Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Kāpostu salāti ar dillēm 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kāpostu salāti ar dillēm 400g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Bietes vārītas rīvētas Muižkunga 500g
    Labākai dzīvei

    Bietes vārītas rīvētas Muižkunga 500g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 2,30 €/kg

  • Sīpoli Rimi saldie 300g
    Labākai dzīvei

    Sīpoli Rimi saldie 300g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,89 €

    Cena par vienību: 4,97 €/kg

  • Vārītas rīvētas bietes 350g
    Labākai dzīvei

    Vārītas rīvētas bietes 350g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,83 €/kg

  • Skābēti kāposti ar burkān. Dimdiņi 650g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    2
    39 €
    4,78 €
    1,85 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābēti kāposti ar burkān. Dimdiņi 650g

    2.39 € par gab.

    Cena par vienību: 3,68 €/kg

  • Salātu maisījums Oriental 1.šķ. 100g
    Labākai dzīvei

    Salātu maisījums Oriental 1.šķ. 100g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 15,90 €/kg

  • Plūmes sarkanās 40 mm, kg
    Labākai dzīvei

    Plūmes sarkanās 40 mm, kg

    2.29 € par kg
    Regulārā cena: 2,79 €

    Cena par vienību: 2,29 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Zaļumu komplekts 70g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Zaļumu komplekts 70g

    1.15 € par gab.

    Cena par vienību: 16,43 €/kg

  • Zemenes 2. šķira 500g
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Zemenes 2. šķira 500g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,98 €/kg

  • Ķiploki jaunie Latvijas 55+ mm, KG
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķiploki jaunie Latvijas 55+ mm, KG

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.21 kg 0.21kg

  • Salāti Rimi bistro 1.šķira 150g
    Labākai dzīvei

    Salāti Rimi bistro 1.šķira 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Lapu kāposti Kale 180g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Lapu kāposti Kale 180g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 9,39 €/kg

  • Fermentēti dārzeņi KIMCHI 250g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Fermentēti dārzeņi KIMCHI 250g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,29 €

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Dzērvenes lielogu 400g
    Jaunums Izcelsmes valsts Latvija

    Dzērvenes lielogu 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Delikatess La Vie Rimi 900g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 2,21 €/kg

  • Štovēti kāp.ar karameliz.sīpoliem 500 G
    Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāp.ar karameliz.sīpoliem 500 G

    2.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,38 €/kg

  • Redīsi baltie kg
    Labākai dzīvei

    Redīsi baltie kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Kāposti Briseles 500g
    Labākai dzīvei

    Kāposti Briseles 500g

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 4,78 €/kg

  • Ķirbis cepšanai Hokkaido, kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirbis cepšanai Hokkaido, kg

    1.79 € par kg

    Cena par vienību: 1,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.7 kg 1.7kg

  • Kukurūzas vālīte gab.
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kukurūzas vālīte gab.

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 5,95 €/kg

  • Burkāni mini 200g RIMI ECO
    Ekoloģisks

    Burkāni mini 200g RIMI ECO

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 7,45 €/kg

  • Vīnogas tumšās Moldova 22+ mm 1.šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas tumšās Moldova 22+ mm 1.šķira kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.7 kg 0.7kg

  • Paprika baltā 2. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Paprika baltā 2. šķira kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Koriandrs KINZA 100g

    Koriandrs KINZA 100g

    1.95 € par gab.

    Cena par vienību: 19,50 €/kg

  • Mango Rimi Osteen nogatavināts gab
    Labākai dzīvei

    Mango Rimi Osteen nogatavināts gab

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 5,66 €/kg

  • Tomāti plūmes mini Rimi Eco 250g 1. šķ.
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Tomāti plūmes mini Rimi Eco 250g 1. šķ.

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 5,96 €/kg

  • Burkāni Eco 1kg, gab
    Ekoloģisks

    Burkāni Eco 1kg, gab

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Salātu maisījums Fit&Easy Green&Red 150g
    Labākai dzīvei

    Salātu maisījums Fit&Easy Green&Red 150g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 8,60 €/kg

  • Tomāti ķekaros Rimi  200g

    Tomāti ķekaros Rimi  200g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,59 €

    Cena par vienību: 9,95 €/kg

  • Kukurūza vārīta 450g

    Kukurūza vārīta 450g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Sparģeļi zaļie 250g
    Labākai dzīvei

    Sparģeļi zaļie 250g

    4.69 € par gab.

    Cena par vienību: 18,76 €/kg

  • Dateles Medjool, 1 kg
    Labākai dzīvei

    Dateles Medjool, 1 kg

    6.99 € par gab.
    Regulārā cena: 13,99 €

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

  • Āboli Magic Star 85+ mm 1. šķ. kg
    Labākai dzīvei

    Āboli Magic Star 85+ mm 1. šķ. kg

    2.19 € par kg

    Cena par vienību: 2,19 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Mandarīni Orri C/2-3, fasēti kastē 1kg

    Mandarīni Orri C/2-3, fasēti kastē 1kg

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Paprika mix fasēta 500g

    Paprika mix fasēta 500g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 4,98 €/kg

  • Ķirbis kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija
    Izdevīga cena katru dienu!

    Ķirbis kg

    0.99 € par kg

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:3.6 kg 3.6kg

  • Smalklapu spināti Rimi Eco 1.šķ. 65g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Smalklapu spināti Rimi Eco 1.šķ. 65g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,46 €/kg

  • Rukola Rimi Eco 1.šķira 65g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Rukola Rimi Eco 1.šķira 65g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 24,46 €/kg

  • Tomāti Rimi plūmju 47-57 mm 500g
    Labākai dzīvei

    Tomāti Rimi plūmju 47-57 mm 500g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Salātu maisījums Misticanza 1.šķ. 100g
    Labākai dzīvei

    Salātu maisījums Misticanza 1.šķ. 100g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

Filtrs

Filtrs