IEPĒRCIES ĒRTĀK UN ĀTRĀK!

Single image Single mobile image

Izmēģini iepirkties ērtāk un ātrāk!

Lai arī cik sarežģītas būtu Tavas ieplānotās vakariņas, mēs padarīsim Tavu iepirkšanās pieredzi, kā arī dzīvi nedaudz vieglāku ik dienu. Iepērcies Rimi kur, kad un kā vien vēlies!

Receptes

Apnicis domāt, ko gatavot vakariņās? Izmēģini kādu no vairāk nekā 1000 dažādajām receptēm, kas pieejamas Rimi aplikācijā, un dalies ar tām ģimenes un draugu lokā. Tikai viens klikšķis un visas sastāvdaļas tiek pievienotas tavam iepirkumu grozam.

Iepirkumu saraksts

Staigā gar iepirkumu plauktiem, domājot, ko vēl vajag nopirkt? Vai arī ej uz veikalu izsalcis un nopērc par daudz ēdiena? Nākamreiz izmēģini iepirkumu sarakstu Rimi aplikācijā. Digitāls, viegli lietojams un vienmēr līdzi!

Personalizētie piedāvājumi

Katru nedēļu saņem jaunas atlaides saviem iecienītākajiem produktiem, aktivizējot personalizētos piedāvājumus. Kā? Atverot Rimi lietotni!

E-veikals

Negribi tērēt savu laiku, staigājot pa veikalu? Veic savu pasūtījumu Rimi e-veikalā pa taisno no aplikācijas, saņem to tuvākajā veikalā, Rimi Drive vai paliec mājās, un mēs to piegādāsim līdz Tavām durvīm.

Digitālā lojalitātes karte

Vai esi kādreiz atstājis mājās savu lojalitātes karti? Lejupielādē Rimi lietotni un pievieno savu Mans Rimi karti – tagad tā vienmēr būs tev līdzās! Izmanto to, apmaksājot savu pirkumu, nekad nepalaid garām iknedēļas un personalizētos piedāvājumus, kā arī kuponus un redzi savu Mans Rimi naudas uzkrājumu.

Pašapkalpošanās kases

Ņem iepirkšanos savās rokās un izmanto pašapkalpošanās kases, kas paātrinās iepirkšanos, palīdzot izvairīties no garām rindām.

Rimi Drive

Iepirkšanās pat neizkāpjot no sava auto? Veic pasūtījumu Rimi e-veikalā un mājupceļā saņem to, piestājot Rimi Drive. Mūsu darbinieki atnesīs pasūtījumu līdz pat tava auto durvīm, ievērojot sociālo distancēšanos! Izmanto Rimi lietotni un atzīmējies, ka esi klāt Rimi Drive.

Rimi lietotne

Lejupielādē Rimi lietotni šeit