzkodas līdz pat desertam. Aicinām šajā sezonā papildināt savas zināšanas un palutināt savus tuvākos, grilējot ierastos produktus, jaunā veidā!

Kā garšīgi grilēt?

Kā grilēt zivi?

Rimi šefpavārs Normunds Baranovskis dalās ar noderīgiem video padomiem un receptēm, lai Tava jūras velšu maltīte būtu patiesi izdevusies.

Uzzini vairāk

Kā grilēt dārzeņus?

Rimi šefpavārs Normunds Baranovskis padalīsies ar noderīgiem video padomiem un receptēm, lai uz grila čurkstētu veselīga un sezonāla maltīte! 

Uzzini vairāk

Kā grilēt gaļu?

Rimi šefpavārs Normunds Baranovskis padalīsies ar noderīgiem video padomiem un receptēm – gardi gaļas ēdieni ar jaunu svaigu niansi. 

Uzzini vairāk

Kā grilēt augļus?

Grilēt augļus ir vienkārši! Uzklausi noderīgus padomus, kas jāņem vērā grilējot saldās garšas, no Rimi Gardēži pavāra Normunda Baranovska un esi gatavs.

Uzzini vairāk

GRILĒ GARŠĪGI RECEPTES

GRILĒ GARŠĪGI PADOMI

Kā izvēlēties steiku?

Steika gatavošana sākas ar gaļas izvēli. Noskaties video un uzzini, kā neapjukt lielajā izvēlē. Ja tu vēl nezini, kādas gatavības pakāpes steiks tev garšo vislabāk, Rimi šefpavārs Normunds iesaka izvēlēties vidēji gatavotu steiku.

Kā grilēt dārzeņus?

Lai grilētu dārzeņus, jāatceras pāris vienkāršas lietas. Kādas? Par tām pastāstīs Rimi Gardēži grilmeistars – Normunds Baranovskis.

Kā noslāpēt ogles

Noskaties video, lai uzzinātu kā pavisam vienkārši un efektīgi var noslāpēt ogles.