Mans Rimi Līmeņi

Iegūtais līmenis par marta mēneša pirkumiem būs spēkā līdz 30.04.2024. Sākot ar 01.04.2024 Mans Rimi līmeņi netiek uzkrāti un klienti saņems 1% Mans Rimi naudu par pirkumiem.
 

Jautājumi un atbildes

1. Kāds bija Rimi daudzpakāpju lojalitātes programmas piedāvājums?

Rimi lojalitātes programma piedāvāja trīs līmeņus:

- Dalībnieks (pircēji, kuri mēneša laikā iepirksies līdz 80 eiro vērtībā, tajā un nākamajā mēnesī varēs nopelnīt 1% no katra pirkuma summas).

- Draugs (pircēji, kuri mēneša laikā iepirksies par 80–300 eiro, varēs nopelnīt 2% no katra pirkuma summas).

- Fans (pircēji, kuri mēnesī iepirksies par summu, kas pārsniedz 300 eiro, Mans Rimi naudas uzkrājumam pievienos 2,5% no katra pirkuma summas).

 

2. Kāpēc programma tika pārtraukta?

2023. gada septembrī Rimi sāka pilotēt daudzpakāpju lojalitātes programmu, taču pēc rūpīgas izvērtēšanas tika nolemts programmu pārtraukt, lai nodrošinātu klientiem daudz personalizētākus piedāvājumus.
 

3.  Līdz kuram brīdim klienti var izmantot lojalitātes programmas priekšrocības, pamatojoties uz marta rezultātiem?

Klienti savas līmeņa priekšrocības, balstoties uz marta rezultātiem, varēs izmantot līdz šī gada 30. aprīlim.
 

4. Kāds būs pastāvīgais piedāvājums lojalitātes karšu īpašniekiem pēc daudzpakāpju lojalitātes programmas pārtraukšanas?

Pastāvīgais piedāvājums lojalitātes karšu īpašniekiem – 1% Mans Rimi naudas atmaksa par katru pirkumu – joprojām paliks spēkā.
 

5. Vai ir plānots ieviest kādu jaunu lojalitātes programmas risinājumu?

Turpinot darbu pie attīstības, Rimi saviem pastāvīgajiem klientiem ieviesīs jaunas iespējas kā ietaupīt naudu un baudīt pielāgotās priekšrocības, piemēram, Rimi  Ieguvumi (Rewards) spēles. Tāpēc aicinām abonēt Rimi mārketinga e-pastus un lietotnes paziņojumus, lai saņemtu Rimi jaunumus vieni no pirmajiem.
 

6. Vai citi lojalitātes programmu piedāvājumi paliks tādi paši?

Jā, joprojām būs pieejami Rimi īpašie piedāvājumi Mans Rimi kartes īpašniekiem, Rimi Ieguvumi (Rewards) spēles, kuponi un citi īpašie piedāvājumi.