Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Bietes Dimdiņi vārītas daivās 350g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    1
    19 €
    2,38 €
    1,71 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bietes Dimdiņi vārītas daivās 350g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,40 €/kg

  • Ogas duo mix, 250g
    Labākai dzīvei

    Ogas duo mix, 250g

    5.99 € par gab.

    Cena par vienību: 23,96 €/kg

  • Sīpoli baltie 50-80 mm kg
    Labākai dzīvei

    Sīpoli baltie 50-80 mm kg

    2.19 € par kg
    Regulārā cena: 2,69 €

    Cena par vienību: 2,19 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Skābēti kāposti ar burkāniem 800g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Skābēti kāposti ar burkāniem 800g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,11 €/kg

  • Citronzāle Rimi 50g
    Labākai dzīvei

    Citronzāle Rimi 50g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 29,80 €/kg

  • Provansas salāti Rimi 1.šķira 150g
    Labākai dzīvei

    Provansas salāti Rimi 1.šķira 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Grilla maisījums Fit&Easy ar burkāniem 150g

    Grilla maisījums Fit&Easy ar burkāniem 150g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 8,60 €/kg

  • Ekoloģiski kartupeļi Rimi ECO 1kg
    Ekoloģisks

    Ekoloģiski kartupeļi Rimi ECO 1kg

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

  • Sīpoli Rimi Eco 500g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Sīpoli Rimi Eco 500g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 3,98 €/kg

  • Vīnogas tumšās Rimi Selection b/k 1. šķ. 400g
    Labākai dzīvei

    Vīnogas tumšās Rimi Selection b/k 1. šķ. 400g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,47 €/kg

  • Ķirbji ar riekstu garšu kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirbji ar riekstu garšu kg

    1.19 € par kg

    Cena par vienību: 1,19 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:6 kg 6kg

  • BIO cidonijas 500g
    Jaunums Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    BIO cidonijas 500g

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,98 €/kg

  • Vīnogas sarkanās Eko b/k 500g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas sarkanās Eko b/k 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Kāposti štovēti Dimdiņkāposti 700g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kāposti štovēti Dimdiņkāposti 700g

    2.49 € par gab.

    Cena par vienību: 3,56 €/kg

  • Citroni ECO PRIMOFIORE 2. šķira 500g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Citroni ECO PRIMOFIORE 2. šķira 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Bietes Dimdiņi vārītas šķēlēs 350g
    Ja liec grozā 2
    -50%
    1
    19 €
    2,38 €
    1,71 €/kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Bietes Dimdiņi vārītas šķēlēs 350g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 3,40 €/kg

  • Paprika oranža 80+mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei

    Paprika oranža 80+mm 1. šķira kg

    3.99 € par kg

    Cena par vienību: 3,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.75 kg 0.75kg

  • Banāni Gourmet, gab
    Labākai dzīvei

    Banāni Gourmet, gab

    1.39 € par gab.

    Cena par vienību: 5,56 €/kg

  • Ananasi lielie, kg
    Labākai dzīvei

    Ananasi lielie, kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:1.5 kg 1.5kg

  • Dateles Selection by Rimi, 600g
    Labākai dzīvei

    Dateles Selection by Rimi, 600g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 8,32 €/kg

  • Fenhelis, gab.
    Labākai dzīvei

    Fenhelis, gab.

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 1,19 €/gab.

  • Cukurzirnīši Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Cukurzirnīši Rimi 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Gailenes fasētas 200g

    Gailenes fasētas 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Burkāni krāsainie 1kg , gab
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Burkāni krāsainie 1kg , gab

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 1,89 €/kg

  • Tomāti plūme mini mix 250g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomāti plūme mini mix 250g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 11,16 €/kg

  • Aunazirņi Rimi vārīti 250g
    Labākai dzīvei

    Aunazirņi Rimi vārīti 250g

    1.19 € par gab.

    Cena par vienību: 4,76 €/kg

  • Vīnogas zaļās ECO bez kauliņiem 500g
    Ekoloģisks
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas zaļās ECO bez kauliņiem 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Sarkanā paprika Rimi Eco 200g
    Ekoloģisks

    Sarkanā paprika Rimi Eco 200g

    2.59 € par gab.

    Cena par vienību: 12,95 €/kg

  • Melone Galia, kg
    Labākai dzīvei

    Melone Galia, kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Pomelo C/8-12, 1. šķira, kg
    Jaunums Labākai dzīvei

    Pomelo C/8-12, 1. šķira, kg

    2.49 € par kg

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:2 kg 2kg

  • Lielogu dzērvenes, kg
    Jaunums Labākai dzīvei

    Lielogu dzērvenes, kg

    6.99 € par kg

    Cena par vienību: 6,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.2 kg 0.2kg

  • Mellenes fasētas, 250g
    Labākai dzīvei

    Mellenes fasētas, 250g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 4,99 €

    Cena par vienību: 13,96 €/kg

  • Tomāti dzelteni Dižskudras Latvija KG
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Tomāti dzelteni Dižskudras Latvija KG

    4.99 € par kg

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.8 kg 0.8kg

  • Vīnogas Red Globe 24+ mm 1. šķira kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Vīnogas Red Globe 24+ mm 1. šķira kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.7 kg 0.7kg

  • Gurķi sālīti 900g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi sālīti 900g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 4,99 €/kg

  • Salāti Rosso&Biondo 1.šķira 100g
    Labākai dzīvei

    Salāti Rosso&Biondo 1.šķira 100g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,90 €/kg

  • Dzērvenes pūdercukurā Muižkungu 85g
    Jaunums Izcelsmes valsts Latvija

    Dzērvenes pūdercukurā Muižkungu 85g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 21,06 €/kg

  • Arbūzi, kg
    Labākai dzīvei
    Izdevīga cena katru dienu!

    Arbūzi, kg

    0.99 € par kg

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:6 kg 6kg

  • Kazenes Rimi, 125g
    Labākai dzīvei

    Kazenes Rimi, 125g

    3.99 € par gab.

    Cena par vienību: 31,92 €/kg

  • Gailenes fasētas 500g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gailenes fasētas 500g

    8.99 € par gab.

    Cena par vienību: 17,98 €/kg

Filtrs

Filtrs