Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Dārzeņu maisījums Fit&Easy Coleslaw 300g
    Labākai dzīvei

    Dārzeņu maisījums Fit&Easy Coleslaw 300g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,30 €/kg

  • Baltais kāposts Fit&Easy sagriezts 300g

    Baltais kāposts Fit&Easy sagriezts 300g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 2,63 €/kg

  • Koriandrs Rimi 20g

    Koriandrs Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Salātu maisījums Valeriana 1.šķ. 100g
    Labākai dzīvei

    Salātu maisījums Valeriana 1.šķ. 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Pastinaka sakne kg
    Labākai dzīvei

    Pastinaka sakne kg

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.4 kg 0.4kg

  • Rozmarīns Rimi 20g

    Rozmarīns Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Kāpostu salāti ar papriku 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kāpostu salāti ar papriku 400g

    1.79 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 4,47 €/kg

  • Kolrābis gab
    Labākai dzīvei

    Kolrābis gab

    0.89 € par gab.

    Cena par vienību: 3,56 €/kg

  • Vīnogas Cotton Candy bez kauliņiem 400g

    Vīnogas Cotton Candy bez kauliņiem 400g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 8,72 €/kg

  • Kāposti sarkanie , kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kāposti sarkanie , kg

    0.79 € par kg

    Cena par vienību: 0,79 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Korejiešu burkāni, 400g

    Korejiešu burkāni, 400g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Nektarīni 1. šķira 500g

    Nektarīni 1. šķira 500g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,58 €/kg

  • Kartupeļi Rimi Amandine gardēžu 900g
    Labākai dzīvei

    Kartupeļi Rimi Amandine gardēžu 900g

    1.99 € par gab.
    Regulārā cena: 2,49 €

    Cena par vienību: 2,21 €/kg

  • Plūmes tumšās 500g
    Labākai dzīvei

    Plūmes tumšās 500g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 2,98 €/kg

  • Rukola 200g
    Labākai dzīvei

    Rukola 200g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 8,95 €/kg

  • Bumbieri Conference 45-55 mm 2.šķira 1kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Bumbieri Conference 45-55 mm 2.šķira 1kg

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,99 €

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

  • Kivi ogas, 125g
    Labākai dzīvei

    Kivi ogas, 125g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 19,92 €/kg

  • Korejas salāti Dimdiņu gaumē 380g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Korejas salāti Dimdiņu gaumē 380g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,45 €/kg

  • Paprika Rimi Eco saldā, kon., 1šķ. 200g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Paprika Rimi Eco saldā, kon., 1šķ. 200g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 14,95 €/kg

  • Melone Kantalupe, kg
    Labākai dzīvei

    Melone Kantalupe, kg

    2.69 € par kg

    Cena par vienību: 2,69 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.2 kg 1.2kg

  • Timiāns Rimi 20g

    Timiāns Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Piparmētra Rimi 20g

    Piparmētra Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Sēnes Šitake 150g

    Sēnes Šitake 150g

    2.69 € par gab.

    Cena par vienību: 17,93 €/kg

  • Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 800g

    Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 800g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Šampinjoni RIMI Eco 250g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Šampinjoni RIMI Eco 250g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 7,16 €/kg

  • Āboli Natyra BIO 80-90mm. 1. šķira
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Āboli Natyra BIO 80-90mm. 1. šķira

    2.39 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

  • Shimeji sēnes 150g
    Labākai dzīvei

    Shimeji sēnes 150g

    1.49 € par gab.
    Regulārā cena: 1,79 €

    Cena par vienību: 9,93 €/kg

  • Salātu  mix Eko 100gr
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Salātu mix Eko 100gr

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 13,90 €/kg

  • Skāb.kāposti ar burk. Dimdiņi BIO 650g
    Ekoloģisks Izcelsmes valsts Latvija

    Skāb.kāposti ar burk. Dimdiņi BIO 650g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 4,60 €/kg

  • Zirņu mikrozaļumi 25g

    Zirņu mikrozaļumi 25g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 59,60 €/kg

  • Kartupeļi gatavi lietošanai 400g

    Kartupeļi gatavi lietošanai 400g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 4,72 €/kg

  • Bietes Kok vārītas 250g
    Labākai dzīvei

    Bietes Kok vārītas 250g

    0.79 € par gab.

    Cena par vienību: 3,16 €/kg

  • Pupiņas Rimi vārītas 300g
    Labākai dzīvei

    Pupiņas Rimi vārītas 300g

    0.99 € par gab.
    Regulārā cena: 1,29 €

    Cena par vienību: 3,30 €/kg

  • Plūmju tomāti Rimi Mix mini 1 kg

    Plūmju tomāti Rimi Mix mini 1 kg

    6.99 € par gab.

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

  • Sīpoli rozā CRIMSUN 50-70MM, 500G
    Jaunums Labākai dzīvei

    Sīpoli rozā CRIMSUN 50-70MM, 500G

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 1,59 €/kg

  • Pipari asie 2. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Pipari asie 2. šķira kg

    9.99 € par kg

    Cena par vienību: 9,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.16 kg 0.16kg

  • Kartupeļi Delikatess Farm Rimi 1,2kg

    Kartupeļi Delikatess Farm Rimi 1,2kg

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Rutki melnie kg
    Jaunums Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Rutki melnie kg

    0.99 € par kg

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 500g

    Skābēti kāposti ar burkāniem Rimi 500g

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 2,78 €/kg

  • Avokado EKO, 300g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Avokado EKO, 300g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 11,63 €/kg

Filtrs

Filtrs