18. decembrī akcijas Eņģeļi pār Latviju noslēgums

16. Decembris, 2011

Šo svētdien, 18. decembrī, LNT, Ziedot.lv, Swedbank un Rimi aicina ikvienu piedalīties labestības akcijas Eņģeļi pār Latviju īpaši sirsnīgā maratona noslēguma pasākumos pie Latvijas Nacionālās operas un ziedot naudu smagi slimu bērnu ārstēšanai.

Pievienojies eņģeļu labajos darbos - 18. decembrī, visas dienas garumā, laukumā pie Latvijas Nacionālās operas. Jau no plkst. 10:00 griezīsimies dejās, iesim rotaļās un dziedāsim Ziemassvētku dziesmas kopā ar jauno talantu grupām “Zvaigžņu zagļi”, “Jātnieki”, “4 Vēji”, “Nu Un” un “K1”, šova “Dziedošās ģimenes” dalībniekiem, bērnu grupu “Poppy” un vokālo grupu “Miljons”, Rīgas 6. vidusskolas vokālo ansambli, dziedātājiem Mareku Mozoļevu, Vitu Baļčunaiti, Candy, Oskaru Deiģeli un radošās grupas “Pasaku nams” tēliem.

Visas dienas garumā darbosies Ziedot.lv un jauniešu centra “Saule” labestības tirdziņi, kuros varēs apskatīties un iegādāties rotas ar eņģeļu motīvu. Arī LNT, Swedbank un Rimi darbinieki aktīvi iesaistīties ziedojumu vākšanā. Īpaša sacensība notiks starp apvienoto raidījumu Tautas balss un Degpunktā komandu pret LNT Ziņu dienesta komandu. Aicinām ziedot arī mantas, apģērbus un apavus trūcīgajām Latvijas ģimenēm. Ikviens ziedotājs saņems piparkūku un īpašu eņģeļu nozīmīti, bet nosalušos pasākuma apmeklētājus sasildīs garda zupa no restorāna Kid.

Visas dienas garumā LNT kanālā būs vērojamas tiešraides no Latvijas Nacionālās operas notiekošajiem pasākumiem – plkst. 9:55, 11:35, 15:05, 18:55.

Eņģeļi pār Latviju noslēguma koncertā, ko kanālā LNT tiešraidē varēs vērot no plkst. 20:20, uzstāsies Latvijā iemīļoti mūziķi un grupas – Intars Busulis, Kaža un Aisha, grupa “Putnu balle”, skanīgā Puncuļu ģimene, grupas “Lady’s Sweet”, “PeR” un “Dzelzs vilks”, bērnu studija “Kukaiņi”, operdziedātājs Jānis Apeinis un Roberta, Kristiāns Jasinskis no Līvāniem, Rīgas Doma zēnu koris un jauniešu koris “Maska” diriģenta Jāņa Ozola vadībā.

Ikviens var sekot līdzi labestības akcijai Eņģeļi pār Latviju arī sociālajos portālos – www.draugiem.lv un www.facebook.com ārējā lapā Eņģeļi pār Latviju, kā arī www.twitter.com profilā “EngeliLV”. Portālu lietotāji var iepazīties ar bērnu stāstiem, jaunumiem, aktivitātēm un dalīties ar ziņām, tādējādi, aicinot arī citus atbalstīt labestības akciju!

Šogad savus sargeņģeļus gaidīs Maija (1 gads), Adriāns (9 mēneši), Renārs (13 gadi), Katrīna (5 gadi) un Valērija (7 gadi). Lai bērni dzīvotu, nepieciešami 52 232 lati!

Taču ir vēl vairāki simti bērnu, kuri gaida savus sargeņģeļus, ar viņiem ikviens var iepazīties portālā Ziedot.lv! Ziedot Tu vari portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (maksa par zvanu 1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank, Rimi un Supernetto visā Latvijā!


Populārākie raksti