Filtrs

Filtrs
Rādīt produktus
Kārtot
  • Zaļās pākšu pupiņas Rimi 150 g
    Labākai dzīvei

    Zaļās pākšu pupiņas Rimi 150 g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Kāposti Rimi ar burk. marinādē 900g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Kāposti Rimi ar burk. marinādē 900g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 2,54 €/kg

  • Apelsīni EKO Valencia 1. šķira 500g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Apelsīni EKO Valencia 1. šķira 500g

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Baziliks Rimi 20g

    Baziliks Rimi 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Austersēnes 300g
    Labākai dzīvei

    Austersēnes 300g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

  • Kartupeļi vārīti ar dillēm 430g

    Kartupeļi vārīti ar dillēm 430g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 4,16 €/kg

  • Brokoļu mikrozaļumi 25g

    Brokoļu mikrozaļumi 25g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 59,60 €/kg

  • Gurķi Rimi skābēti 1kg/600g

    Gurķi Rimi skābēti 1kg/600g

    3.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,98 €/kg

  • Svaigi kāposti Smailie mar.ar burk.650g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Svaigi kāposti Smailie mar.ar burk.650g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 2,60 €/kg

  • Štovēti kāposti Rimi 1kg
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Štovēti kāposti Rimi 1kg

    2.99 € par gab.
    Regulārā cena: 3,29 €

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

  • Granātābolu sēklas 100g

    Granātābolu sēklas 100g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 27,90 €/kg

  • Vīnogas Vittoria gaišās 22+ mm 1. šķira
    Labākai dzīvei

    Vīnogas Vittoria gaišās 22+ mm 1. šķira

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.5 kg 0.5kg

  • Kāposti koniskie kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Kāposti koniskie kg

    1.49 € par kg

    Cena par vienību: 1,49 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Salātu cukurzirņi Rimi 150g
    Labākai dzīvei

    Salātu cukurzirņi Rimi 150g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 13,27 €/kg

  • Plūmes gaišās 45-50 mm, kg
    Labākai dzīvei

    Plūmes gaišās 45-50 mm, kg

    2.99 € par kg

    Cena par vienību: 2,99 €/kg

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.3 kg 0.3kg

  • Aronijas, 500g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Aronijas, 500g

    2.29 € par gab.

    Cena par vienību: 4,58 €/kg

  • Kartupeļi Delikatess Floury Rimi 1,2kg

    Kartupeļi Delikatess Floury Rimi 1,2kg

    2.99 € par gab.

    Cena par vienību: 2,49 €/kg

  • Salātu maisījums Fit&Easy ,,Active“ 120g
    Labākai dzīvei

    Salātu maisījums Fit&Easy ,,Active“ 120g

    1.29 € par gab.
    Regulārā cena: 1,59 €

    Cena par vienību: 10,75 €/kg

  • Gurķi Midi 400g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi Midi 400g

    1.69 € par gab.

    Cena par vienību: 4,22 €/kg

  • Fizālis, 100g
    Labākai dzīvei

    Fizālis, 100g

    1.79 € par gab.

    Cena par vienību: 17,90 €/kg

  • Pipari  čili  mix  CAYENNE, gab
    Labākai dzīvei

    Pipari čili mix CAYENNE, gab

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 20,71 €/kg

  • Sparģeļi Rimi zaļi mini 200g
    Labākai dzīvei

    Sparģeļi Rimi zaļi mini 200g

    4.99 € par gab.

    Cena par vienību: 24,95 €/kg

  • Sīpoli Rimi baltie 300g
    Labākai dzīvei

    Sīpoli Rimi baltie 300g

    1.89 € par gab.

    Cena par vienību: 6,30 €/kg

  • Paprika Minikapya 250g

    Paprika Minikapya 250g

    2.59 € par gab.
    Regulārā cena: 2,99 €

    Cena par vienību: 10,36 €/kg

  • Redīsu mikrozaļumi 25g

    Redīsu mikrozaļumi 25g

    1.49 € par gab.

    Cena par vienību: 59,60 €/kg

  • Gurķis Rimi Eco 300g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Gurķis Rimi Eco 300g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 5,30 €/kg

  • Gurķi marinēti 950g
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Gurķi marinēti 950g

    3.49 € par gab.
    Regulārā cena: 3,99 €

    Cena par vienību: 3,67 €/kg

  • Pasifloras auglis, kg
    Labākai dzīvei

    Pasifloras auglis, kg

    8.99 € par kg

    Cena par vienību: 8,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.1 kg 0.1kg

  • Šampinjoni RIMI Eco brūni 250g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Šampinjoni RIMI Eco brūni 250g

    1.99 € par gab.

    Cena par vienību: 7,96 €/kg

  • Bumbieri Migo 75-80 2. šķira mm kg
    Labākai dzīvei

    Bumbieri Migo 75-80 2. šķira mm kg

    2.29 € par kg

    Cena par vienību: 2,29 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.6 kg 0.6kg

  • Ķirbis svaigi ēdams kg
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ķirbis svaigi ēdams kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

  • Kivi gold eko. 1. šķira, 300g
    Ekoloģisks Labākai dzīvei

    Kivi gold eko. 1. šķira, 300g

    4.49 € par gab.

    Cena par vienību: 14,97 €/kg

  • Maurloki 20g

    Maurloki 20g

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 49,50 €/kg

  • Sarkanie sīpoli Rimi 1kg

    Sarkanie sīpoli Rimi 1kg

    0.99 € par gab.

    Cena par vienību: 0,99 €/kg

  • Sīpolu maisījums 350g
    Labākai dzīvei

    Sīpolu maisījums 350g

    1.59 € par gab.

    Cena par vienību: 4,54 €/kg

  • Tomāti Dižskudras Latvija KG, 1.škira
    Izcelsmes valsts Latvija

    Tomāti Dižskudras Latvija KG, 1.škira

    5.99 € par kg

    Cena par vienību: 5,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:0.96 kg 0.96kg

  • Pipari čili sarkani Cayenne 1.šķ. 75g

    Pipari čili sarkani Cayenne 1.šķ. 75g

    1.45 € par gab.

    Cena par vienību: 19,33 €/kg

  • Melone Piel De Sapo, kg
    Labākai dzīvei

    Melone Piel De Sapo, kg

    1.99 € par kg

    Cena par vienību: 1,99 €/kg

    Aptuvenais gabalu skaits:

    produkta daudzuma ievades lauka nosaukums:3.5 kg 3.5kg

  • Dzērvenes lielogu maltas, 500ml
    Labākai dzīvei Izcelsmes valsts Latvija

    Dzērvenes lielogu maltas, 500ml

    3.49 € par gab.

    Cena par vienību: 6,98 €/l

  • Ķiršu tomātu Mix 1.šķira, 300g
    Izcelsmes valsts Latvija

    Ķiršu tomātu Mix 1.šķira, 300g

    2.79 € par gab.

    Cena par vienību: 9,30 €/kg

Filtrs

Filtrs