Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Paelja Rimi ar vistas gaļu 350g

    Paelja Rimi ar vistas gaļu 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Hinkaļi Viči ar cūkgaļu 400g

    Hinkaļi Viči ar cūkgaļu 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Saldējums Baltija ar iebiez. pienu 140ml/83g

    Saldējums Baltija ar iebiez. pienu 140ml/83g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,36 €/kg

  • Krējuma saldējums Pols gotiņa 120ml/75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Krējuma saldējums Pols gotiņa 120ml/75g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,53 €/kg

  • 8 kruasāni ar šokolādes pildījumu 360g

    8 kruasāni ar šokolādes pildījumu 360g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 12,19 €/kg

  • Saldējums Pols plombīra ar zemesr. 150ml/90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols plombīra ar zemesr. 150ml/90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Sal.Mr.Big aveņu,upeņu iev.,šok.gab.165ml/94g

    Sal.Mr.Big aveņu,upeņu iev.,šok.gab.165ml/94g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 14,79 €/kg

  • Saldējums Rimi Smart vaniļas 1l/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rimi Smart vaniļas 1l/500g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,78 €/kg

  • Pelmeņi Viči khinkali ar gaļu 400g

    Pelmeņi Viči khinkali ar gaļu 400g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,22 €/kg

  • Pelmeņi Mazulīši Lācīši 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Mazulīši Lācīši 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Dārzeņu mais. Bauer Wokmix Orient, sald. 400g

    Dārzeņu mais. Bauer Wokmix Orient, sald. 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Saldēj. Pols auzu cep., aveņu mērce 140ml/75g
    1
    19 €
    15,87 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldēj. Pols auzu cep., aveņu mērce 140ml/75g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,87 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,79 €

  • Saldējums B&J Bohemian Raspberry 465ml/403g

    Saldējums B&J Bohemian Raspberry 465ml/403g

    4.99 € par gab.
    Regulārā cena: 9,99 €

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Saldējums Magnum La Pesche 90ml/70g

    Saldējums Magnum La Pesche 90ml/70g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,71 €/kg

  • Saldējums Gruvi pistāciju 4x60g

    Saldējums Gruvi pistāciju 4x60g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 20,79 €/kg

  • Sulas sald. Jungle Pop košļ. gum. g. 70ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas sald. Jungle Pop košļ. gum. g. 70ml/70g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,29 €/kg

  • Pelmeņi Daugava Line ar vistas gaļu 400g

    Pelmeņi Daugava Line ar vistas gaļu 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Dārzeņu un graudu maisījums Bonduelle 400g
    Piemērots vegāniem Piemērots veģetāriešiem

    Dārzeņu un graudu maisījums Bonduelle 400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Frī kartupeļi Aviko Garlic&Herbs 600g
    2
    59 €
    4,32 €/kg

    Frī kartupeļi Aviko Garlic&Herbs 600g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,82 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

  • Augļu saldēj.Pirulo mango,pasifloras 70ml/65g

    Augļu saldēj.Pirulo mango,pasifloras 70ml/65g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,15 €/kg

  • Saldējums Mājas Minis vafeļu glāz. 120ml/68g

    Saldējums Mājas Minis vafeļu glāz. 120ml/68g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 20,44 €/kg

  • Saldējums Avenei mango - zemeņu 80ml/80g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Avenei mango - zemeņu 80ml/80g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 27,38 €/l

  • Kar. garn. 31/40 ASC ar asti, sald. 300g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Kar. garn. 31/40 ASC ar asti, sald. 300g

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 35,97 €/kg

  • Saldējums Barattolino skābo ķiršu 500g/800ml

    Saldējums Barattolino skābo ķiršu 500g/800ml

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,98 €/kg

  • Garneles Rimi 31/40 ASC vār. sald. 480g/400g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi 31/40 ASC vār. sald. 480g/400g

    13.39 € par gab.

    Cena par vienību: 33,47 €/kg

  • Saldējums Magnum Hazelnut 115ml/82g

    Saldējums Magnum Hazelnut 115ml/82g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 31,59 €/kg

  • Sulas saldējums Norregade kolas 62ml/67g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas saldējums Norregade kolas 62ml/67g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,30 €/kg

  • Sald.Manhattan kafi.ar saldo krēj.1400ml/700g

    Sald.Manhattan kafi.ar saldo krēj.1400ml/700g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,41 €/kg

  • Pica Dr. Oetker La Mia Grande Margherita 360g

    Pica Dr. Oetker La Mia Grande Margherita 360g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,64 €/kg

  • Saldēti dārzeņi Hortex Gyros ar vistu 450g

    Saldēti dārzeņi Hortex Gyros ar vistu 450g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,87 €/kg

  • Pelmeņi Lido spinātu, ar biezp. un sieru 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Lido spinātu, ar biezp. un sieru 360g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,64 €/kg

  • Sald.Ekselence aveņu,baltās šokolād. 90ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald.Ekselence aveņu,baltās šokolād. 90ml/70g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 25,57 €/kg

  • Ba. šok. sald. Manhattan ar pistāc. 1,4l/700g

    Ba. šok. sald. Manhattan ar pistāc. 1,4l/700g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,41 €/kg

  • Saldējums Avenei kokosriekstu - ogu 80g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Avenei kokosriekstu - ogu 80g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 27,38 €/kg

  • Sald.Super Viva vegān.green smooth. 170ml/97g
    Piemērots vegāniem

    Sald.Super Viva vegān.green smooth. 170ml/97g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 22,58 €/kg

  • Dārzeņi mīklā EPIC pavasara rullīši 900g

    Dārzeņi mīklā EPIC pavasara rullīši 900g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,88 €/kg

  • Saldējums Super Viva Stracciatella 170ml/96g

    Saldējums Super Viva Stracciatella 170ml/96g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 22,81 €/kg

  • Saldējums Druva ar rozīnēm 120ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Druva ar rozīnēm 120ml/70g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,14 €/kg

  • Citronu sorbeta-plombīra saldējums 120ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Citronu sorbeta-plombīra saldējums 120ml/70g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 13,57 €/kg

  • Garspuru tunzivs steiki Rimi MSC 250g
    6
    99 €
    27,96 €/kg
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Garspuru tunzivs steiki Rimi MSC 250g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 34,76 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,69 €

Filtrs

Filtrs