Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pica Rimi bekona BBQ saldēta 450g

    Pica Rimi bekona BBQ saldēta 450g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,31 €/kg

  • Saldējums ar pekanr., sāļo karameli 1l/500g
    4
    29 €
    8,58 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums ar pekanr., sāļo karameli 1l/500g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 15,98 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Pelmeņi Traditional ar liellopu gaļu 400g

    Pelmeņi Traditional ar liellopu gaļu 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

  • Saldējuma izlase Salling Mini Mix 210g/300ml

    Saldējuma izlase Salling Mini Mix 210g/300ml

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/l

  • Vaniļas sald. Rimi mango, pasiflora 65g/120ml

    Vaniļas sald. Rimi mango, pasiflora 65g/120ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 12,15 €/kg

  • Sald.dārz. Hortex ziemas zupa 450g
    Labākai dzīvei

    Sald.dārz. Hortex ziemas zupa 450g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,53 €/kg

  • Risotto Garde Manger ar sēnēm 400g
    2
    89 €
    7,22 €/kg

    Risotto Garde Manger ar sēnēm 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Vasaras ogu maisījums Rimi saldēts 400g
    3
    39 €
    8,47 €/kg

    Vasaras ogu maisījums Rimi saldēts 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Saldējums Magnum Double ķiršu 85ml/71g

    Saldējums Magnum Double ķiršu 85ml/71g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 30,28 €/kg

  • Šok. sald. Rimi brownie cep. gab. 500ml/400g
    Izdevīga cena katru dienu!

    Šok. sald. Rimi brownie cep. gab. 500ml/400g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,97 €/kg

  • Saldēts tropu augļu mix 375g
    Labākai dzīvei

    Saldēts tropu augļu mix 375g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,17 €/kg

  • Čili siera nageti 250g

    Čili siera nageti 250g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,96 €/kg

  • Saldējums Ekselence piena šokolādes 480g
    4
    99 €
    10,40 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence piena šokolādes 480g

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Ledus Lāču 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ledus Lāču 500g

    0.49 € par gab.

    Cena par vienību: 0,98 €/kg

  • Pica mozzarella gluenfree sald. 370g
    Nesatur lipekli

    Pica mozzarella gluenfree sald. 370g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 18,89 €/kg

  • Kalmāru gredzeni panējumā saldēti kg

    Kalmāru gredzeni panējumā saldēti kg

    9.39 € par kg

    Cena par vienību: 9,39 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.25 kg 0.25kg

  • Pelmeņi Mazulīši Rūķīši 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Mazulīši Rūķīši 400g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 7,97 €/kg

  • Dārzeņu mais.Bauer Vidusjūras stilā,sald.400g

    Dārzeņu mais.Bauer Vidusjūras stilā,sald.400g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Saldēj. B&J šokolādes un vaniļas 465ml/406g

    Saldēj. B&J šokolādes un vaniļas 465ml/406g

    9.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,61 €/kg

  • Saldējums Eskimos vaniļas sendvičs 200ml/90g

    Saldējums Eskimos vaniļas sendvičs 200ml/90g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/kg

  • Sulas saldējums Jungle Pop limonādes 70ml/70g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas saldējums Jungle Pop limonādes 70ml/70g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,29 €/kg

  • Atlantijas laša zupas izlase saldēta 800g
    Labākai dzīvei

    Atlantijas laša zupas izlase saldēta 800g

    3.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,11 €/kg

  • Atlantijas mencas maltā gaļa saldēta 450g
    Labākai dzīvei

    Atlantijas mencas maltā gaļa saldēta 450g

    5.19 € par gab.

    Cena par vienību: 11,53 €/kg

  • Sulas saldējums ar augļu garšu 10 gab.x40ml

    Sulas saldējums ar augļu garšu 10 gab.x40ml

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Van. saldējums Rimi mango, pasifl. 330g/500ml
    Izdevīga cena katru dienu!

    Van. saldējums Rimi mango, pasifl. 330g/500ml

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 10,88 €/kg

  • Sulas saldējums Norregade apelsīnu 62ml/67g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas saldējums Norregade apelsīnu 62ml/67g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,30 €/kg

  • Zivju pirkstiņi Esva saldēti 250g

    Zivju pirkstiņi Esva saldēti 250g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,16 €/kg

  • Saldējums Ekselence plombīra 1l/480g
    4
    99 €
    10,40 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence plombīra 1l/480g

    6.69 € par gab.

    Cena par vienību: 13,94 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,69 €

  • Dārz. mais. Rimi Planet Tosk. ar mērci 450g

    Dārz. mais. Rimi Planet Tosk. ar mērci 450g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,42 €/kg

  • Kūka Almondy Daim saldēta 400g

    Kūka Almondy Daim saldēta 400g

    10.99 € par gab.

    Cena par vienību: 27,47 €/kg

  • Saldējums Tio šokolādes 500ml/240g
    1
    49 €
    6,21 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Tio šokolādes 500ml/240g

    2.65 € par gab.

    Cena par vienību: 11,04 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,65 €

  • Ledus Lāču 2kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ledus Lāču 2kg

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 0,80 €/kg

  • Vareņiki Lido kartupeļu un sēņu 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vareņiki Lido kartupeļu un sēņu 360g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,25 €/kg

  • Pelmeņi Lido ar jēra gaļu 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Lido ar jēra gaļu 360g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,64 €/kg

  • Saldējums Oreo Mini stick ar vaniļas g.6x50ml

    Saldējums Oreo Mini stick ar vaniļas g.6x50ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 36,48 €/kg

  • Saldējums Pols kokosriekstu, veg. 120ml/75g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols kokosriekstu, veg. 120ml/75g

    1.29 € par gab.

    Cena par vienību: 17,20 €/kg

  • Saldējums Twister Marshmallow 80ml/73g

    Saldējums Twister Marshmallow 80ml/73g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,56 €/kg

  • Maisījums A'la Carbonara ar šampinjoniem 400g
    2
    89 €
    7,22 €/kg

    Maisījums A'la Carbonara ar šampinjoniem 400g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 8,47 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,39 €

  • Saldējums Barattolino pistāciju 500g/800ml

    Saldējums Barattolino pistāciju 500g/800ml

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,98 €/kg

  • Dārzeņu rullīši Viči ar pild. saldēti 900g
    Piemērots veģetāriešiem

    Dārzeņu rullīši Viči ar pild. saldēti 900g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

Filtrs

Filtrs