Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Van.sald.Rimi ar cep.mīk.,šok.gab. 500ml/400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Van.sald.Rimi ar cep.mīk.,šok.gab. 500ml/400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Pelmeņi Rīgas miesnieks XXL 2kg
    5
    99 €
    3,00 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Rīgas miesnieks XXL 2kg

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,50 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 8,99 €

  • Sald.Ben&Jerry's Strawb.dough.465ml/393g
    4
    99 €
    12,70 €/kg

    Sald.Ben&Jerry's Strawb.dough.465ml/393g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 25,42 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 9,99 €

  • Kārtainā rauga mīkla plāksnēs sald. 500g

    Kārtainā rauga mīkla plāksnēs sald. 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Saldējums Pols vaniļas ar cepumiem 140ml/75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols vaniļas ar cepumiem 140ml/75g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 23,87 €/kg

  • Sald. Rimi ar sāļo kar., lazdu r. 310g/500ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Sald. Rimi ar sāļo kar., lazdu r. 310g/500ml

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,58 €/kg

  • Pelmeņi Viči Gyoza ar vistu un sēnēm 400g

    Pelmeņi Viči Gyoza ar vistu un sēnēm 400g

    5.29 € par gab.

    Cena par vienību: 13,22 €/kg

  • Pelmeņi ar vistu sieru un baravikām 400g

    Pelmeņi ar vistu sieru un baravikām 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Plombīra saldējums Rūjienas 1l/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Plombīra saldējums Rūjienas 1l/500g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,98 €/kg

  • Saldējums Druva zemeņu 120ml/75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Druva zemeņu 120ml/75g

    0.95 € par gab.

    Cena par vienību: 12,67 €/kg

  • Mīdiju gaļa Rseafood saldēta ASC 300/500 180g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Mīdiju gaļa Rseafood saldēta ASC 300/500 180g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 14,39 €/kg

  • Saldējums Ekselence ar balzamu 1l/480g
    5
    99 €
    12,48 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence ar balzamu 1l/480g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Rīsu saldējums ar mango garšu, veg. 125ml/75g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Rīsu saldējums ar mango garšu, veg. 125ml/75g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 11,33 €/kg

  • Dārzeņu mais. Bauer Thai Wok mix, sald. 400g
    Labākai dzīvei

    Dārzeņu mais. Bauer Thai Wok mix, sald. 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Sorbets Rūjienas Citr.,apel.,baz.ga.125ml/85g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sorbets Rūjienas Citr.,apel.,baz.ga.125ml/85g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,65 €/kg

  • Saldējums Ekselence ar kļavu sīrupu 480g
    4
    29 €
    8,94 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence ar kļavu sīrupu 480g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,60 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Vaniļas krējuma saldējums glazūrā 150ml/90g

    Vaniļas krējuma saldējums glazūrā 150ml/90g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,22 €/kg

  • Vaniļas maizīte mini saldēta 400g

    Vaniļas maizīte mini saldēta 400g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 12,97 €/kg

  • Heka liemenis saldēts 800g
    Labākai dzīvei

    Heka liemenis saldēts 800g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,74 €/kg

  • Saldējums Magnum Double lazdu riekst 85ml/71g

    Saldējums Magnum Double lazdu riekst 85ml/71g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,28 €/kg

  • Pica Rimi ar pild. malām, salami, sald. 472g
    Jaunums

    Pica Rimi ar pild. malām, salami, sald. 472g

    5.69 € par gab.

    Cena par vienību: 12,06 €/kg

  • Pangasijas fil. ar piev.ūdeni Northland 800g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pangasijas fil. ar piev.ūdeni Northland 800g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,74 €/kg

  • Pelmeņi Rīgas miesnieks mini ar cūkgaļu 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Rīgas miesnieks mini ar cūkgaļu 450g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

  • Pelmeņi Rīgas miesnieks mini ar cāļa g. 450g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Rīgas miesnieks mini ar cāļa g. 450g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 7,53 €/kg

  • Jūras velšu kokteilis Kaluri saldēts kg

    Jūras velšu kokteilis Kaluri saldēts kg

    12.99 € par kg

    Cena par vienību: 12,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.375 kg 0.375kg

  • Garneles Northland ar č. 90/120 MSC 450g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Garneles Northland ar č. 90/120 MSC 450g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,53 €/kg

  • Sald. Rūjienas plomb. ar ķirš.un šok. 1l/600g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald. Rūjienas plomb. ar ķirš.un šok. 1l/600g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,32 €/kg

  • Kalmāru gredzeni Nowaco exclusive 300g
    Labākai dzīvei

    Kalmāru gredzeni Nowaco exclusive 300g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,30 €/kg

  • Viegla Fillo mīkla mājas kond. izstr. 400g

    Viegla Fillo mīkla mājas kond. izstr. 400g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Reņģes, saldētas 1kg
    Labākai dzīvei

    Reņģes, saldētas 1kg

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,79 €/kg

  • Saldējums Rīgas Melnais Balzams ķirši 1l/500g
    5
    99 €
    11,98 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rīgas Melnais Balzams ķirši 1l/500g

    7.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,49 €

  • Pica Rimi Froia pepp.,halap.,sarkano pap.375g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Pica Rimi Froia pepp.,halap.,sarkano pap.375g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,77 €/kg

  • Dārzeņu maisījums Bauer Easy Wok 400g

    Dārzeņu maisījums Bauer Easy Wok 400g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Kartupeļu bumbiņas Aviko saldētas 600g

    Kartupeļu bumbiņas Aviko saldētas 600g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Balto zivju fil. Sunrise ar sieru sald. 550g

    Balto zivju fil. Sunrise ar sieru sald. 550g

    8.69 € par gab.

    Cena par vienību: 15,80 €/kg

  • Pica Capricciosa Rimi krāsnī cepta 370g

    Pica Capricciosa Rimi krāsnī cepta 370g

    4.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,41 €/kg

  • Saldējums Nutri ar sāl.karam. pild. 100ml/73g
    1
    39 €
    19,04 €/kg

    Saldējums Nutri ar sāl.karam. pild. 100ml/73g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 30,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Dārzeņi Hortex zaļās pākšu pupiņas 400g
    2
    19 €
    5,47 €/kg
    Labākai dzīvei

    Dārzeņi Hortex zaļās pākšu pupiņas 400g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,59 €

  • Ogu maisījums Rimi saldēts 400g
    Labākai dzīvei

    Ogu maisījums Rimi saldēts 400g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,22 €/kg

  • Sulas saldējums Pirulo arbūza 4x73ml/268g

    Sulas saldējums Pirulo arbūza 4x73ml/268g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 14,51 €/kg

Filtrs

Filtrs