Single image

# paliec mājās

Ne tikai pa dienu, bet arī vakarā, ne tikai pilsētā, bet arī laukos, kopā ar ģimeni vai vienatnē esot, atceries - esi atbildīgs, paliec mājās. Šis nav labais žests, bet gan vitāla nepieciešamība apzināties, ka šobrīd tavas darbības sniedzas tālāk par tevi pašu. Pasargā sevi un citus, ievērojot valsts rekomendētos drošības pasākumus un paliec mājās

# paliec mājās

Hei, jaunieti Strīmo, geimo, čato, ej live’ā un, ja vēlies satikt draugus, tad šobrīd to dari feistaimā. Staigājot apkārt, tu, nevienam ļaunu nevēlot, vari atnest vīrusu mājās. Ieklausies un paliec mājās, drīz tas viss beigsies.

# paliec mājās

Lai sniegtu atbalstu visām riska grupām un krīzes situācijā nonākušajiem, mēs uzsākam sadarbību ar brīvprātīgo palīdzības tīklu “Paliec mājās”. Bezmaksas pārtikas pakas un sadzīves preces tiks nodrošinātas tiem, kuri šobrīd atrodas krīzes situācijās. Šī atbalsta saņemšana tiks izvērtēta un organizēta sadarbībā ar pašvaldību sociālajiem dienestiem, kustībā #paliecmājās iesaistītajām nevalstiskajām organizācijām, kā arī paliec-majas.lv platformas veidotājiem un uzturētājiem.

#paliecmājās

Šobrīd vairāk nekā jebkad mums ir nepieciešams atbalstīt vienam otru, līdzdarboties, apvienot spēkus un resursus, lai palīdzētu cits citam. Iniciatīva #paliecmājās ir brīnišķīga platforma, kura saved kopā tos, kam palīdzība nepieciešama, ar tiem, kuri šo palīdzību šobrīd var sniegt.

SAGATAVO IEPIRKUMU SARAKSTU

  

IZVAIRIES NO VEIKALA APMEKLĒJUMA PĪĶA STUNDĀS

   

DEZINFICĒ ROKAS

  

IEVĒRO 2M DROŠĪBAS DISTANCI

   

NORĒĶINOTIES, IZMANTO MAKSĀJUMU KARTI

    

KLEPO UN ŠĶAUDI SALIEKTĀ ELKONĪ VAI IZMANTO VIENREIZLIETOJAMĀS SALVETES

   

PAPILDU RŪPĒS PAR DARBINIEKU DROŠĪBU, PIE KASĒM UZSTĀDĪTAS ĪPAŠAS STIKLA AIZSARGBARJERAS

    

NO PLKST. 8.00-10.00 RIMI AICINĀTI IEPIRKTIES TIKAI VECĀKA GADAGĀJUMA CILVĒKI UN CITAS RISKA GRUPAS

   

ESI ATBILDĪGS!

  

Ieteikumi, kā būt atbildīgam!