18. maijā Esplanādē notiks pirmais Rimi maratons bērniem

08. Maijs, 2013

Iesildoties Nordea Rīgas maratonam, sestdien, 18. maijā, no plkst. 11:00 līdz 15:00 Esplanādē notiks pirmais Rimi maratons bērniem. Tā ietvaros pašiem mazākajiem būs iespēja pārbaudīt spēkus un veiklību, noskrienot īpaši veidotu 200 metrus garo maratona distanci. Tāpat bērni varēs iemēģināt dažādas piepūšamās atrakcijas, kā arī mieloties ar Rimi veselīgas ēšanas kustības Aikāgaršo šefpavāra sarūpētiem kārumiem mazajiem sportistiem. Savukārt vecākiem pasākuma laikā būs iespēja bez maksas konsultēties pie Sporta laboratorijas ekspertiem, noskaidrot bērniem piemērotāko fiziskās slodzes sadalījumu un noteikt savas atvases sportiskās veselības stāvokli.

Rimi maratona bērniem trase veidota Nordea Rīgas maratona noskaņās, un tajā izvietoti vieni no zīmīgākajiem trases objektiem – Vanšu tilts un Pulvertornis. Rimi maratona bērniem laikā, veicot 200 metrus garo distanci Esplanādes parkā, mazajiem skrējējiem būs iespēja arī pārbaudīt savu veiklību un attapību šķēršļu joslu pārvarēšanā. Turklāt ikviens bērns, kurš būs veiksmīgi pievarējis šo maratona distanci, saņems īpašu medaļu, diplomu, kā arī varēs nofotografēties uz uzvarētāju pjedestāla.

Rimi maratona galvenā tiesneša un vadītāja pienākumi uzticēti aktierim Mārtiņam Eglienam, kas bērniem vairāk pazīstams kā Karlsons no Nacionālā teātra izrādes “Karlsons, kas dzīvo uz jumta”. Par patīkamu atmosfēru Rimi maratona bērniem laikā rūpēsies arī pasaku tēli Mikijs, Minnija un Donalds Daks, kā arī brāļi Rimanti – Lāzeracs un Svītrkods. Pasākumā aicināti piedalīties bērni vecumā no 2 līdz 7 gadiem. Dalība pasākumā un visās tā atrakcijās ir bez maksas.

“Jau vairākus gadus esam aktīvi Nordea Rīgas maratona atbalstītāji un dalībnieki. Sportisks gars un veselīgs dzīvesveids ir mūsu iedvesmotāji, turklāt skriešana un dalība dažādos pasaules lielāko pilsētu maratonos ir vairāku Rimi darbinieku kaislība un hobijs. Lai šogad maratonā būtu iespēja piedalīties un medaļu par veikto skrējienu varētu saņemt pēc iespējas plašāks skrējēju skaits, esam izveidojuši īpašu trasi un pasākumu pašiem mazākajiem skriet mīļotājiem un viņu vecākiem – Rimi maratonu bērniem. Tāpēc aicinu ikvienu mazo sportistu dienu pirms Nordea Rīgas maratona piedalīties Rimi maratonā bērniem, lai noskrietu īpaši veidotu distanci Esplanādes parkā un pavadītu lielisku dienu ģimenes lokā,” stāsta Karīna Jermušs, Rimi Latvia mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja.

Maratons Rīgā notiek kopš 1991. gada, un pērn tas pulcēja 18 180 dalībniekus no 59 pasaules valstīm. Šogad Nordea Rīgas maratons notiks svētdien, 19. maijā.


Populārākie raksti