Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Pelmeņi Lido ar cūkgaļu un liellopa gaļu 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Lido ar cūkgaļu un liellopa gaļu 360g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 16,64 €/kg

  • Sald. Nutri ban.garš. ar kakao glaz. 75ml/67g
    1
    39 €
    20,75 €/kg

    Sald. Nutri ban.garš. ar kakao glaz. 75ml/67g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 32,69 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 2,19 €

  • Mīdiju gaļa 200/300 Kaluri 200g/160g
    Labākai dzīvei

    Mīdiju gaļa 200/300 Kaluri 200g/160g

    3.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,94 €/kg

  • Gliemenes RSeafood zilas sald. ASC 40/60 1kg
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Labākai dzīvei

    Gliemenes RSeafood zilas sald. ASC 40/60 1kg

    8.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,59 €/kg

  • Garneles 250/350 MSC sald.tīr. 200g/160g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Garneles 250/350 MSC sald.tīr. 200g/160g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 43,69 €/kg

  • Krabju spīles Viči panētas saldētas kg

    Krabju spīles Viči panētas saldētas kg

    12.59 € par kg

    Cena par vienību: 12,59 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Sorbeta saldējums ar augļu g. 10 gab.x40ml

    Sorbeta saldējums ar augļu g. 10 gab.x40ml

    2.89 € par gab.

    Cena par vienību: 7,22 €/kg

  • Maskarpones saldējums Rimi brūkleņu 70g/120ml

    Maskarpones saldējums Rimi brūkleņu 70g/120ml

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,29 €/kg

  • Dārzeņu maisījums Bauer Junior Mix 400g

    Dārzeņu maisījums Bauer Junior Mix 400g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Jūras produktu kokteilis ASC 210/170g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes Labākai dzīvei

    Jūras produktu kokteilis ASC 210/170g

    4.39 € par gab.

    Cena par vienību: 25,82 €/kg

  • Krējuma saldējums ar cit.-van. g. 150ml/84g

    Krējuma saldējums ar cit.-van. g. 150ml/84g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 14,17 €/kg

  • Saldējums Slow Melts Bubble Gum 150ml/100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Slow Melts Bubble Gum 150ml/100g

    3.39 € par gab.

    Cena par vienību: 33,90 €/kg

  • Dārzeņu maisījums Bauer Ukraiņu borščs 400g

    Dārzeņu maisījums Bauer Ukraiņu borščs 400g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,72 €/kg

  • Ciabatta Izcep Pats tumšā 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ciabatta Izcep Pats tumšā 250g

    1.55 € par gab.

    Cena par vienību: 6,20 €/kg

  • Saldējums Tio piena karamele 120ml/80g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Tio piena karamele 120ml/80g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,38 €/kg

  • Sal.Mr.Big zem.iev.,piena šokol.gab.165ml/94g

    Sal.Mr.Big zem.iev.,piena šokol.gab.165ml/94g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 14,79 €/kg

  • Sulas saldējums Norregade zemeņu 62ml/67g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sulas saldējums Norregade zemeņu 62ml/67g

    0.69 € par gab.

    Cena par vienību: 10,30 €/kg

  • Vaniļas garšas saldējums KLASIKA 1L
    Izcelsmes valsts Latvija

    Vaniļas garšas saldējums KLASIKA 1L

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Bagete Izcep pats ar ķiploku, zaļumu sv. 175g
    1
    39 €
    7,94 €/kg

    Bagete Izcep pats ar ķiploku, zaļumu sv. 175g

    1.75 € par gab.

    Cena par vienību: 10,00 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,49 €

  • Saldējums Ekselence valriekstu 220ml/110g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Ekselence valriekstu 220ml/110g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 19,91 €/kg

  • Sojas pupiņas Nice N Easy lobītas 400g

    Sojas pupiņas Nice N Easy lobītas 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Saldējums Valsoia tiramisu garša 510ml/300g
    Piemērots vegāniem Nesatur lipekli Nesatur laktozi Nesatur pienu

    Saldējums Valsoia tiramisu garša 510ml/300g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 11,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,49 €

    Regulārā cena: 4,99 €

  • Garneles Ziemeļu 200/300 MSC sald. 180g/200g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Garneles Ziemeļu 200/300 MSC sald. 180g/200g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 33,28 €/kg

  • Surimi Viči garneļu formā, panējumā, sald. kg
    11
    69 €
    11,69 €/kg

    Surimi Viči garneļu formā, panējumā, sald. kg

    13.49 € par kg

    Cena par vienību: 13,49 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 13,49 €

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.35 kg 0.35kg

  • Saldējums Rimi Smart šokolādes 1l/450g

    Saldējums Rimi Smart šokolādes 1l/450g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 3,53 €/kg

  • Saldējums Plombir 67 Hype 55g/70ml

    Saldējums Plombir 67 Hype 55g/70ml

    0.59 € par gab.
    Regulārā cena: 1,19 €

    Cena par vienību: 10,73 €/kg

  • Garneles 100/150 MSC saldētas 300g/270g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai Labākai dzīvei

    Garneles 100/150 MSC saldētas 300g/270g

    8.49 € par gab.

    Cena par vienību: 31,44 €/kg

  • Jūras velšu kokteilis Frutti Di Mare 350g

    Jūras velšu kokteilis Frutti Di Mare 350g

    6.19 € par gab.

    Cena par vienību: 17,69 €/kg

  • Sald. Eskimos krēma-brulē sendvičs 200ml/90g

    Sald. Eskimos krēma-brulē sendvičs 200ml/90g

    0.75 € par gab.

    Cena par vienību: 8,33 €/kg

  • Pelmeņi Vecmāmiņas Extra 700g

    Pelmeņi Vecmāmiņas Extra 700g

    4.29 € par gab.

    Cena par vienību: 6,13 €/kg

  • Saldējums Pols plombīra,dzērv.pied. 150ml/90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols plombīra,dzērv.pied. 150ml/90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Saidas smalkmasa Rimi Mare  450g

    Saidas smalkmasa Rimi Mare 450g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,87 €/kg

  • Saldējums Jungle pop tutti frutti 80ml/80g

    Saldējums Jungle pop tutti frutti 80ml/80g

    0.85 € par gab.

    Cena par vienību: 10,63 €/kg

  • Garneles Rimi apceptas, ar astēm ASC 200g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Garneles Rimi apceptas, ar astēm ASC 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Zivju pirkstiņi Northland 250g

    Zivju pirkstiņi Northland 250g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,96 €/kg

  • Mocarella nūjiņas Fingies 250g

    Mocarella nūjiņas Fingies 250g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 19,96 €/kg

  • Sorbeta bumbas Mini melts aveņu 65ml/72g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sorbeta bumbas Mini melts aveņu 65ml/72g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 29,86 €/kg

  • Saldējums Avenei upeņu šokolādes glazūrā 80g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums Avenei upeņu šokolādes glazūrā 80g

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 27,38 €/kg

  • Saldējums Milka Mini Stick 6x50ml
    4
    79 €
    21,58 €/kg

    Saldējums Milka Mini Stick 6x50ml

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 35,99 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 7,99 €

  • Cāļa gaļ. frikadeles Origanic sald. BIO 300g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Cāļa gaļ. frikadeles Origanic sald. BIO 300g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,30 €/kg

Filtrs

Filtrs