Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Redīsi sarkanie 500G
    Labākai dzīvei

    Redīsi sarkanie 500G

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Laims C/48-54, 1. šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Laims C/48-54, 1. šķira, kg

    4.49 € par kg

    Cena par vienību: 4,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Paprika Rimi mini 200g
    Labākai dzīvei

    Paprika Rimi mini 200g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 7,95 €/kg

  • Citroni Eureka 1. šķira 500g
    Labākai dzīvei

    Citroni Eureka 1. šķira 500g

    0.89 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 1,78 €/kg

  • Bumbieri Guyot 60+ mm 2. šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bumbieri Guyot 60+ mm 2. šķira kg

    1.69 € par kg

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Kartupeļi Twinbag Liepsetas 2,5kg, gab.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kartupeļi Twinbag Liepsetas 2,5kg, gab.

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,80 €/kg

  • Kukurūza vārīta 600g
    Labākai dzīvei

    Kukurūza vārīta 600g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 3,32 €/kg

  • Sīpoli sarkanie šķēlēs marinēti 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sīpoli sarkanie šķēlēs marinēti 400g

    2.09 € par gab.

    Cena par vienību: 5,22 €/kg

  • Skābēti kāposti ar burkāniem, 550g pac.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābēti kāposti ar burkāniem, 550g pac.

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,80 €/kg

  • Āboli Kanzi 73+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Kanzi 73+ mm 1. šķira kg

    2.39 € par kg

    Cena par vienību: 2,39 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Selerijas sakne kg
    Labākai dzīvei

    Selerijas sakne kg

    0.99 € par kg

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.1 kg 1.1kg

  • Tomāti Rimi plūmju mini oranži 250g
    Labākai dzīvei

    Tomāti Rimi plūmju mini oranži 250g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Mandarīni Nadorcott c/1-3, 1.šķ.kg
    Labākai dzīvei

    Mandarīni Nadorcott c/1-3, 1.šķ.kg

    2.29 € par kg

    Cena par vienību: 2,29 €/kg

  • Cukini Rimi Eco zaļi 200g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Cukini Rimi Eco zaļi 200g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 6,95 €/kg

  • Vīnogas s. Rimi b/k Ralli 1šķ. 500g
    Labākai dzīvei

    Vīnogas s. Rimi b/k Ralli 1šķ. 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Kālis kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kālis kg

    1.19 € par kg

    Cena par vienību: 1,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.85 kg 0.85kg

  • Redīsi mazie 125g
    Labākai dzīvei

    Redīsi mazie 125g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Tomāti mini plūmju Rimi 500 g

    Tomāti mini plūmju Rimi 500 g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 3,49 €

    Cena par vienību: 5,18 €/kg

  • Tomāti tumšie 57-67MM 1.šķ. kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti tumšie 57-67MM 1.šķ. kg

    3.49 € par kg

    Cena par vienību: 3,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Sīpoli saldie lielie 100+ mm, kg
    Labākai dzīvei

    Sīpoli saldie lielie 100+ mm, kg

    2.39 € par kg

    Cena par vienību: 2,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Vīnogas mix b/k 1.šķ. 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas mix b/k 1.šķ. 500g

    1.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 3,18 €/kg

  • Āboli Royal Gala 75-80 mm, 1.šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Royal Gala 75-80 mm, 1.šķira, kg

    1.49 € par kg
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 1,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.08 kg 1.08kg

  • Žāvēts mango, 400g

    Žāvēts mango, 400g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 13,72 €/kg

  • Mini tumšie tomāti Rimi 250g
    Labākai dzīvei

    Mini tumšie tomāti Rimi 250g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Āboli Granny Smith 80-90 mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Granny Smith 80-90 mm 1. šķira kg

    1.59 € par kg
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Baklažāni 225-400g/gab kg
    Labākai dzīvei

    Baklažāni 225-400g/gab kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.58 kg 0.58kg

  • Kartupeļi Rimi sarkanie 2,5kg
    1
    29 €
    0,51 €/kg

    Kartupeļi Rimi sarkanie 2,5kg

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 0,75 €/kg

  • Ananass nogatavināts, gab
    Labākai dzīvei

    Ananass nogatavināts, gab

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

  • Apelsīni sulai Valencia 1.šķ C7-8 1,5kg
    Labākai dzīvei

    Apelsīni sulai Valencia 1.šķ C7-8 1,5kg

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,33 €/kg

  • Sīpoli Rimi Shallots Banana 300g
    Labākai dzīvei

    Sīpoli Rimi Shallots Banana 300g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,63 €/kg

  • Vārītas bietes 400g
    Labākai dzīvei

    Vārītas bietes 400g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 2,22 €/kg

  • Melone dzeltenā Honey Dew, kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Melone dzeltenā Honey Dew, kg

    1.79 € par kg

    Cena par vienību: 1,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2.6 kg 2.6kg

  • Baziliks podiņā, Latvija, gab., 1.šķ.
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Baziliks podiņā, Latvija, gab., 1.šķ.

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,39 €/gab.

  • Ķīnas kāposts kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķīnas kāposts kg

    1.39 € par kg

    Cena par vienību: 1,39 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.1 kg 1.1kg

  • Šampinjoni Rimi brūnie 250g
    Labākai dzīvei

    Šampinjoni Rimi brūnie 250g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 6,76 €/kg

  • Pētersīļi Rimi 30g

    Pētersīļi Rimi 30g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Spināti 200g
    Labākai dzīvei

    Spināti 200g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,95 €/kg

  • Loki fas. 100gr
    Labākai dzīvei

    Loki fas. 100gr

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 12,90 €/kg

  • Lielās pupas pākstīs,kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Lielās pupas pākstīs,kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Granātāboli, C/7-11-12, 1. šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Granātāboli, C/7-11-12, 1. šķira, kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.65 kg 0.65kg

Filtrs

Filtrs