Vadības praktikantu izaugsmes programma Talent Lab

Rimi praktikantu programma Talent Lab (Talantu Laboratorija) ir jauna koncepta attīstības programma, kas dod iespēju iegūt padziļinātas teorētiskās zināšanas un praktisku pieredzi mazumtirdzniecībā. Programmas mērķis ir piesaistīt talantīgus jauniešus ar vadītāja potenciālu turpmākajam darbam dažādos Rimi departamentos.

Talent Lab programmas ietvaros vadības praktikantiem tiek dota iespēja iepazīt darbu mazumtirdzniecībā, strādājot visu Rimi Latvia formātu veikalos, veicot kasieru-pārdevēju pienākumus un iepazīstoties ar preču speciālista ikdienas darbu, gan arī Rimi birojos dažādos departamentos (iepirkumu, loģistikas un piegādes tīkla, mārketinga un sabiedrisko attiecību u.c.). Savukārt, beidzoties vadības prakses programmai, Talent Lab praktikantiem tiek piedāvāts patstāvīgs darbs vienā no Rimi departamentiem.

 

Ko piedāvā šī programma?

• Izaicinošu darbu un 8-9 mēnešu attīstības programmu, ar iespēju iegūt padziļinātas zināšanas un pieredzi darbojoties dažādos Rimi departamentos;

• Pēc veiksmīgas programmas absolvēšanas, iespēju turpināt savu karjeru kādā no Rimi departamentiem birojā;

• Unikālu iespēja gūt pieredzi no uzņēmuma vadības profesionāļiem, piedaloties regulāri organizētos semināros par dažādām tirdzniecības tēmām;

• Konkurētspējīgu atalgojumu programmas laikā un pēc tās;

 • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.

 

2017. gadā programmu absolvēja 8 jaunieši no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un šobrīd visi strādā dažādos departamentos Rimi. 

2018. gadā programmā tika uzņemti 5 jaunieši, kas šā gada augustā uzsāka aizrautīgo Rimi Talent Lab zināšanu un pieredzes ceļojumu.