Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Saldējuma konuss Kinder 62g/90ml
    1
    99 €
    32,10 €/kg

    Saldējuma konuss Kinder 62g/90ml

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 45,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,79 €

  • Augu bāzes saldējums mango, zemeņu 516ml/280
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Augu bāzes saldējums mango, zemeņu 516ml/280

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 21,39 €/kg

  • Saldējums Nutella 470ml/230g
    5
    79 €
    25,17 €/kg

    Saldējums Nutella 470ml/230g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,09 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Jūras velšu maisījums Rimi Mare 400g

    Jūras velšu maisījums Rimi Mare 400g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Pica Rīgas Miesnieks Hot Dog salami 551g
    4
    49 €
    8,15 €/kg

    Pica Rīgas Miesnieks Hot Dog salami 551g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Saldējums Eskimos šokolādes šok.gl. 110ml/70g

    Saldējums Eskimos šokolādes šok.gl. 110ml/70g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,71 €/kg

  • Saldējums Snickers uz kociņa 91ml/74g

    Saldējums Snickers uz kociņa 91ml/74g

    2.05 € par gab.

    Cena par vienību: 27,70 €/kg

  • Vareņiki Vecmāmiņas ar mellenēm, upenēm 400g

    Vareņiki Vecmāmiņas ar mellenēm, upenēm 400g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,72 €/kg

  • Saldējums Druva Cigoriņa 1l/500g
    3
    99 €
    7,98 €/kg
    Piemērots veģetāriešiem Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Druva Cigoriņa 1l/500g

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,38 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Lavas kūka Beldessert tum.šok.pild. 2x90g
    3
    99 €
    22,17 €/kg

    Lavas kūka Beldessert tum.šok.pild. 2x90g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,72 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

  • Olu sald.Balticovo plomb.sāļ.kar.ga.120ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olu sald.Balticovo plomb.sāļ.kar.ga.120ml/70g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Pica Dr. Oetker Grande Salame Piccante 380g

    Pica Dr. Oetker Grande Salame Piccante 380g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,39 €/kg

  • Saldējums Oreo 90ml/64g

    Saldējums Oreo 90ml/64g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 34,22 €/kg

  • Sald. piparm., vaniļas ar šok. 1,4l/680g

    Sald. piparm., vaniļas ar šok. 1,4l/680g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

  • Sald. pers.-marak., vaniļas 1,4l/680g

    Sald. pers.-marak., vaniļas 1,4l/680g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,75 €/kg

  • Sojas pupiņas Nice N Easy pākstīs 400g

    Sojas pupiņas Nice N Easy pākstīs 400g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 6,97 €/kg

  • Zivju pirkstiņi Nowaco cepti, saldēti 450g

    Zivju pirkstiņi Nowaco cepti, saldēti 450g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 11,76 €/kg

  • Saldējums Ekselence pekanriekstu 90ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence pekanriekstu 90ml/70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

  • Saldējums Frostivo ar kokosr. garšu 52ml/34g

    Saldējums Frostivo ar kokosr. garšu 52ml/34g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,41 €/kg

  • Sald. avenes Boujee piena un balt.šokol. 140g

    Sald. avenes Boujee piena un balt.šokol. 140g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,64 €/kg

  • Olu saldējums Balticovo plombīra 120ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Olu saldējums Balticovo plombīra 120ml/70g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Saldējums Plombir Kids Mix 5gab. 315g/450ml

    Saldējums Plombir Kids Mix 5gab. 315g/450ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,84 €/kg

  • Saldē. Druva svētku ar marmelā. 1000ml/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldē. Druva svētku ar marmelā. 1000ml/500g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,98 €/kg

  • Nūjiņas surimi Atlantika saldētas kg
    8
    49 €
    8,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Nūjiņas surimi Atlantika saldētas kg

    9.79 € par kg

    Cena par vienību: 9,79 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,79 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Saldējums ar pistācijas g., riek. 200g/326ml
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums ar pistācijas g., riek. 200g/326ml

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,99 €

    Regulārā cena: 6,89 €

  • Saldējums Avenei sāļ.kar.ar cepum. 420ml/350g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Saldējums Avenei sāļ.kar.ar cepum. 420ml/350g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,97 €/kg

  • Auzu bāzes sald. ar t.šok. pārsl. 510ml/300g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Auzu bāzes sald. ar t.šok. pārsl. 510ml/300g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,63 €/kg

  • Saldēj. Ekselence krējuma-tiramisu g. 1l/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldēj. Ekselence krējuma-tiramisu g. 1l/500g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

  • Saldējums Magnum Pistach.,whi.choc.115ml/82g

    Saldējums Magnum Pistach.,whi.choc.115ml/82g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 31,59 €/kg

  • Ķirši Rimi bez kauliņiem, ātri sasaldēti 1kg
    Labākai dzīvei

    Ķirši Rimi bez kauliņiem, ātri sasaldēti 1kg

    9.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,69 €/kg

  • Saldējums Ekselence aveņu,granātābo.150ml/85g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence aveņu,granātābo.150ml/85g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 21,06 €/kg

  • Mazie sviesta kruasāni Froia 600g

    Mazie sviesta kruasāni Froia 600g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Saldējums Valsoia ar pistācijām 510ml/300g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums Valsoia ar pistācijām 510ml/300g

    3.59 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

  • Garneles 31/40 ASC saldētas 400g/300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles 31/40 ASC saldētas 400g/300g

    10.49 € par gab.

    Cena par vienību: 34,97 €/kg

  • Saldējums Dione vaniļas - karameļu 90ml/79g

    Saldējums Dione vaniļas - karameļu 90ml/79g

    2.25 € par gab.

    Cena par vienību: 28,48 €/kg

  • Saldējums Super Viva Creme brulee 170ml/100g

    Saldējums Super Viva Creme brulee 170ml/100g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 21,90 €/kg

  • Mīdijas ķiploku un sviesta mērcē sald. 454g

    Mīdijas ķiploku un sviesta mērcē sald. 454g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,89 €/kg

  • Dārzeņu maisījums Bonduelle Spring Mix 400g

    Dārzeņu maisījums Bonduelle Spring Mix 400g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Saldēts sēņu maisījums Greens 600g
    5
    59 €
    9,32 €/kg

    Saldēts sēņu maisījums Greens 600g

    6.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,59 €

  • Saldējums Zemnieku plūmju 1000ml/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Zemnieku plūmju 1000ml/500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

Filtrs

Filtrs