Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kāposti Savojas Latvija kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kāposti Savojas Latvija kg

    1.59 € par kg

    Cena par vienību: 1,59 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.9 kg 0.9kg

  • Gurķi mazsālīti 950g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi mazsālīti 950g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,20 €/kg

  • Kivi Gold 2. šķira 500g
    Labākai dzīvei

    Kivi Gold 2. šķira 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Ķirbis spageti kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirbis spageti kg

    1.19 € par kg

    Cena par vienību: 1,19 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.7 kg 1.7kg

  • Ķirbji dekoratīvie, gab
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirbji dekoratīvie, gab

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/gab.

  • Kukurūza vārīta ECO 400g
    Ekoloģisks

    Kukurūza vārīta ECO 400g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Zirņu mikrozaļumi Leafood 100g

    Zirņu mikrozaļumi Leafood 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Ķirbis Muskata kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirbis Muskata kg

    1.19 € par kg

    Cena par vienību: 1,19 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:4.1 kg 4.1kg

  • Japānas cepamķirbis kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Japānas cepamķirbis kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2.2 kg 2.2kg

  • Pitahaja Dzeltena, gab
    Labākai dzīvei

    Pitahaja Dzeltena, gab

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Kartupeļi vārīti Ezerkauliņi daivās 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kartupeļi vārīti Ezerkauliņi daivās 500g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,58 €/kg

  • Kartupeļi vārīti ar rozmarīnu 430g

    Kartupeļi vārīti ar rozmarīnu 430g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,16 €/kg

  • Paprika Pimiento de Padron Grill 200g
    Labākai dzīvei

    Paprika Pimiento de Padron Grill 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Kviešu zelmenis

    Kviešu zelmenis

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 106,00 €/kg

  • Štovēti kāposti Rimi 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāposti Rimi 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Kartupeļi vārīti ar papriku 430g

    Kartupeļi vārīti ar papriku 430g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,16 €/kg

  • Banāni sarkanie, kg
    Labākai dzīvei

    Banāni sarkanie, kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Kāpostu salāti Coleslaw 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kāpostu salāti Coleslaw 400g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 5,72 €/kg

  • Cidonijas, kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cidonijas, kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Čili pipars Jalapeno zaļais kg

    Čili pipars Jalapeno zaļais kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Portobello sēnes fasētas +/-280g gab
    Labākai dzīvei

    Portobello sēnes fasētas +/-280g gab

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,96 €/kg

  • Kokosriekstu gabaliņi ECO 100g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Kokosriekstu gabaliņi ECO 100g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 24,90 €/kg

  • Sēnes Enoki 100g

    Sēnes Enoki 100g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,90 €/kg

  • Rukola mikrozaļumi, 25g

    Rukola mikrozaļumi, 25g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 59,60 €/kg

  • Kāposti sv. ar burkāniem 750g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kāposti sv. ar burkāniem 750g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 2,92 €/kg

  • Pitaija, gab
    Labākai dzīvei

    Pitaija, gab

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/gab.

  • Piparmētra 10cm podiņā, Latvija
    Izcelsmes valsts Latvija

    Piparmētra 10cm podiņā, Latvija

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 2,59 €/gab.

  • Korejiešu kāposti, 400g

    Korejiešu kāposti, 400g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Dzeltenie zirņi Ezerkauliņi vārīti 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Dzeltenie zirņi Ezerkauliņi vārīti 300g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Kumkvats, kg
    Labākai dzīvei

    Kumkvats, kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Laims Eko 1. šķira 240g
    Ekoloģisks

    Laims Eko 1. šķira 240g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 10,38 €/kg

  • Pipari čili Rowit Bird’s eye 1.šķ.50g
    Labākai dzīvei

    Pipari čili Rowit Bird’s eye 1.šķ.50g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 29,00 €/kg

  • Biešu salāti ar saldo čili 380g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Biešu salāti ar saldo čili 380g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,39 €/kg

  • Koriandrs podiņā gab.

    Koriandrs podiņā gab.

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 1,39 €/gab.

  • Kokosrieksts svaigais, gab
    Labākai dzīvei

    Kokosrieksts svaigais, gab

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,29 €/gab.

  • Sēnes Shimeji brūnās 150g

    Sēnes Shimeji brūnās 150g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,93 €/kg

  • Žāvēti banāni, 250g

    Žāvēti banāni, 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Kartupeļi vārīti ar papriku 1kg

    Kartupeļi vārīti ar papriku 1kg

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Kartupeļi vārīti ar zaļumiem 1kg

    Kartupeļi vārīti ar zaļumiem 1kg

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Brokoļu dīgsti 50g

    Brokoļu dīgsti 50g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 27,80 €/kg

Filtrs

Filtrs