17. maijā otro gadu pēc kārtas notiks Rimi maratons bērniem

08. Maijs, 2014

Gatavojoties Nordea Rīgas maratonam, jau otro gadu pēc kārtas pašiem mazākajiem skrējējiem būs iespēja piedalīties Rimi maratonā bērniem, kurš notiks sestdien, 17. maijā, Ziedoņdārzā. Divus līdz sešus gadus jaunie sportisti no plkst. 11:00 līdz 15:00 varēs pārbaudīt savus spēkus un veiklību, noskrienot īpaši veidotu teju 200 metru garu trasi un pārvarot neparastu šķēršļu joslu.

Rimi maratons bērniem trase tiek veidota Nordea Rīgas maratona noskaņās, un tajā izvietoti vieni no zīmīgākajiem trases objektiem – Vanšu tilts, Pulvertornis, kā arī Gaismas Pils. Rimi maratona bērniem laikā, veicot teju 200 metrus garo distanci Ziedoņdārza parkā, mazajiem skrējējiem būs iespēja arī pārbaudīt savu veiklību un attapību īpašās šķēršļu joslās.

“Veselīgs dzīvesveids un sabalansēts uzturs lielai daļai iedzīvotāju ir kļuvis par neatņemamu ikdienas dzīves sastāvdaļu – to apliecina, arī kuplais Nordea Rīgas maratona dalībnieku skaits, kurš ik gadu palielinās. Taču vēlējāmies dot iespēju sportot un pārbaudīt savus spēkus arī pašiem mazākajiem – Rimi maratons bērniem pērn pulcēja vairāk nekā 300 mazo skrējēju, kuri visi kā viens izbaudīja sportošanas prieku, aktīvi darbojās šķēršļu trasē un piepūšamajās atrakcijās, priecājās par dažādiem pārsteigumiem un neslēpa gandarījumu par maratona finišā saņemto medaļu un diplomu. Šogad dalībniekiem esam sarūpējuši vēl interesantāku un atraktīvāku pasākuma programmu, par ko būs priecīgi ne tikai mazie ķipari, bet arī viņu vecāki un atbalstītāji,” piedalīties Rimi maratonā bērniem aicina Laura Podskočija Rimi Latvia vecākā  sabiedrisko attiecību speciāliste.

Turklāt pasākuma laikā ikviens varēs ne tikai izmēģināt spēkus īpašajā trasē, bet arī baudīt bērnu un jauniešu vokālās studijas Nots priekšnesumus. Rimi maratona galvenā tiesneša un vadītāja pienākumi uzticēti Dailes teātra aktierim Mārtiņam Počam. Tāpat par patīkamu atmosfēru pasākuma laikā rūpēsies pasaku tēli Mikijs, Minnija un Donalds Daks, kā arī brāļi Rimanti – Lāzeracs un Svītrkods.

Savukārt par mazajiem skrējējiem tik ļoti nepieciešamo ūdeni, ar kuru veldzēties pēc skrējiena, parūpēsies Aldaris, bet gardus un veselīgus pārsteigumus ikvienam dalībniekam sarūpēs Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavārs Normunds Baranovskis. Vecākiem pasākuma laikā būs iespēju bez maksas konsultēties pie Sporta laboratorijas ekspertiem, noskaidrojot bērniem piemērotāko fiziskās slodzes sadalījumu un savas atvases sportiskās veselības stāvokli.

Reģistrēt savu atvasi Rimi maratonam bērniem iespējams jau kopš 6. maija, mājaslapā: http://bit.ly/1hu8VQu, norādot bērna vārdu un uzvārdu. Dalība pasākumā ir bez maksas.


 


Populārākie raksti