Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Banāni Cavendish, 20+cm , 1. šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Banāni Cavendish, 20+cm , 1. šķira, kg

    0.99 € par kg
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Gurķi īsie, kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Gurķi īsie, kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Burkāni sverami kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Burkāni sverami kg

    0.69 € par kg

    Cena par vienību: 0,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Nektarīni 67+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Nektarīni 67+ mm 1. šķira kg

    1.69 € par kg
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.95 kg 0.95kg

  • Ziedkāposti gab
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ziedkāposti gab

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/gab.

  • Paprika sarkana 80+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Paprika sarkana 80+ mm 1. šķira kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.45 kg 0.45kg

  • Kartupeļi Jaunā raža fasēti 40-60 mm, kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Jaunā raža fasēti 40-60 mm, kg

    0.49 € par kg

    Cena par vienību: 0,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.9 kg 1.9kg

  • Sīpoli 50/70 mm, kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sīpoli 50/70 mm, kg

    0.59 € par kg

    Cena par vienību: 0,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Kartupeļi saldie kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi saldie kg

    2.39 € par kg

    Cena par vienību: 2,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.61 kg 0.61kg

  • Avokado Nogatavināti Rimi (4gab) 500g

    Avokado Nogatavināti Rimi (4gab) 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Citroni Eureka C/2-3 1. šķ. kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Citroni Eureka C/2-3 1. šķ. kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Gurķis garais Latvija, gab.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķis garais Latvija, gab.

    0.98 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/gab.

  • Sīpoli sarkanie 50-70 mm kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sīpoli sarkanie 50-70 mm kg

    0.69 € par kg

    Cena par vienību: 0,69 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.62 kg 0.62kg

  • Kāposti jaunie kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kāposti jaunie kg

    0.69 € par kg

    Cena par vienību: 0,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2.2 kg 2.2kg

  • Cukini zaļi 325-375g/gab kg
    Labākai dzīvei

    Cukini zaļi 325-375g/gab kg

    1.59 € par kg

    Cena par vienību: 1,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Kartupeļi Rimi 2,5kg
    1
    29 €
    0,52 €/kg
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Rimi 2,5kg

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,72 €/kg

  • Kartupeļi sveramie 40-60mm, kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļi sveramie 40-60mm, kg

    0.45 € par kg

    Cena par vienību: 0,45 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2 kg 2kg

  • Plūmes tumšās 35+, kg
    Labākai dzīvei

    Plūmes tumšās 35+, kg

    0.99 € par kg
    Regulārā cena: 1,49 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

  • Smalklapu spināti, 1.šķ. 100g
    Labākai dzīvei

    Smalklapu spināti, 1.šķ. 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Tomāti Latvijas, kg, 1.šķ.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Tomāti Latvijas, kg, 1.šķ.

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Tomātu mix Latvijas 1.šķ., kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Tomātu mix Latvijas 1.šķ., kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Dilles Rimi 100g

    Dilles Rimi 100g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,90 €/kg

  • Bumbieri Conference 65-75 mm Rimi 1.šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bumbieri Conference 65-75 mm Rimi 1.šķira kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.02 kg 1.02kg

  • Tomāti plūmes sarkani mini 250g
    Labākai dzīvei

    Tomāti plūmes sarkani mini 250g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,16 €/kg

  • Tomāti aveņu 67-82 mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti aveņu 67-82 mm 1. šķira kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.64 kg 0.64kg

  • Salāti Rimi Roman gab.
    Labākai dzīvei

    Salāti Rimi Roman gab.

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Vīnogas gaišās b/k Sultan 1.šk. kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas gaišās b/k Sultan 1.šk. kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Rukola, 1.šķira 100g
    Labākai dzīvei

    Rukola, 1.šķira 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Seleriju kāti Rimi 450g
    Labākai dzīvei

    Seleriju kāti Rimi 450g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 2,20 €/kg

  • Ķiploki 50+ mm kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ķiploki 50+ mm kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Kartupeļi Rimi 4kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kartupeļi Rimi 4kg

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,66 €/kg

  • Brokolis gab
    Labākai dzīvei

    Brokolis gab

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 3,47 €/kg

  • Sīpoli Rimi 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Sīpoli Rimi 1kg

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 0,69 €/kg

  • Burkāni Rimi 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Burkāni Rimi 1kg

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

  • Šampinjoni Rimi 250g
    Labākai dzīvei

    Šampinjoni Rimi 250g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Āboli Red Jonaprince 80-90 mm 1.šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Āboli Red Jonaprince 80-90 mm 1.šķira kg

    0.59 € par kg
    Regulārā cena: 0,99 €

    Cena par vienību: 0,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.12 kg 1.12kg

  • Banāni Cavendish 18+cm Rimi Eco, 1 kg
    Ekoloģisks

    Banāni Cavendish 18+cm Rimi Eco, 1 kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.93 kg 0.93kg

  • Kartupeļi Rimi Delikatess 900g
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Rimi Delikatess 900g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,77 €/kg

  • Salāti Rimi Ledus, gab.
    Labākai dzīvei

    Salāti Rimi Ledus, gab.

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Bietes vārītas 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Bietes vārītas 500g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 1,58 €/kg

Filtrs

Filtrs