Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kartupeļu smaidiņi Aviko saldēti 450g

    Kartupeļu smaidiņi Aviko saldēti 450g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Vareņiki Vecmāmiņas ar ķiršiem, zemenēm 400g

    Vareņiki Vecmāmiņas ar ķiršiem, zemenēm 400g

    3.89 € par gab.

    Cena par vienību: 9,72 €/kg

  • Magoņu maizītes ar marcipānu saldētas 320g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Magoņu maizītes ar marcipānu saldētas 320g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 14,66 €/kg

  • Lielogu dzērvenes Rimi ātri sasaldētas 400g
    Labākai dzīvei

    Lielogu dzērvenes Rimi ātri sasaldētas 400g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 6,47 €/kg

  • Jūras velšu maisīj. Nowaco sald. blanš. 320g
    Labākai dzīvei

    Jūras velšu maisīj. Nowaco sald. blanš. 320g

    5.89 € par gab.

    Cena par vienību: 18,41 €/kg

  • Zivju filejas porcijas Viči panējumā MSC 400g
    Sertificēts saskaņā ar MSC vides standartiem zvejai

    Zivju filejas porcijas Viči panējumā MSC 400g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,47 €/kg

  • Saldējums Frostivo zemesr., van. g. 120ml/70g

    Saldējums Frostivo zemesr., van. g. 120ml/70g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,43 €/kg

  • Vistas fil. nageti Qualiko Tempura pan. 500g

    Vistas fil. nageti Qualiko Tempura pan. 500g

    5.39 € par gab.

    Cena par vienību: 10,78 €/kg

  • Cukurvates saldē.Slow melts ar cuk.150ml/100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cukurvates saldē.Slow melts ar cuk.150ml/100g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 39,90 €/kg

  • Saldējums Eskimos plombīra van.110ml/70g

    Saldējums Eskimos plombīra van.110ml/70g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,71 €/kg

  • Saldējums Super Viva karameļu 170ml/95g

    Saldējums Super Viva karameļu 170ml/95g

    1.85 € par gab.

    Cena par vienību: 19,47 €/kg

  • Kartupeļi Bauer ar dārzeņiem, sēn.,sald.400g

    Kartupeļi Bauer ar dārzeņiem, sēn.,sald.400g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Sorbeta bumbas Mini Melts Big ķiršu 72g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sorbeta bumbas Mini Melts Big ķiršu 72g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 29,86 €/kg

  • Saldējums Pols kokosa 53ml/45g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols kokosa 53ml/45g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 26,44 €/kg

  • Saldējums Avenei banānu-multiaugļu 82ml/80g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Labākai dzīvei

    Saldējums Avenei banānu-multiaugļu 82ml/80g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,88 €/kg

  • Saldēj. Manhattan šokolādes - kar. 1,4L/705g

    Saldēj. Manhattan šokolādes - kar. 1,4L/705g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,33 €/kg

  • Pelmeņi Origanic cāļa gaļas BIO 400g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Pelmeņi Origanic cāļa gaļas BIO 400g

    5.79 € par gab.

    Cena par vienību: 14,47 €/kg

  • Pasta Rimi ar garnelēm un ķiploku mērci 350g

    Pasta Rimi ar garnelēm un ķiploku mērci 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Saldējums Pols citronu 150ml/90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Pols citronu 150ml/90g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 16,56 €/kg

  • Picas uzkoda Food Luck ar vistu, moc. 300g

    Picas uzkoda Food Luck ar vistu, moc. 300g

    4.19 € par gab.

    Cena par vienību: 13,97 €/kg

  • Saldējums Rimi šokolādes 1l/500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Rimi šokolādes 1l/500g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,78 €/kg

  • Sald.Pols plombīra cukur.vaf.k.200ml/90g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Sald.Pols plombīra cukur.vaf.k.200ml/90g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 25,44 €/kg

  • Sald. pirulo arbūzu, ābolu sulas 73ml/ 67g

    Sald. pirulo arbūzu, ābolu sulas 73ml/ 67g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,78 €/kg

  • Rīsi Garde Manger Frutti Di Mare 400g
    3
    39 €
    8,47 €/kg

    Rīsi Garde Manger Frutti Di Mare 400g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 9,97 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 3,99 €

  • Pangasijas fileja bez ādas ASC sald.560g
    ASC sertificētas saimniecībās audzētas jūras veltes

    Pangasijas fileja bez ādas ASC sald.560g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,91 €/kg

  • Pica Suprema Salame Romano 487g
    5
    59 €
    11,48 €/kg

    Pica Suprema Salame Romano 487g

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,35 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 6,99 €

  • Plombīrs Frostivo zemesr., van. g. 120ml/73g

    Plombīrs Frostivo zemesr., van. g. 120ml/73g

    0.59 € par gab.

    Cena par vienību: 8,08 €/kg

  • Saldējums Zemnieku plombīra 1200ml/600g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Saldējums Zemnieku plombīra 1200ml/600g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Sorbeta bumbas Mini Melts Big mango 72g
    Piemērots vegāniem Nesatur laktozi Nesatur pienu Piemērots veģetāriešiem

    Sorbeta bumbas Mini Melts Big mango 72g

    2.15 € par gab.

    Cena par vienību: 29,86 €/kg

  • Saldējums Barattolino Croccantino 800ml/500g
    Piemērots veģetāriešiem

    Saldējums Barattolino Croccantino 800ml/500g

    6.49 € par gab.

    Cena par vienību: 12,98 €/kg

  • Saldējums Oga jogurta zemeņu 80ml/54g
    0
    69 €
    12,78 €/kg

    Saldējums Oga jogurta zemeņu 80ml/54g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Cepampelmeņi Lido ar cāļa gaļu 360g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Cepampelmeņi Lido ar cāļa gaļu 360g

    5.49 € par gab.

    Cena par vienību: 15,25 €/kg

  • Saldējums Twister Freeze NPD 70ml/72g

    Saldējums Twister Freeze NPD 70ml/72g

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 12,36 €/kg

  • Sald. Manhattan banānu - šokolādes 1,4L/742g
    Ja liec grozā 2
    7
    99 €
    5,39 €/kg

    Sald. Manhattan banānu - šokolādes 1,4L/742g

    7.99 € par gab.

    Cena par vienību: 10,77 €/kg

  • Pica Ristorante Mozzarella saldēta 355g

    Pica Ristorante Mozzarella saldēta 355g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,06 €/kg

  • Šok. saldējums ar banānu pild. 190ml/100g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Šok. saldējums ar banānu pild. 190ml/100g

    1.35 € par gab.

    Cena par vienību: 13,50 €/kg

  • Saldējums Baltija ar iebiez. pienu 140ml/83g

    Saldējums Baltija ar iebiez. pienu 140ml/83g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 20,36 €/kg

  • Paelja Rimi ar vistas gaļu 350g

    Paelja Rimi ar vistas gaļu 350g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 11,40 €/kg

  • Saldējums Oga melleņu, jogurta glaz. 80ml/54g
    0
    69 €
    12,78 €/kg

    Saldējums Oga melleņu, jogurta glaz. 80ml/54g

    1.09 € par gab.

    Cena par vienību: 20,19 €/kg

    30 dienu zemākā cena: 1,09 €

  • Hinkaļi Viči ar cūkgaļu 400g

    Hinkaļi Viči ar cūkgaļu 400g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 12,47 €/kg

Filtrs

Filtrs