ZIEDO EŅĢEĻI PĀR LATVIJU

Sirsnīgākā labdarības akcija “Eņģeļi pār Latviju” šogad aicina palīdzēt pieciem akcijas vēstnešiem Aurorai, Veltai, Mihailam, Artūram, Polīnai un vēl 183 bērniem visā Latvijā, kuru veselības uzlabošanai kopumā ir nepieciešami 464222,31 EUR.

Ziedojuma summu veido izmaksas, kuras nepieciešamas bērniem ar dažādām veselības problēmām, kuru ārstēšanai pietrūkst valsts finansējuma - palīdzība bērniem ar autiskā spektra traucējumiem, kustību traucējumiem, palīdzība ārkārtas gadījumos un slimnīcas vajadzības gadījumos (neiroloģija).

Jau no 12. decembra darbu uzsāks ikgadējais zvanu centrs, savukārt 18. decembrī plkst. 20.30 par akcijas kulmināciju kļūs akcijas īpašais Ziemassvētku koncerts Rātslaukumā.

Ziedojot ziedojumu kastītēs Rimi veikalos

No 23.novembra iegādājoties piegādātāju akcijas preces Rimi veikalos

Zvanot pa tālruni 90006869 (maksa par zvanu 1,42 eiro (iesk. PVN)

Ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu Rimi kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv

Pērc produktus un ziedo

Iegādājoties mandarīnu kasti, Tu ziedosi 0,50 EUR akcijai "Eņģeļi pār Latviju"

Liec grozā

APLŪKO ZIEDOŠANAS KATALOGU

 

Akcijas vēstneši

Aurora (7 gadi)

Diagnoze: aknas transplantāts, šogad ārstēja aknas atgrūšanos

Nepieciešamība: pastāv iespēja, ka akna var atgrūst ķermeni un atkal jādodas uz Vāciju ārstēties

Aurora ir ļoti apzinīga un kārtīga. Vecāki viņu raksturo kā garastāvokļa cilvēku, kas reizēm vēlas pabūt klusumā, taču itin bieži ir gatava runāt par visdažādākajām tēmām. Aurorai ļoti patīk dziedāt, taču ārstēšanās dēļ neizdevās savu talantu nostiprināt regulārās nodarbībās. Tagad meitene ir apņēmības pilna apgūt gan vokālās prasmes, gan arī kāda instrumenta spēli. Ārstēšanās ārzemēs nereti rada vientulības sajūtu, tāpēc viņa ļoti priecājas par satiktiem cilvēkiem, jauniem draugiem un iespēju komunicēt. Ļoti labi pārvalda angļu valodu, kā arī izceļas ar lielisku atmiņu, kas palīdz vecākiem atrast nozaudētās lietas.

Velta (10 gadi)

Diagnoze: cerebrālā trieka, spastika tetrapauze.      

Nepieciešamība: ortopēdiskie apavi

Velta ir dzīvespriecīga meitene ar izteiktām līdera iezīmēm. Jau bērnudārzā kļuva par audzinātāju palīgu citu bērnu uzraudzīšanā, tādā pašā garā turpinot arī skolas gaitās. Veltai ļoti patīk zirgi, līdz ar to katra reitterapija tiek gaidīta ar lielu nepacietību. Brīvajā laikā ar aizrautību skatās multfilmas un dzied līdzi to varoņu dziesmām. Mūzikas prasmes ir gatava attīstīt, apgūstot sarežģīto solfedžo. Viņa ir ļoti labs palīgs mājās, iesaistoties arī ēst gatavošanā. Savu radošumu izpauž, izdomājot vārdus ģimenes saimniecības jaunajiem teliņiem. Veltas spēcīgais un aizrautīgais raksturs viņai neļauj apstāties un meitene ir apņēmības pilna turpināt apgūt jaunas prasmes un iepazīt pasauli.

Mihails (9 gadi)

Diagnoze: autiskā spektra traucējumi

Nepieciešamība: ABA nodarbības

Mihails, kuru ģimene un draugi sirsnīgi sauc par Mišu, ģimenē ienesa prieku. Lai arī sākumā gājis grūti, šobrīd viņš prot lasīt un rakstīt divās valodās, kā arī ļoti labprāt komunicē ar citiem bērniem. Mihails ir atklāts un dzīvespriecīgs, kā arī lieliski orientējas pilsētā – viņu ir ieinteresējušas satiksmes un kulinārijas sfēras. Šovasar apguvis riteņbraukšanas prasmes un iemācījies arī peldēt, par ko pats ir īpaši priecīgs. Mihails ir ļoti gudrs un atjautīgs, kā arī vēlas aizvien vairāk apgūt prasmes, lai veiksmīgāk varētu komunicēt ar citiem cilvēkiem un saviem draugiem.

Artūrs (4 gadi)

Diagnoze: bērnības autisms

Nepieciešamība: ABA nodarbības, audiologopēds, ergoterapeits

Artūrs ir izteikti ziņkārīgs, dzīvespriecīgs un komunikabls bērns. Viņam ir daudzveidīgas intereses – gan fiziskās aktivitātes kā braukšana ar velosipēdu un futbols, gan arī uz atjautību vērstas nodarbes kā lego klucīši vai spēļu mašīnas. Artūrs arī ieguvis vairākus draugus, ar kuriem pavada laiku pagalmā un ļoti ieinteresēti komunicē. Vecāki saka, ka Artūrs noteikti nav un nebūs malā sēdētājs. Pagaidām visgrūtāk iet ar valodas apgūšanu, taču uzcītīgs darbs un viņa paša vēlme liek ticēt, ka arī to viņš spēs apgūt. 

Polīna (9 gadi)

Diagnoze: aortas vārstuļa pataloģija

Nepieciešamība: Ārkārtas gadījumu uzkrājums – ceļa izmaksu un nakšņošanas segšana

Polīnu raksturo kā labsirdīgu, aktīvu, saprātīgu un jautru meiteni, kura ļoti izbauda daiļslidošanu, zīmēšanu un iejušanos modeles lomā. Viņa dievina dzīvniekus, mūziku un ceļošanu. Daudzveidīgās intereses, dzīvesprieks un entuziasms viņai pavisam noteikti palīdz tikt galā ar veselības problēmām un virzīties uz priekšu. Ļoti aktīvi atbalsta brāļa komandu hokeja sacensībās, kā arī gatavo ēst. Jau no agra vecuma viņai nācies pavadīt daudz laika slimnīcās, taču arī tas nav spējis ietekmēt viņas gaišo skatījumu uz dzīvi. Tieši pretēji – neskatoties uz jauno vecumu, Polīna jau tagad plāno kļūt par ķirurgu.