Mani pieci skaistuma baušļi

Es esmu mamma, sieva, meita, mūziķe un, protams, sieviete. Tu jautāsi - kā man izdodas to visu savienot ar otrās atvases gaidāšanas svētkiem, turklāt brīdī, kad katrs no mums cenšas atrast kaut kripatiņu miera šajā pašizolācijas haosā?

Padalīšos ar jums savos piecos skaistuma pamatprincipos, kas ļauj man justies skaistai un, ceru, ļaus šajā pavasarī uzplaukt arī tev.

Vairāk lasi te

Ūdens Tavam skaistumam

Kad apkārt plosās vīruss un esam spiesti pavadīt laiku mājās, lai pasargātu sevi un tuviniekus, mums beidzot ir laiks ne tikai sakārtot māju, bet arī pievērst lielāku uzmanību savai garīgajai un fiziskajai pašsajūtai. Laikā, kad cilvēki ir atcerējušies, cik svarīga ir veselība, ir vērts padomāties arī par to, kā mēs varam palīdzēt savam organismam būt veselam un skaistam – gan ārēji, gan iekšēji. Iekšējais skaistums un organisma veselība ietekmē arī to, ko redzam spogulī.

Vairāk lasi te

Miegs un atpūta – skaistuma atslēga

Mans skaistuma ieteikums numur viens ir miegs un atpūta. Pati gan šo noteikumu bieži pārkāpju, jo manī mīt darbaholiķes gēns, taču zinu skaidri: ja būšu atpūtusies un izgulējusies, diena būs izdevusies un sejas āda – svaiga un atpūtusies.

Vairāk lasi te

Mājas spa un skaistumkopšanas salons: mani iecienītākie skaistuma rituāli

Ir jauki doties uz salonu vai spa, kur par mums rūpējas profesionāļi, taču ļoti labi sevi var palutināt arī mājās. To var darīt biežāk, un tas, protams, sanāk lētāk. Ir interesanti eksperimentēt ar dažādiem sejas un ķermeņa produktiem, kā arī gatavot pašam savus.

Vairāk lasi te

Patiesas pievilcības noslēpums: emocionālais skaistums

Uzturoties galvenokārt mājās, daudzi savam ārējam izskatam pievērš mazāk uzmanības, toties emocionālais skaistums iegūst jaunu spēku un nozīmi. Pārāk spēji vai ilgstoši jūtu izvirdumi iedragā cilvēka garīgo līdzsvaru, bet emocionālais skaistums slēpjas harmonijā. Prasme atpazīt emocijas ir galvenais emocionālās labklājības noslēpums.

Lasi vairāk te

Skaistums, kas šķietami neprasa pūles

Pavisam nesen draudzene man pajautāja, ko es daru, lai iegūtu tik skaistus matus. Atbildēju, ka neko īpašu, tomēr mēģināju uzskaitīt tos produktus, ko lietoju. Kad beigās salasījās 6 līdzekļi, katrs savā laikā, draudzene man atsūtīja ekrānšāviņu ar manu atbildi par nekā īpaša nedarīšanu un tad otru – ar aprakstiem par visiem produktiem. Sapratu, ka mans rituālu saraksts ir paliels, lai gan pašai šķita maz.

Lasi vairāk te

Skaistumkopšanas video padomi

Skaties ekspertu video padomus un ieteikumus par skaistumkopšanu.