8. novembrī durvis ver pirmais Rimi veikals Sarkandaugavā, Tilta ielā 32

08. Novembris, 2013

Piektdien, 8. novembrī, plkst. 10:00, Rīga, Tilta ielā 32, durvis atvēra pirmais Rimi veikals Sarkandaugavā. Rimi veikals ar kopējo platību 600 m2 atrodas jaunā tirdzniecības centra “Draudzība” enkurnomnieks, pircējiem piedāvājot gan plašu svaigās pārtikas preču, gan iepakotās pārtikas produktu, kā arī kulinārijas un konditorejas izstrādājumu klāstu. Turklāt līdz ar veikala atvēršanu radītas 23 jaunas darbavietas.

“Ikviena jauna Rimi veikala izveidē vadāmies ne tikai pēc uzņēmuma attīstības stratēģijas, bet arī raugāmies, lai tas būtu ērti aizsniedzams gan ar automašīnu, gan sabiedrisko transportu, un konkrētā reģiona iedzīvotājiem piedāvātu vislabāko iepirkšanās pieredzi. Investējot Rimi tīkla attīstībā un esošo veikalu labiekārtošanā, mērķtiecīgi strādājam, lai ikviens mūsu veikals nodrošinātu labu apkalpošanas līmeni, augstu kvalitāti, kā arī plašu preču un produktu sortimentu,” saka Valdis Turlais, Rimi Latvia valdes priekšsēdētājs.
 
Jaunajā Rimi veikalā preces izkārtotas īpaši pārdomāti – tā, lai ikdienā nepieciešamos produktus pircējiem būtu ērti atrast un tie būtu viegli pieejami. Pircēju ērtībai, jaunatvērtajā veikalā plašā sortimentā pieejama svaigā pārtika – augļi, dārzeņi, piena un fasētas gaļas produkti, zivju produkcija, kā arī svaigi ceptās maizes un smalkmaizītes, vietējo piegādātāju konditorijas izstrādājumi, ka arī daudzveidīgi karstie ēdieni un dažāda veida salāti ikviena pircēja gaumei.
 
Šobrīd Rimi Latvia tīklā ir 114 trīs formātu veikali: 21 Rimi hipermārketi, 37 Rimi lielveikali un 56 zemo cenu veikals Supernetto. Rimi un Supernetto veikali darbojas 26 Latvijas pilsētās.
 
 
Fakti par Rimi lielveikalu Tilta ielā 32, Rīgā
 
Rimi veikala kopējā platība: 600 m2
Rimi darbinieku skaits: 23
Preču sortiments: vairāk nekā 8 000 vienību
Kases: 4
Rimi lielveikala darba laiks: 8 – 22

Bildes no veikala atvēršanas

Pie maiznieka

Pie gardēža

Visi laipni gaidīti!


Populārākie raksti