Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kartupeļi vārīti daivās ar garšvielām 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kartupeļi vārīti daivās ar garšvielām 400g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,22 €/kg

  • Kurkuma 125g
    Labākai dzīvei

    Kurkuma 125g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,92 €/kg

  • Salāti sarkano biešu lapiņu 100g
    Labākai dzīvei

    Salāti sarkano biešu lapiņu 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Kaktusvīģes, kg
    Labākai dzīvei

    Kaktusvīģes, kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.13 kg 0.13kg

  • Salāti Coleslaw, 400 g
    Labākai dzīvei

    Salāti Coleslaw, 400 g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Oregano 20g

    Oregano 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Kokosrieksts, gab
    Labākai dzīvei

    Kokosrieksts, gab

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,49 €/gab.

  • Žāvēts mango Rose 300g

    Žāvēts mango Rose 300g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

  • Deglet Nour dateles bez kauliņiem, 680g
    Labākai dzīvei

    Deglet Nour dateles bez kauliņiem, 680g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,81 €/kg

  • Granadilla, gab
    Labākai dzīvei

    Granadilla, gab

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/gab.

  • Korejiešu bietes, 400g

    Korejiešu bietes, 400g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Štovēti kāposti ar kūpinātu šķiņķi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāposti ar kūpinātu šķiņķi 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Brokoļu mikrozaļumi Leafood 100g

    Brokoļu mikrozaļumi Leafood 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Greipfrūti baltie C/40, 1. šķira, kg
    Labākai dzīvei

    Greipfrūti baltie C/40, 1. šķira, kg

    2.29 € par kg

    Cena par vienību: 2,29 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Bietes vārītas kubiņos 400g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Bietes vārītas kubiņos 400g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,97 €/kg

  • Salvija 20g

    Salvija 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Redīsu dīgsti 50g

    Redīsu dīgsti 50g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 27,80 €/kg

  • Dīgsti Super Trio mix 50g

    Dīgsti Super Trio mix 50g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 31,80 €/kg

  • Pipari čili Jalapeno 1.šķira 50g
    Labākai dzīvei

    Pipari čili Jalapeno 1.šķira 50g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 29,00 €/kg

  • Pākšu pupiņas zaļas 500g
    Labākai dzīvei

    Pākšu pupiņas zaļas 500g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,98 €/kg

  • Topinambūrs kg
    Labākai dzīvei

    Topinambūrs kg

    4.59 € par kg

    Cena par vienību: 4,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Tomāti Rimi plūmju mix 250g

    Tomāti Rimi plūmju mix 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Čerimoja, gab
    Labākai dzīvei

    Čerimoja, gab

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

  • Pipari čili Habanero 1.šķira 50g
    Labākai dzīvei

    Pipari čili Habanero 1.šķira 50g

    1.19 € par gab.
    Regulārā cena: 1,45 €

    Cena par vienību: 23,80 €/kg

  • Kāposti Kimchi 300g

    Kāposti Kimchi 300g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Taizemes baziliks 20g

    Taizemes baziliks 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Lucernas dīgsti 50g

    Lucernas dīgsti 50g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 27,80 €/kg

  • Karambola, gab
    Labākai dzīvei

    Karambola, gab

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,99 €/gab.

  • Sparģeļi baltie 250g

    Sparģeļi baltie 250g

    3.99 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 15,96 €/kg

  • Majorāns 20g

    Majorāns 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Čili pipars Naga sarkanais 50g

    Čili pipars Naga sarkanais 50g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 79,80 €/kg

  • Štovēti kāposti ar burkāniem 750g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāposti ar burkāniem 750g

    2.69 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 3,59 €/kg

  • Pak choi mikrozaļumi 40g

    Pak choi mikrozaļumi 40g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,75 €/kg

  • Ķirbis gatavošanai mikroviļņu krāsnī, kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirbis gatavošanai mikroviļņu krāsnī, kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:3.5 kg 3.5kg

  • Čili pipars Carolina reaper sarkanais 50g

    Čili pipars Carolina reaper sarkanais 50g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 79,80 €/kg

  • Sēnes ENOKI GOLD, 200 g

    Sēnes ENOKI GOLD, 200 g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,95 €/kg

  • Sēnes Šampinjoni lielie brūnie, 400g

    Sēnes Šampinjoni lielie brūnie, 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Sēnes DZELTENĀS AUSTERES, 100 g

    Sēnes DZELTENĀS AUSTERES, 100 g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 29,90 €/kg

  • Bumbieri Nashi 83-95 mm 2. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Bumbieri Nashi 83-95 mm 2. šķira kg

    3.29 € par kg

    Cena par vienību: 3,29 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.48 kg 0.48kg

  • Sēņu maisījums makaroniem, 200 g

    Sēņu maisījums makaroniem, 200 g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

Filtrs

Filtrs