2. Eiropas Kasieru čempionātā piedalīsies 5 kasieri no Rimi

25. Maijs, 2010

Otrajā Eiropas Kasieru čempionātā, kas norisināsies piektdien, 28. maijā, Biznesa augstskolas „Turība” telpās, par labākā kasiera titulu cīnīsies 25 kasieri no Latvijas, tostarp 5 kasieri no Rimi Latvia. Labākie Rimi kasieri tika noteikti sīvā cīņā Rimi iekšējā kasieru čempionātā, kas tika rīkots jau otro reizi. Savukārt Eiropas līmenī Latvijas lielākā mazumtirgotāja pārstāvji savas prasmes rādīs pirmo reizi.

Otrajā Eiropas Kasieru Čempionātā pagaidām pieteikti piecu Latvijas mazumtirgotāju komandas, kas savā starpā cīnīsies par galveno balvu – ceļojumu pa Baltiju. Šogad Eiropas Kasieru Čempionātā visiem dalībniekiem būs jāprezentē savs uzņēmums, jāsacenšas klientu apkalpošanas ātrumā un apkalpošanas kvalitātē, jādiskutē ar kontrolklientu par neikdienišķām, kuriozām un konfliktu situācijām. Tāpat būs jāspēj tikt galā arī ar precizitātes un ātruma pārbaudījumu naudas skaitīšanā un zināšanu pārbaudi par patērētāju tiesībām.

Savukārt, lai kvalificētos Eiropas Kasieru Čempionātam, Rimi un Supernetto veikalu kasieri tika izvērtēti pēc starptautiskām prasībām, pārbaudot ne tikai viņu darba ātrumu, bet arī komunikāciju ar klientiem, apkalpošanas kvalitāti, naudas skaitīšanas prasmes un zināšanas par patērētāju tiesībām. Nopietnā cīņā uzņēmuma iekšienē tika noskaidroti pieci Rimi labākie kasieri – trīs kasieres no Valdemāra hipermārketa, viena kasiere no Pulkveža Brieža ielas Rimi un viens stiprā dzimuma pārstāvis no t/p Alfa Rimi, kuri savas prasmes dosies pierādīt Eiropas Kasieru čempionātā.

Pirmajā Eiropas Kasieru Čempionātā, kas norisinājās pagājušajā gadā, kā labākie tika atzīti kasieri no Narvessen, savukārt ļoti labus rezultātus sasniedza un godpilno 3. vietu ieguva Rimi Lietuvas kolēģi.


 

Rimi kasieri, gatavojoties Eiropas čempionātam


Populārākie raksti