Kā darbojas līmeņi

Iztērētā naudas summa pēdējā kalendārā mēneša laikā Nākamā kalendārā mēneša līmenis Mans Rimi nauda no pirkuma summas
0€ + Dalībnieks 1%
80€ + Draugs 2%
300€ + Fans 2,5%
󠀠
1% 2% 2,5%
0€ 80€ 300€

Šomēnes atlikusī naudas summa, lai sasniegtu 1% naudas atmaksu:

0
00
Iztērētā summa 0
Šomēnes uzkrātā Mans Rimi nauda: 0

Pārbaudi sava līmeņa informāciju

Veic savus ikdienas pirkumu Rimi veikalos un, balstoties uz Tavu pirkumu kopējo summu, saņem vairāk Mans Rimi naudu par saviem nākamajiem pirkumiem. Līmeņi tiek noteikti balstoties uz Tavu iztērēto summu iepriekšējā kalendārajā mēnesī. Sasniegtais līmenis ir spēkā vienu kalendāro mēnesi. Ja Tava iztērētā summa tekošajā mēnesī jau sasniedz nākamo līmeni - sāc baudīt priekšrocības jau ar nākamo pirkumu. 

Biežāk uzdotie jautājumi

 1. Kas ir “Mans Rimi līmeņi”  lojalitātes kampaņa?
  “Mans Rimi līmeņi” kampaņa ir uz atlīdzību balstīta programma, kas sniedz lielāku ieguvumu Mans Rimi kartes lietotājiem Mans Rimi naudas veidā, iepērkoties Rimi veikalos.

