Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Ingvers kg
    Labākai dzīvei

    Ingvers kg

    3.99 € par kg
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.16 kg 0.16kg

  • Paprika Rimi saldā koniskā 170g
    Labākai dzīvei

    Paprika Rimi saldā koniskā 170g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,39 €

    Cena par vienību: 7,00 €/kg

  • Burkāni Rimi mini 200g
    Labākai dzīvei

    Burkāni Rimi mini 200g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,25 €

    Cena par vienību: 4,95 €/kg

  • Bietes kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bietes kg

    0.45 € par kg

    Cena par vienību: 0,45 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Zaļie lapu salāti Rimi 1.šķira, gab.
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zaļie lapu salāti Rimi 1.šķira, gab.

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,50 €/kg

  • Paprika dzeltena 80+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Paprika dzeltena 80+ mm 1. šķira kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Šampinjoni Rimi 400g
    Labākai dzīvei

    Šampinjoni Rimi 400g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Gurķi mini Stars Latvija 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi mini Stars Latvija 250g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,69 €

    Cena par vienību: 5,96 €/kg

  • Āboli Champion  65 + mm, 1.šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Āboli Champion 65 + mm, 1.šķira kg

    0.79 € par kg

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.05 kg 1.05kg

  • Mellenes Rimi, 400g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Mellenes Rimi, 400g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Loki 100g, Latvija
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Loki 100g, Latvija

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 16,90 €/kg

  • Salāti lapu Latvijas gab. 1.šķ.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Salāti lapu Latvijas gab. 1.šķ.

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 6,61 €/kg

  • Puravi gari D2-4 cm kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Puravi gari D2-4 cm kg

    1.89 € par kg

    Cena par vienību: 1,89 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Vīģes, gab
    Labākai dzīvei

    Vīģes, gab

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,59 €/gab.

  • Vīnogas gaiš. b/k Sugarone Rimi 1šķ 500g
    Labākai dzīvei

    Vīnogas gaiš. b/k Sugarone Rimi 1šķ 500g

    1.39 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Tomāti Rimi Romantica 400g
    Labākai dzīvei

    Tomāti Rimi Romantica 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Tomāti dzeltenie 82-102 mm 2. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Tomāti dzeltenie 82-102 mm 2. šķira kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Avokado, gab
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Avokado, gab

    0.59 € par gab.
    Regulārā cena: 0,89 €

    Cena par vienību: 0,59 €/gab.

  • Bietes Kok vārītas 500g
    Labākai dzīvei

    Bietes Kok vārītas 500g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 2,18 €/kg

  • Āboli Golden Delicious 80-90 mm 1.šķ. kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Āboli Golden Delicious 80-90 mm 1.šķ. kg

    1.69 € par kg
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 1,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Persiki 67+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Persiki 67+ mm 1. šķira kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.83 kg 0.83kg

  • Ķirbji sviesta kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ķirbji sviesta kg

    0.79 € par kg
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:4 kg 4kg

  • Avokado Rimi, 750g
    Labākai dzīvei

    Avokado Rimi, 750g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,05 €/kg

  • Apelsīni Valencia C 3-4, 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Apelsīni Valencia C 3-4, 1. šķira kg

    1.49 € par kg

    Cena par vienību: 1,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.36 kg 0.36kg

  • Dilles Rimi 30g

    Dilles Rimi 30g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 25,00 €/kg

  • Mazās rukolas lapas Rimi, 1.šķ. 65g
    Labākai dzīvei

    Mazās rukolas lapas Rimi, 1.šķ. 65g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 18,31 €/kg

  • Pētersīļi Rimi 100g

    Pētersīļi Rimi 100g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,90 €/kg

  • Burkāni Rimi mini 500g

    Burkāni Rimi mini 500g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,78 €/kg

  • Ķiploki Rimi 100g
    Labākai dzīvei

    Ķiploki Rimi 100g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,90 €/kg

  • Greipfrūti sarkanie C/32-35, 1. šķ., kg
    Labākai dzīvei

    Greipfrūti sarkanie C/32-35, 1. šķ., kg

    0.99 € par kg
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Āboli Latvijas 55+ 2. šķira kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Āboli Latvijas 55+ 2. šķira kg

    1.29 € par kg

    Cena par vienību: 1,29 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2 kg 2kg

  • Loki 50g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Loki 50g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 15,00 €/kg

  • Īsie gurķi mini 350g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Īsie gurķi mini 350g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,69 €/kg

  • Salātu maisījums Fit & Easy ,,Gourmet“ 150g
    Labākai dzīvei

    Salātu maisījums Fit & Easy ,,Gourmet“ 150g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 8,60 €/kg

  • Avokado Selection by Rimi lielie, gab
    Labākai dzīvei

    Avokado Selection by Rimi lielie, gab

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

  • Smalklapu spināti Rimi 1.šķira 65g
    Labākai dzīvei

    Smalklapu spināti Rimi 1.šķira 65g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 18,31 €/kg

  • Štovēti kāposti paciņā 0,5kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāposti paciņā 0,5kg

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 2,19 €

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Kivi kalibrs C/27-30, 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Kivi kalibrs C/27-30, 1. šķira kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.64 kg 0.64kg

  • Kivi nogatavināts 1. šķ. 4 gab, 1 iepak.
    Labākai dzīvei

    Kivi nogatavināts 1. šķ. 4 gab, 1 iepak.

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Mellenes Rimi, 125g
    Labākai dzīvei

    Mellenes Rimi, 125g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,32 €/kg

Filtrs

Filtrs