#RimiĢimenē mēs atbalstām draudzību, stabilitāti un izaugsmi. To novērtē ikviens mūsu ģimenes loceklis. Un tie nav tikai vārdi - to lieliski apliecina arī viņu stāsti, atsauksmes un piederības sajūta #RimiĢimenei.

Kristīne par atgriešanos Rimi saka: “Kā jauns skuķis pēc sešiem gadiem Rimi gribēju redzēt, kā strādā citur, bet pēc iegūtās pieredzes atgriezos Rimi, jo tā bija iespēja attīstīt savu karjeru un strādāt modernā darba vidē.”

Žanna strādā Rimi 11 gadus un saka: “Svarīgākais, kāpēc strādāt Rimi tik ilgi, ir karjeras izaugsmes iespējas, iespēja mācīties un attīstīties, kā arī ilggadēji kolēģi.”

Inese ir dāma 50+ un par darbu Rimi saka: “Rimi nešķiro, jauns vai vecs, katram ir iespēja – galvenais ir izrādīt iniciatīvu! Cilvēki gados, kas jau ilgstoši strādā Rimi, izprot uzņēmuma politiku, viņiem ir vieglāk iet līdzi laikam un pieņemt pārmaiņas.”

Edijs par izaugsmi Rimi: “Septiņu gadu laikā esmu izaudzis no preču pieņēmēja par e-veikala vadītāju, un tā ir joma, kurā nav garlaicīgi, jo tā attīstās, sniedz jaunas iespējas, un viss mainās pa stundām.”

Ēvalds kā vadītājs uzskata, ka "Vienkārši jābūt ar darbiniekiem kopā! Jāmēģina uzturēt labas, pozitīvas attiecības, un, ja darbiniekam kāds uzdevums sagādā grūtības, jācenšas parādīt, kā darīt pareizi, atbalstīt un palīdzēt..”

Pievienojies mums, ja Tev ir svarīgi

Algas pieaugums pēc pārbaudes laika

Veselības apdrošināšana pēc gada

Ievadapmācība darbā un izaugsmes iespējas

Atlaides Tev un Taviem tuviniekiem

Bezmaksas pusdienas, pabalsti un dāvanas

Apamksāts transports, braucot uz Rīgu

Aplūko aktuālās vakances un pievienojies #RimiĢimene!

Vakances