Videi draudzīgi iepirkumu maisi

Plastmasas maisiņam patīk ne tikai atnest iegādātos pārtikas produktus no veikala mājās, bet arī nesadaloties mūžīgi dzīvot dabā. Ieklausoties pircējos un izvērtējot savu rīcību, Rimi pateica nē plastmasas maisiņiem. To vietā 2008. gadā ieviesām videi draudzīgās auduma somas. Neilgi pēc tam veikalos nonāca paplašināts videi draudzīgo maisiņu klāsts, piedāvājot pircējiem vēl vairāku veidu zaļās alternatīvas.
Pircējiem ierasto Rimi iepirkumu maisiņu izgatavošanā 33% no izejmateriāliem ir atkārtoti pārstrādāti. Tas nozīmē, ka par vienu trešo daļu tiek samazināta jaunas plastmasas izmantošana maisiņu ražošanā. Uz šiem maisiņiem ir rakstisks aicinājums ikvienam pircējam šo maisiņu izmantot vairākas reizes.

Pircējiem piedāvājam parasto maisiņu vietā iegādāties papīra maisus un kartona kastes, kas izgatavoti no videi draudzīga materiāla.

Šo iepirkumu un vīna somu izgatavošanā daļēji tiek izmantotas atkārtoti pārstrādātas izejvielas. Somas ir izturīgas un paredzētas ilgstošai lietošanai, tās iespējams nodot atkārtotai pārstrādei.