AR MĪLESTĪBU PRET DARBU

Veikala kasieris un pārdevējs ir viena no tirdzniecības nozares redzamākajām profesijām – cilvēks, kura precizitāte, darba ātrums un laipnība daudzējādā ziņā nosaka klienta apmierinātību ar tirdzniecības vietu kopumā. Šajā gadā klientiem ir iespēja balsot gan par smaidīgajiem kasieriem, gan lielisko apkalpošanu vitrīnas zonā. Apkopojot čempionāta rezultātus, noskaidroti labākie kasieri un pārdevēji vitrīnas zonā visā Latvijā. Lūk, šeit daži iedvesmojoši stāsti par Rimi čempioniem.

Pārdevējas Velgas stāsts

Šobrīd viena no līderēm klientu balsojumā ir pārdevēja vitrīnas zonā Velga, kura ikdienā strādā Rimi Hyper Ogrē.

"Kopš strādāju Rimi esmu pieturējusies pie savām pamatvērtībām – laipnības, sapratnes un patiesības visās lietās, ko arī mani klienti visus šos gadus ir novērtējuši", teic Velga.

Kas Jūs aizrauj darba ikdienā Rimi?

Strādājot veikalā, jūtos kā uz skatuves, jo varu cilvēkiem dot visu savu enerģiju un pozitīvo attieksmi. Jau kopš pirmās klases esmu dziedājusi un dejojusi, bijusi uz skatuves ilgus gadus. Dziedāju un strādāju kopā ar Žoržu Siksnu, Hariju Užānu, Ivaru Birkān, Tāli Gribovski u.c. Latvijā pazīstamiem māksliniekiem.

Kādēļ Jūs izvēlējāties nākt strādāt tieši uz Rimi?

Gadu pirms Rimi Ogre atvēršanas, braucot mājup no Rīgas, pie sevis nodomāju: “es šeit strādāšu”. Tajā laikā redzēju tikai veikala būvlaukumu un izkārtni “Šeit ceļ Rimi”.  Sanāca tā, ka šobrīd esmu šeit un vēlmes ir realizējušās.Manuprāt – atsaucīgus, saprotošus, zinošus optimistus. Vienkārši pretimnākošus cilvēkus.

Kā Jums izdevās iegūt vietējo pircēju uzticēšanos Rimi veikalā?

Esmu dzimusi un augusi Ogrē. Lepojos, ka esmu pilsētas patriote. Kā cilvēks – patiess un atklāts, ar lielu optimismu un smaidu palīdzu Rimi klientiem veikt pareizo izvēli. Dalos ar receptēm no savas “pūra lādes”. Jūtos novērtēta. Prieku rada, ja varu apmierināt jebkura pircēja vēlmes.

Kādus darbiniekus Rimi kolektīvā kolēģi un pircēji vērtē visaugstāk?

Manuprāt – atsaucīgus, saprotošus, zinošus optimistus. Vienkārši pretimnākošus cilvēkus.

Ko tu novēlētu saviem kolēģiem veikalā un visā lielajā Rimi ģimenē?

Šajā, mums visiem grūtajā laikā, vēlu – veselību, izturību, dzīvesprieku un piekrist teicienam: “Nedari nevienam to, ko Tu negribi, lai dara Tev.”