 2. Vai šī kampaņa darbojas Rimi e-veikalā?
  Jā, visi pirkumi Rimi e-veikalā un fiziskajos veikalos tiek iekļauti ikmēneša tēriņu aprēķinā.
 3. Kāpēc tika izveidota šāda kampaņa?
  Šīs kampaņas galvenais sauklis - uzticība atmaksājas. Rimi vēlas apbalvot klientus, kuri ikdienā iepērkas pie mums.
 4. Kāds ir labums klientam no šīs kampaņas?
  Kā klients Jūs varat nopelnīt līdz 2,5% no Mans Rimi naudas atmaksas, pamatojoties uz Jūsu pēdējā mēneša pirkuma summu Rimi veikalos. Tas nozīmē, ka, ja Jūsu parastie ikmēneša tēriņi ir 100 EUR, tad parasti Jūs saņemat 1 EUR Mans Rimi naudas atmaksu savā Rimi kartes kontā, ko varēsiet izmantot Rimi veikalos nākamajiem pirkumiem. Izmantojot “Mans Rimi līmeņi” kampaņu, Jūs par tiem pašiem pirkumiem nopelnītu 2% Mans Rimi naudu – t.i., 2 reizes vairāk, 2 EUR mēnesī.
 5. Vai šī ir kampaņa?
  Jā, šī ir uz kampaņu balstīta programma, kas ir spēkā līdz 31.12.2023. Tas nozīmē, ka Jūs varat nopelnīt savu līmeni no 01.09.2023. līdz 31.12.2023. un izmantot sasniegto līmeņa atmaksu līdz 31.01.2024. Ja decembrī iztērēsiet 300 EUR, tad par pirkumiem, ko veiksiet 2024. gada janvārī, saņemsiet nevis 1% Mans Rimi naudas atmaksu, bet gan 2,5%.
 6. Kā darbojas “Mans Rimi līmeņi”?
  Veiciet ikdienas iepirkšanos Rimi veikalos, un, jo vairāk iepirksieties, jo vairāk Mans Rimi naudu varēsiet nopelnīt par katru nākamo pirkumu. Līmenis tiek aprēķināts, pamatojoties uz pēdējā viena kalendārā mēneša pirkumiem. Ja augstākā līmeņa slieksnis tiek sasniegts kārtējā mēneša laikā, sasniegtā līmeņa atmaksu varēsiet sākt pelnīt jau par tekošā mēneša pirkumiem.
 7. Kur var redzēt savu “Mans Rimi līmeni”?
  Savu “Mans Rimi līmeņa” informāciju varat redzēt Rimi kanālos – Mana Rimi profila sadaļā “Mans Rimi līmeņi” (gan mājas lapas profilā, gan e-veikala profilā, gan veikala kioskā/ terminālī, gan mobilajā lietotnē).
 8. Vai es saņemšu savu līmeni (t.i., Mans Rimi naudas atmaksu) tikai pēc mēneša beigām?
  Jūsu sasniegtais līmenis tiek aprēķināts, pamatojoties uz pēdējā kalendārā mēneša pirkuma summu, un tad Mans Rimi naudas atmaksa ir spēkā vienu nākamo kalendāro mēnesi. Tomēr, ja kārtējā kalendārā mēneša laikā Jūs jau esat sasniedzis nākamā līmeņa iztērēto summu, tad varat jau izmantot ieguvumu no sasniegtā līmeņa un negaidīt nākamo kalendāro mēnesi.
  Piemēram, ja šodien ir 15. septembris un Jūsu iztērētā summa septembrī ir 80 EUR, tad ar nākamo pirkumu jau septembrī Jūs nopelnīsiet 2% Mans Rimi naudas uzkrājumu. Tad, kad pienāks 1.oktobris, sistēma fiksēs Jūsu iztērēto summu septembrī, piemēram, 100 EUR, tad līdz kalendārā mēneša beigām (t.i., 31.10.2023.) Jūs joprojām nopelnīsiet 2% no pirkuma. Līdz ar to šajā gadījumā Jūs saņemsiet līmeņa atmaksu 1,5 mēnešus.
 9. Cik ilgi mans līmenis ir derīgs?
  Jūsu sasniegtais līmenis ir derīgs vienu pilnu kalendāro mēnesi, tiklīdz esat iztērējis augstākajam līmenim paredzēto summu vai, pamatojoties uz iepriekšējā kalendārā mēneša iztērēto, pirkuma summu.
 10. Kas notiks, ja nākamajā mēnesī tērēšu mazāk?
  Ja Jūsu iztērētā pirkuma summa kārtējā mēnesī atbilst zemāka līmeņa iztērētajai summai, tas nozīmē, ka, pārrēķinot nākamo procentuālo līmeni (kalendārā mēneša 1. dienas 1. stunda), Jums tiks piemērota atmaksa, pamatojoties uz iztērēto summu iepriekšējā kalendārajā mēnesī. Piemēram, Jūsu pašreizējais līmenis ir 3, kas ir balstīts uz iepriekšējā kalendārā mēneša pirkuma summu. Šajā kalendārajā mēnesī Jūs nopelnāt 2,5% Mans Rimi  naudas uzkrājumu. Šajā kalendārajā mēnesī esat iztērējis 50 EUR. Nākamajā kalendārajā mēnesī Jūs sāksiet pelnīt no 1. līmeņa.
 11. Ko nozīmē procentuālā pusloka līnija?
  Tas parāda Jūsu nākamā kalendārā mēneša sasniegto līmeni. Ja esat sasniedzis augstāko līmeni jau šajā kalendārajā mēnesī, tad tas atbildīs arī nākamā mēneša nopelnītajam līmenim. Ja Jūsu pašreizējais līmenis ir 3, bet šomēnes esat iztērējis 0 EUR, tad redzēsiet, ka nākamajam kalendārajam mēnesim Jums joprojām ir jāiztērē 80 EUR, lai sasniegtu 2. līmeņa atmaksu nākamajam kalendārajam mēnesim.
 12. Kāpēc līmeņu sadaļā redzu divas dažādas krāsas?
  Pirmā daļa ir Jūsu pašreizējais līmenis un Mans Rimi naudas atmaksa, ko saņemat tagad (t.i., pašreizējā kalendārā mēneša laikā).
  Otrā daļa (t.i., pusaplis), parāda Jūsu nākamā kalendārā mēneša sasniegto līmeni un tā ieguvumus.
 13. Vai es varu krāt arī Igaunijā un Lietuvā?
  Jā, Jūs varat nopelnīt “Mans Rimi līmeņus” katrā valstī atsevišķi. Jūs varat iepirkties jebkurā no Baltijas veikaliem un nopelnīt “Mans Rimi līmeņus” katrā valstī atsevišķi. Var gadīties, ka Lietuvā Jūsu līmenis ir 3, Latvijā – 2, Igaunijā – 1. Mans Rimi naudas pelnīšana un izlietošana ir atkarīga no valsts.

 14. Manai Mans Rimi kartei ir pievienota otra karte. Vai mēs pelnīsim kopā?
  Jūs pelnīsies savus “Mans Rimi līmeņus” atsevišķi, tomēr nopelnītā Mans Rimi nauda tiek summēta un Mans Rimi atlikumu var izmantot ikviens no Mans Rimi grupas dalībniekiem.

 15. Vai es varu nopelnīt, iegādājoties alkoholu? Vai ir kādi izņēmumi?
  Mans Rimi naudu nevar saņemt un izmantot, iegādājoties Rimi dāvanu kartes, alkoholiskos dzērienus (izņemot Igaunijā), tabakas izstrādājumus (izņemot Igaunijā) vai iegādājoties trešo pušu pakalpojumus (piemēram, biļetes, priekšapmaksas kartes, loterijas biļetes), kas pieejami Rimi veikalos (Lietuvā Mans Rimi naudu nevar izmantot arī, iegādājoties medicīnas preces, piena maisījumus zīdaiņiem, bērnu tējas, lojalitātes (ar uzlīmi) kampaņas preces un iepirkumu maisiņus).

 16. Vai iztērētā naudas summa pie Mans Rimi kartes partneriem tiek ieskaitīta “Mans Rimi līmeņos”?
  Iztērētā pirkuma summā, kura tiek ieskaitīta “Mans Rimi līmeņos”, tiek aprēķināta tikai Rimi veikalos iztērētā nauda.