Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Plomb. sald. Pols šok. gl. uz koc. 120ml/75g
    0
    79 €
    10,53 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plomb. sald. Pols šok. gl. uz koc. 120ml/75g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 18,53 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,39 €

  • Ledus kubiņi Rimi no attīrīta ūdens 1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ledus kubiņi Rimi no attīrīta ūdens 1kg

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

  • Pelmeņi Lido ar cāļa gaļu 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Lido ar cāļa gaļu 360g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,86 €/kg

  • Saldējums Twister Green Pineapple 80ml/71g

    Saldējums Twister Green Pineapple 80ml/71g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,54 €/kg

  • Sald. Magnum Billionaire ar karameli 85ml/71g

    Sald. Magnum Billionaire ar karameli 85ml/71g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,28 €/kg

  • Klusā okeāna heka filejas Northland MSC 800g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai
    Izdevīga cena katru dienu!

    Klusā okeāna heka filejas Northland MSC 800g

    7.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,61 €/kg

  • Zivju pirkstiņi Esva 450g

    Zivju pirkstiņi Esva 450g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Pelmeņi Mājas ģimenes paka 1kg
    3
    49 €
    3,49 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Mājas ģimenes paka 1kg

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 4,69 €

  • Dārzeņi Rimi ķīniešu gaumē cepšanai 400g
    1
    79 €
    4,47 €/kg
    Labākai dzīvei

    Dārzeņi Rimi ķīniešu gaumē cepšanai 400g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Mintaja filejas Findus panētas MSC 250g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Mintaja filejas Findus panētas MSC 250g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,96 €/kg

  • Pelmeņi Zaļā marka ar cūkg. un liellop.1kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Zaļā marka ar cūkg. un liellop.1kg

    5.35 € par gab.

    Cena par vienību: 5,35 €/kg

  • Saldēj.Lukss sorbets mango g.125 ml/85g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldēj.Lukss sorbets mango g.125 ml/85g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 10,47 €/kg

  • Pelmeņi Vecmāmiņas Classic 700g
    2
    79 €
    3,99 €/kg

    Pelmeņi Vecmāmiņas Classic 700g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,70 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Saldējums Ben&Jerry's Churros 465ml/360g
    4
    99 €
    13,86 €/kg

    Saldējums Ben&Jerry's Churros 465ml/360g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,75 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Garneles 250/350 MSC saldētas 500g/450g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Garneles 250/350 MSC saldētas 500g/450g

    10.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,98 €/kg

  • Kartupeļu pankūkas Rosti Aviko 750g

    Kartupeļu pankūkas Rosti Aviko 750g

    3.79 € par gab.

    Cena par vienību: 5,05 €/kg

  • Pelmeņi Vecmāmiņas ar tītara gaļu mini 700g

    Pelmeņi Vecmāmiņas ar tītara gaļu mini 700g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 7,56 €/kg

  • Saldējums Magnum Le Pistache 90ml/70g

    Saldējums Magnum Le Pistache 90ml/70g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,71 €/kg

  • Saldējums Mars Ice Bar batoniņš 41,8g

    Saldējums Mars Ice Bar batoniņš 41,8g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 30,71 €/kg

  • Pica Ristorante Speciale saldēta 345g

    Pica Ristorante Speciale saldēta 345g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,46 €/kg

  • Sald.šok.garš.Rimi Smart.glāz120ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sald.šok.garš.Rimi Smart.glāz120ml/65g

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,46 €/kg

  • Sald.van.garš.Rimi Smart glāz.120ml/65g
    Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sald.van.garš.Rimi Smart glāz.120ml/65g

    0.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,46 €/kg

  • Dārzeņu mais. Rimi vasaras cepšanai 400g
    1
    69 €
    4,22 €/kg
    Labākai dzīvei

    Dārzeņu mais. Rimi vasaras cepšanai 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,99 €

  • Kartupeļi frī Rimi Smart rievoti 2,5kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Kartupeļi frī Rimi Smart rievoti 2,5kg

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 1,80 €/kg

  • Pica Ristorante Prosciutto saldēta 340g

    Pica Ristorante Prosciutto saldēta 340g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,68 €/kg

  • Mintaja filejas Northland MSC 800g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Mintaja filejas Northland MSC 800g

    8.19 € par gab.

    Cena par vienību: 10,24 €/kg

  • Dārzeņi Hortex VIP salāti
    Labākai dzīvei

    Dārzeņi Hortex VIP salāti

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,22 €/kg

  • Saldējums Jungle pop zemeņu 70ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Jungle pop zemeņu 70ml/70g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,29 €/kg

  • Cāļa filejas nageti Lido 270g

    Cāļa filejas nageti Lido 270g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 17,00 €/kg

  • Graudu kruasāni Latvijas Maiznieks mini 700g

    Graudu kruasāni Latvijas Maiznieks mini 700g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,70 €/kg

  • Saldējums Rimi Smart vaniļas 1l/450g

    Saldējums Rimi Smart vaniļas 1l/450g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,53 €/kg

  • Bagete Froia ar ķiploku sviesta pildīj. 350g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bagete Froia ar ķiploku sviesta pildīj. 350g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,26 €/kg

  • Zemenes Rimi ātri saldētas 1kg

    Zemenes Rimi ātri saldētas 1kg

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

  • Kartupeļu šķēlītes Rimi saldētas 1kg

    Kartupeļu šķēlītes Rimi saldētas 1kg

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 3,29 €/kg

  • Saldējums Tio plombīra ar rozīnēm 120ml/70g
    0
    69 €
    9,86 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Tio plombīra ar rozīnēm 120ml/70g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,14 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 0,99 €

  • Sulas saldējums Jungle Pop kolas 70ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas saldējums Jungle Pop kolas 70ml/70g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,29 €/kg

  • Saldējums Magnum Euphoria Stick 90ml, 70g

    Saldējums Magnum Euphoria Stick 90ml, 70g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,71 €/kg

  • Aveņu-krūmmelleņu mais, sasald,Rimi400g
    Labākai dzīvei

    Aveņu-krūmmelleņu mais, sasald,Rimi400g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,47 €/kg

  • Vaniļas saldējums Baltija 150ml/95g

    Vaniļas saldējums Baltija 150ml/95g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,79 €/kg

  • Saldēj. Pols Gotiņa vafeļu glāzītē 190ml/100g
    0
    89 €
    8,90 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldēj. Pols Gotiņa vafeļu glāzītē 190ml/100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,35 €

Filtrs

Filtrs